Sayfa 606/651 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ayn Yazıyı Oku
    Bankamız Yönetim Kurulu tarafından;

· Teknoloji girişimlerine yatırım yapmak amacıyla, Bankamızın %100 oranında sahibi olacağı 30 Milyon USD sermayeli Hollanda'da yerleşik Akbank Ventures BV unvanlı yeni bir şirket kurulmasına,

· Şirket kuruluşuna ilişkin gerekli başvuruların yapılması, yasal izinlerin alınması ve diğer tüm işlemlerin yerine getirilmesi için Genel Müdürlüğe yetki verilmesine,

karar verilmiştir.
    Bu da güzel bir habermiş şimdi detaylarına bakacağım.

2. hissebaşı net yıllık karı net yıllık yaklaşık 1 tl olan türk telekom borsada 19 tlden işlem görüyor ken hissebaşı net karı 11,50 tl olan akbank 16 tlden işlem görüyor. şimdi bende YAZIYORUM Kİ ADALETİNİZ BATSIN EKONOMİ YÖNETİMİ ADALETİNİZ BATSIN AKBANK ÜST YÖNETİMİ ADALETİN YERİN DİBİNE BATSIN BANKACILIK DENETLEME KURULU ADALETİNİZ BATSIN HEPİNİZİN.!!!!!!!!!!

3. Olmayan adalet batamaz.
    Ben de sitem etmek isterdim ki. Sitem ettiğim de muhatap alabileceğim bir insanoğlu göremiyorum. Akbank yönetimi deseniz ruhsuz robottan farkı yok.
    Yatırımcının üzerinde geçtiler. 2022 de en kötü hisse performansı gösteren 2 bankadan biri.
    Bu ruhsuz robotlar maaş veya huzur hakkı alırken tamamen büyüme, şirket karlılığı ve hisse performansı gibi kriterlere bağlı maaş almalılar. Onun dışında sıradan bir memurdan farkı yok hiçbirinin.

syg.

Alıntı Originally Posted by .bozoklu. Yazıyı Oku
    hissebaşı net yıllık karı net yıllık yaklaşık 1 tl olan türk telekom borsada 19 tlden işlem görüyor ken hissebaşı net karı 11,50 tl olan akbank 16 tlden işlem görüyor. şimdi bende YAZIYORUM Kİ ADALETİNİZ BATSIN EKONOMİ YÖNETİMİ ADALETİNİZ BATSIN AKBANK ÜST YÖNETİMİ ADALETİN YERİN DİBİNE BATSIN BANKACILIK DENETLEME KURULU ADALETİNİZ BATSIN HEPİNİZİN.!!!!!!!!!!

4. Bu hissenin iyi yanlarından biri de çok sayıda küçük yatırımcı olmaması,eğer fazla olsa buraları bugün dolar taşardı,böyle olması çok daha iyi

5. Bıkkınlık olabilir.

Akbank telegram grubu kaynıyor oysaki.

Alıntı Originally Posted by denetmenengin Yazıyı Oku
    Bu hissenin iyi yanlarından biri de çok sayıda küçük yatırımcı olmaması,eğer fazla olsa buraları bugün dolar taşardı,böyle olması çok daha iyi

6. temettümüz HAYIRLI OLSUN ARKADAŞLAR ŞİMDİDEN

7. akbank 29 mart 2023 1 lot = 1,55 tl para dağıtacak.

8.  Alıntı Originally Posted by mahırarda Yazıyı Oku
    akbank 29 mart 2023 1 lot = 1,55 tl para dağıtacak.
    Çok iyi rakam... Darısı Eregli'nin başına.

Sayfa 606/651 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •