Sayfa 127/651 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,009 - 1,016 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Bende bunları şikayet etmek istiyorum. Nasıl yapmam gerektiği hakkında yol gösterirsen sevinirim. Madem aynı gemideyiz biz bireysel yatırımcılara izlememiz gereken yol hakkında gerekli bildirimleri yaparsanız bizde katkıda bulunmuş oluruz.

2.  Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    O zaman sana ve diger yatırımcı Arkadaslara bir profesyonel olarak anlatayım. Bankalarda Yabancılar 126 bin endex den beri satıs yonundeler haklısın. Bugune kadar sattıkları rakam da 2.4 milyar USD e yakın.Borsada tüm hisselerdeki rakam bu. Petrol de 35 USD dan beri alımları korkunc bir düzeyde. Long pozisyonlarındaki teminatlarına sürekli nakit aktarımları oldu. Bizde de en cok hızlı ve yuksek cıkacakları hisseler Bankalardı.Ayrıca Ocak ayınıda endex gelmiş 126 bin , Usd: 5.90 -80 arası sürünüyordu.Tüm Analizler SAT diyordu. Stoch günlerce 80-100 arası geziyordu. Yani ozaman Sat dogru hamle idi, Usd deki yerli mevduatkar da 190 milyar usd idi. Ve ısrarla cozülmeyip duruyordu. Bu Hükümet ve Maliye Bakanının hataları, üstüne şimdiye kadar Hiç görmedigimiz Corona virus olayı patladı borsa güm. Şimdi; neden prim yapmadı Bankalar? Cünkü piyasada 3-4 Robot , Banka hisselerini yabancı fonların olmadıgını da görünce hergün çalkalama yaparak günlük trade peşine düstüler.Zaten terse de gelmeleri mümkün degil. Cünkü mal cok ellerinde arada da kalan kucuk yatırımcı da eziliyor. Zararda olmanı anlıyorum. Bende zarardayım.Ama şu bir gercekki ; Petrol 45 usd a gelmeden hiç bir fon buraya gelmez.Bugünkü çalkalama ile hadlerini aştılar. Ben ve Kurumum REKABET Kurumuna, Bist yöt. Krl’ na. CİMER ‘e ciddi delillerle başvuru kararı aldık. Rekabet kurumu bunlara okkalı bir ceza verebilir. Eski Başkanına anlattım bugün.Prof. Dr. Ayaydın, (ilk Başkanı idi). Sizlerin emirlerini engelleme bile yapıyorlar. Sizin sıralamada ani alış ve satışlarda önünüze geçiyorlar. Ayrıca tahtadaki tüm emirleri rek tek inceleyebiliyorlar. Bu ayrıcalıklar kimsede yok.Bunlar’ ın kim oldugunu da belirtecegiz.Delilleri hazırlıyoruz.Ptesi yada Salı günü başvuruları yapıp. İnceleme &Denetleme isteyecegiz.Netice alamazsak Savcılıga Nitelikli Dokandırıcılık dan şikayetci olacagız.Türkiyede ilk olacagı için; Basın a da bildiriler gönderecegiz. Bakalım sonra neler olacak görecegiz. Bunlar kesinlikle yasaklanmalı.Ayrıca dikkat ediyorum bunşar da Acıga satış yasagına da uyma yok.Bıst Başkanı bunlara göz yumuyor. Onunda başı yanacak.
    Teşekkürler bilgi için..Ağzım açık şekilde okudum..Siz ciddi misiniz? Bu kadar ********liği nasıl öğrendiniz?

3. Vay vay vay diyorum
     Alıntı Originally Posted by Doctors finance Yazıyı Oku
    O zaman sana ve diger yatırımcı Arkadaslara bir profesyonel olarak anlatayım. Bankalarda Yabancılar 126 bin endex den beri satıs yonundeler haklısın. Bugune kadar sattıkları rakam da 2.4 milyar USD e yakın.Borsada tüm hisselerdeki rakam bu. Petrol de 35 USD dan beri alımları korkunc bir düzeyde. Long pozisyonlarındaki teminatlarına sürekli nakit aktarımları oldu. Bizde de en cok hızlı ve yuksek cıkacakları hisseler Bankalardı.Ayrıca Ocak ayınıda endex gelmiş 126 bin , Usd: 5.90 -80 arası sürünüyordu.Tüm Analizler SAT diyordu. Stoch günlerce 80-100 arası geziyordu. Yani ozaman Sat dogru hamle idi, Usd deki yerli mevduatkar da 190 milyar usd idi. Ve ısrarla cozülmeyip duruyordu. Bu Hükümet ve Maliye Bakanının hataları, üstüne şimdiye kadar Hiç görmedigimiz Corona virus olayı patladı borsa güm. Şimdi; neden prim yapmadı Bankalar? Cünkü piyasada 3-4 Robot , Banka hisselerini yabancı fonların olmadıgını da görünce hergün çalkalama yaparak günlük trade peşine düstüler.Zaten terse de gelmeleri mümkün degil. Cünkü mal cok ellerinde arada da kalan kucuk yatırımcı da eziliyor. Zararda olmanı anlıyorum. Bende zarardayım.Ama şu bir gercekki ; Petrol 45 usd a gelmeden hiç bir fon buraya gelmez.Bugünkü çalkalama ile hadlerini aştılar. Ben ve Kurumum REKABET Kurumuna, Bist yöt. Krl� na. CİMER �e ciddi delillerle başvuru kararı aldık. Rekabet kurumu bunlara okkalı bir ceza verebilir. Eski Başkanına anlattım bugün.Prof. Dr. Ayaydın, (ilk Başkanı idi). Sizlerin emirlerini engelleme bile yapıyorlar. Sizin sıralamada ani alış ve satışlarda önünüze geçiyorlar. Ayrıca tahtadaki tüm emirleri rek tek inceleyebiliyorlar. Bu ayrıcalıklar kimsede yok.Bunlar� ın kim oldugunu da belirtecegiz.Delilleri hazırlıyoruz.Ptesi yada Salı günü başvuruları yapıp. İnceleme &Denetleme isteyecegiz.Netice alamazsak Savcılıga Nitelikli Dokandırıcılık dan şikayetci olacagız.Türkiyede ilk olacagı için; Basın a da bildiriler gönderecegiz. Bakalım sonra neler olacak görecegiz. Bunlar kesinlikle yasaklanmalı.Ayrıca dikkat ediyorum bunşar da Acıga satış yasagına da uyma yok.Bıst Başkanı bunlara göz yumuyor. Onunda başı yanacak.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sizlerde; Bu Robotların oldugu Kurumları SPK ‘ ya ve CİMER’ e kişisel şikayetçi dilekçelerinizle başvurabilirsiniz. .Biz yatırımcıları soyup sogana ceviriyorlar diyebilirsiniz. Bu Robotlar ‘ la eşit şartlarda hisse senedi alım satımı yapamıyoruz diyebilirsiniz.Özelikle sizlerin kurumlardaki hisse senetlerinizin akibetini , gün içinde kullanılıp kullanılmadıgının incelenmesini belirtiniz.BİST & Nasdaq ortaklıgı zamanında önce 2 kurum bu Robotları getirmişti. Bu Ortaklık bitti izinleri o zaman bitmiş olmalıydı.

7. Bugun Robotlar çalkalama yapamadı. Sadece tek fiyat satış, ve alt fiyat veya üst fiyattan alış yaptılar. Bunları iki Bilişimci arkadaşlarıma izletiyorum. Şunu belirteyim bende bir Banka aracı kurumunun gn md, yüm.Hızlı hareketler yapamadı izletip delil topluyorum. Çünkü tüm emirler saniye&salise’ ine kadar kayıtta. Cidfi söylüyorum ; Bunların hakkından Rekabet Kurumu gelecek diye emin olmaya başladım. Bunlara ceza onmiyonlarca gibi rakam içerecek. SPK ve Bist yönetimi de Basına olay yansıyınca zor durumda kalacaklar. Bunlar Bankalarda acıga sattıklarından artık emin oldum. Bugun yapmadılar.Sanırım Takasbnk ta denetim basladı.

8. Bugünkü düşüş’ ün tek sebebi ; TRUMP

Sayfa 127/651 İlkİlk ... 2777117125126127128129137177227627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •