Sayfa 154/651 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,225 - 1,232 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Açıklamalar

Uluslararası derecelendirme*kuruluşu Fitch Ratings, Akbank T.A.Ş'nin Uzun Vadeli YP İhraççı Temerrüt Notunu*"B+" seviyesinde ve not görünümünü "Negatif" olarak teyit ederek, Destek*Notu'nu* "4"ten "5"e, Sermaye Benzeri*Tahvil Notunu ise yeni notlama kriterleri kapsamında "B"den "B-"ye revize*etmiştir.

**

Açıklamalar

Uluslararası derecelendirme*kuruluşu Fitch Ratings, Akbank T.A.Ş'nin Uzun Vadeli YP İhraççı Temerrüt Notunu*"B+" seviyesinde ve not görünümünü "Negatif" olarak teyit ederek, Destek*Notu'nu* "4"ten "5"e, Sermaye Benzeri*Tahvil Notunu ise yeni notlama kriterleri kapsamında "B"den "B-"ye revize*etmiştir.

**

2. Bbva eksi 5 kapadı ispanyada jp morgan goldman düşüş içinde tüm dünyada bankalarda var bir sıkıntı

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

https://hizliresim.com/SSSTNs
    avrupa 10 yıılık banka endeksi
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

4. 5.57de yuklu satici var. Oraya kadar gelebilecegini dusunuyorum bugun. Ytd.

tamami kisisel goruslerim olup hicbir sekilde yatirim tavsiyesi icermez.

bugün garan satıp,akbank alınıyor görüntüsü var.garan ne kadar düşerse bunda o oranda artış görebiliriz.....
    ben birşey bilmiyorum.bilsem burda işim ne.

6. 2. Swap haberi ve yarin ki faiz indirimi karari ile bankalarda bir ralli baslicaktir , su an cok cok dusuk fiyatlamalar bankalar özelinde , kimse mallarini birakmasin kaparlar bugun yarin aninda benden soylemesi...

7. Nerdeyse 100 yildir ayni fiyatta 👺
    Endeks den gozun kapali bi kagit al .
    ( Bankalar haric) % de % kazanmistik.
    Birileri bu isten cokkk buyuk vurgunlar yapiyor.
    Isb yaklasik 100 yildir ayni kaldi.
    Hazineye devri soz konusu olunca hopppp 1.000.0000 dan 50.000.000
    SPK hicmi incelemez bunlari ?

Bu nasil bir oyundur boyle?

Ondan sonra yatirimci neden doviz aliyor.
    Yil 2009 akbank 5.×× yil 2020 akbank 5.××

8. usta o fiyat öle hesaplanmıyor. bölünmeleri temettüleri bir üstüne koyda hesapla. ayrıca hangi hissede 1 mil lot alıp satabilirsin istedğin gibi birde öğle düşün..

Sayfa 154/651 İlkİlk ... 54104144152153154155156164204254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •