Sayfa 267/651 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

Bu ikinci devre kesisi son zamanlarda.Yukaarı devre kesmez de buna alıstık.YTD

Hasan Tahsin ilk kursunu gibi ben de yabancıya son kursunu attım. Bana mısın demedi?Son bir yılın en dustugu de geldi. YTD

3. Bankalarda açığa satış mı yapılıyor? Bu bilgiyi nasıl edinebilirsin?

yabancılar(hintli,rus,ve içimizdeki irlandılardan oluşan çete) yurtdışı tl pozisyon açığını kapatmak için borsayı satıyorlar. doları tutmak adına borsayı feda etmiş durumda merkez bankası şuan. Karakterli bir şirket olsa akbank geri alım yapardı ama maalesef onlarda cibiliyetsiz.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

Lutfen kimse dusus pandemi ikinci dalga demesin havacılık sektörü yuzde 3 ila5 arası yukarıda bugun. Sadece bugun yuzde 8 negatif ayrisma var bu bir yıllık faiz gelirinden cok. Allah sabir versin. YTD

2018 Ocak ayında parasını altına yatıran Ayse teyze ilkokul mezunu.Ona torunu ben bosuna mı yuksek lisans ve doktoramı finans sektorunde yaptım Ayse nine sen ne yapıyorsun paranı buraya koyalım bir gram altin yerine sana 9 adet cillop gibi Ak hissesi alalım bak Sabancının ortagı ol der.Ayse nine oglum benim aklım o islere ermez ben altın alıp bir kenara koyarım der.Delikanlı kızar ben hisse alacagım.Bugun Ayse hanımın bir gram altını 444 olmustur 162 den.1 gram altın simdi 90 ak hissesi eder.Delikanlı iki sene temmettu alırım derken o da gelmez.Ilkokul mezunu ninesinin yatırımına bir de kendisine bakar diplomaları yırtıp atar.Bu hikaye dogru mu yoksa fiktif bir hikaye mi?Kurgusal olsa da durum burada diplomalı okumus yatırımcıların hali ozetle bu.YTD

7.  Alıntı Originally Posted by bulentcandan Yazıyı Oku
    Bankalarda açığa satış mı yapılıyor? Bu bilgiyi nasıl edinebilirsin?
    Açığa satışlar günlük bülten diye bir pdf raporda görünür.Bu rapor borsa istanbul tarafından seans sonrası gönderilir.Yani aliskanliklar geregi pek bakan bile olmaz.Gizli saklı uydurmaca bir düzendir bu borsa işi.Aciga satanda kendileridir bence.Hisseyi kaldırıp ne yapacaklar.Dusuk fiyatıyla al sat daha çok kazandırıyor.
    Yabancının sattığı kısım sadece kar kısmıdır. Voleyi vurmuş elde kalanları kafasına gore elden çıkartıyor. Kusura bakmayin ama benim durumda çöldeki bedeviye döndü bu arada.
    Ytd
    Xxx cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Rezillik , valla rezillik billa rezillik, çok değil 6-7 yıl önceki seviyeye gelmesi için 7kattan fazla artış yapması lazım. Çocuğu orta öğretime başlayan bir vatandaş çocuğunun üniversite parası için bunlara güvense demek ki çocuğunu tamirhaneye vermesi gerekecek.
    Burada atıp tuttuğum yazıp çizdiğim hiç bir şey yatırım tavsiyesi değildir.
    Borsada öğrendiğim tek şey SAkının, SAkındırın...

Sayfa 267/651 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •