Sayfa 472/651 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 3,769 - 3,776 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    HAFTALIK ve aylık grafiğe bakarsanız yeni bir düşüşün başlangıcında olunduğunu görürsünüz. Yabancı her gün mal satıyor mal satışı bittiğinde bu hisseleri yukarı çekecek bir hikaye ve güç yok maalesef...
    Haklı olabilirsiniz pek tabi, yoruma açık. Nitekim şimdilik direkten dönen bir OBO var elimizde. Ancak bi miktar tepti,tepmeden düşse sürpriz olurdu. İzlemek lazım. Bne açıkçası bankada hikaye vs pek anlamam, elimde sadece artan tl varlıkları ve banka temettü hikayesi var o bakımdan anlamadığım hususta FK-PD-DD ,grafik bakarım.
    Öte taraftan tlde de görünmekle beraber döviz bazlıda başka bir resim söz konusu olabilir.

Yine bununla berebaer 2014 senesinde kendi gözlemim benzer teknik oluşum gerçekleşmiş ve OBO net çalıştıktan sonra yola devam edilmiş ama formasyon hedefi dışında uzun süre sürünme olmamış.( O gün de destek yapmaya çalıştığı ama kırılan, dün de teptiği yer 100 ema)

Asla tavsiye içermez kendi gözlemlerim,çalışmalarımdır.

2. Yabancı oranı %60'lar civarında. Fiyat düşse de, bu oran düşmedi. Bir hinlik olabilir. Sakin olunmalı bence. Dolar bazlı çok ucuz. Yıllardır düşüş trendin de. Elbet bir gün tersine dönecek. Y. T. Değildir

RNE-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bankaları daha ne kadar satacaklar bilmiyorum, ama çok da yerleri kalmadı, hangi bankada olursanız olun MALIMIZI KAPTIRMAYIN.

4.  Alıntı Originally Posted by ayn Yazıyı Oku
    Bankaları daha ne kadar satacaklar bilmiyorum, ama çok da yerleri kalmadı, hangi bankada olursanız olun MALIMIZI KAPTIRMAYIN.

dövizin bu çılgın yükselişi borsanın bu sert düşüşü cumhubaşkanının damadı berat albayrağı tekrar göreve getireceği söylentileri üzerine bütün dünyanın ve yatırımcıların TÜRKİYEYE güvensizliğinden KAYNAKLANIYOR.DAMAT BİR YANA ÜLKEM BİR YANA DERCESİNE HALA BU algıyı boşa çıkaracak bir açıklama yapmadı sayın cumhurbaşkanımız.damat olmaktan başka zerrece özelliği ölmayan biri bu derece nasıl kıymetlı olabilir???ALLAHIM BU KÖTÜ GÜNLERDEN BU MAZLUM GARİP MİLLETİMİZİ KORU..

5. Arkadaşlar:Gen kurul kararı alınmış...Temettü hakkındaki görüşlerinizi paylaşırmısınız?
    Bankamız Yönetim Kurulu'nun 25.02.2021 tarihinde yaptığı toplantıda Bankamız Olağan Genel Kurul Toplantısı'nın 24 Mart 2021 Çarşamba günü saat 14:00'da gündemde belirtilen hususları görüşmek üzere Sabancı Center hizmet binasında yapılmasına karar verilmiştir.

6. EN BÜYÜK YATIRIM AKBANK'A

Norveç Varlık Fonu'nun, Türkiye'deki yatırımlarından en büyük payı ise Akbank aldı. Akbank'ın yüzde 1,51 hissesine sahip olan fonun, söz konusu bankadaki toplam yatırımı 73 milyon 419 bin doları buldu.

7. Herkes rahat olsun sadece şu mart nisan ayında sabırlı olun yeter bu kağıdı en düşük 1.44 dolardan satacağım ben. 10 yıllık birikimi koydum ben bu kağıda orta uzun vade hiç yanılmadım kağıt ekim de tarihi dibini gördü daha aşağısı için çok çok olumsuz bir durum olması lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by ağasarlı Yazıyı Oku
    Herkes rahat olsun sadece şu mart nisan ayında sabırlı olun yeter bu kağıdı en düşük 1.44 dolardan satacağım ben. 10 yıllık birikimi koydum ben bu kağıda orta uzun vade hiç yanılmadım kağıt ekim de tarihi dibini gördü daha aşağısı için çok çok olumsuz bir durum olması lazım.
    Sanki Bist'in en döküntü hisseleri bankacılık. Endeks düşerken düşüyor. Çıkarken tık yok.

Sayfa 472/651 İlkİlk ... 372422462470471472473474482522572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •