Sayfa 524/651 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. Kar tahminleri yukarı doğru revize edildikçe borsada potansiyel artıyor. Ayrıca endeks bazında banka / sınai rasyosu dip yapmış olabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    "Su gibi olmalısın. Kırılmamak için bükül, düz olmak için eğril, dolmak için boşal, parçalan ki yenilen." Lao Tzu

Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    kar çoktan biliniyor, sadece küçük yatırımcı şimdi öğrenecek .
    boşuna bu kadar yükselmedi. ytd
    ben bilmiyodum işte

Alıntı Originally Posted by Econfin Yazıyı Oku
    ben bilmiyodum işte
    emeksiz yemek olmaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    borsa böyle bir yerdir: elinde varsa pozitif bakarsın. bir nedenle alamamış, hisse yükselmiş ise tu kaka olur.
    Al bir tane daha iste.Yurdum insani gelde cevap yazma.Kim hisseye tu kaka demis arkadasim? Bilancosu geldikten sonra kar realizasyonu yasanabilirmi acaba? diye sorulayan birisi icin su yaptiginiz gereksiz yorumlara bakin.

Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Al bir tane daha iste.Yurdum insani gelde cevap yazma.Kim hisseye tu kaka demis arkadasim? Bilancosu geldikten sonra kar realizasyonu yasanabilirmi acaba? diye sorulayan birisi icin su yaptiginiz gereksiz yorumlara bakin.
    al bir ayarsız daha. aklımızla alay etme. bilançoya bir de laf mı edecektin... bilançoya değil, fiyata laf ediyorsun. çok yükseldi, verirler mi!!! fiyat tu kaka diyorsun.
    yurdum insanı, eğitim şart.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    al bir ayarsız daha. aklımızla alay etme. bilançoya bir de laf mı edecektin... bilançoya değil, fiyata laf ediyorsun. çok yükseldi, verirler mi!!! fiyat tu kaka diyorsun.
    yurdum insanı, eğitim şart.
    Bu kullandigimi iddia ettigin kelimeleri her nerede yazmissam cikar ortaya koyda goreyim.Gordugum kadariyla yasiniz 60 benden 2 yas buyuksun.Yasinin geregini yap ispatla.Ben ozur dileyeyim.Yok ispatlayamazsan sana yakisani yaparsin.

7. Bugün bu hissenin düşmesi tabiat yasalarına bile aykırı. Bofa kağıtı mahfediyor.

8. kar zaten bilindiği için 7 den 9 a kısa sürede geldi daha ne olacaktı. ytd

Sayfa 524/651 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •