Sayfa 290/652 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon
Arama sonucu : 5216 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

Toplantıya reis başkanlık ederse bir şey çıkar.reis de bileği bükülünceye kadar inat eder.
    En fazla bankanıza el koyarız tehdidi çıkar.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

2. Yakın zamanda zarar açıklayacak şirket var mı veya FK sı 40 filan olan onu alayım diyorum her türlü yükseliyorlar.

87bin tl zarar sadece akbank diğer 4 bankayı saymıyorum 250 olmak üzere toplam zarar

Doas ları buralarda harcamayacaktın.

ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

5. Herkese iyi akşamlar..
    AKBNK da son 5-6 günde işlem hacminin giderek artması fiyatın düşmesi pek hayra alamet değil... 0,5 USD olacakgibi.

6.  Alıntı Originally Posted by ODUN ADAM Yazıyı Oku
    Herkese iyi akşamlar..
    AKBNK da son 5-6 günde işlem hacminin giderek artması fiyatın düşmesi pek hayra alamet değil... 0,5 USD olacakgibi.
    Zaten %50 den fazla zarar yazdım düşerse ... artık günde 1 paket sigara içiyorum bankalardan önce üç gün giderdi.

7. Akbank, işbankası...bunların iştiraleri, fabrikaları,sanayisi var. Kendi şirketlerinin parasını çevirse yeterde artar bile...
    Bu kadar aşağı verecek, 0.5 dolara indirecek bir şey yok ama burası borsa bazen abartılı işler oluyor...
    3.5 kademe Alttan alacagına inanan kurum her fiyattan satar, 3.5 kademe kar edeceğini düşünen de her fiyattan alır...
    Son dönemdeki anlamsız faiz indirimleri sıkıntı yarattı, burası japonya değil ama aylardır eksi faiz çalışıyor, neticesi de ortada, ekonomiyi canlandırma adına hangi akıllı bu formülü denediyse hesabını vermeli diyecem ama yine aynı yere geleceğiz burası japonya değil...

Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Doas ları buralarda harcamayacaktın.
    Akbank
    ortak yüzde 60 nakitteyim bunun rahatlığı var bakalım

Sayfa 290/652 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •