Sayfa 525/651 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    kar zaten bilindiği için 7 den 9 a kısa sürede geldi daha ne olacaktı. ytd
    1 ay içinde görürüz diyeyim o zaman ben de net konuşayım bari.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
     Alıntı Originally Posted by breed Yazıyı Oku
    1 ay içinde görürüz diyeyim o zaman ben de net konuşayım bari.
    Kardes bir ay sonra farkli rakamlari gormemiz muhtemel size katiliyorum.Benim ve duygum arkadasin soyledigi cok net.Bankacilik sektorunden beklenen karlarin zaten bu rakamlar oldugunu sokaktaki simitci dahi duymustu,biliniyordu,bekleniyordu.Yani surpriz bir gelisme degildi ve kisa vadeli beklenti bitmisti.Biz yazip farkindalik yaratmaya calisinca bizlere gosterilen tepkileri gordunuz.Saygisizz ve seviyesizce satasmalar oldu.Ispat et ozur dileyeyim dedim,ispat edemezsen sana yakisani yap dedim.Kendisine yakisani yapti kacti.Gordugunuz gibi bankalari garanti bankasi ve isc nin bilanco beklentisi ayakta tutuyor onunda bilancosu gelseydi daha sert bir satis yemesi isten bile degildi.Herneyse akbank begendigim bir banka uygun gordugum yerden bende en kisa zamanda pozisyon almayi planliyorum.Siz saygisizlik etmeden duzgunce cevap verdiniz,dusuncenizi yazdiniz.Bu piyasada en cok katki saglayan yatirimcilar aslinda elestirel bakabilen insanlar oluyor vede onlar genelde duyulmak istenmeyenleri yazdigi icin haksizliga ugruyorlar.Dilerim sizin kalbinizce olur.

3. bilanço çok iyi diye dün akşam gaz verenlerin sayesinde bu sabah 30 kademe yukarıdan sattılar. Şimdi 1 ay sonra bak nasıl yükselecek demekte nedir. ytd

4.  Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    bilanço çok iyi diye dün akşam gaz verenlerin sayesinde bu sabah 30 kademe yukarıdan sattılar. Şimdi 1 ay sonra bak nasıl yükselecek demekte nedir. ytd
    Olaya bakış açınız çok çok yanlış.

1.Ben burada bilanço iyi Fk aşırı düşük dediğim de iddaaya girerim benim yazdığımla Akbankın 1 kademesi bile oynamaz. Bunu direkt geçiyorum zaten boş bir yorum.

2.Abi siz olayı ne zannediyorsunuz 7den 9a gelirken bunu yapan fonların, oyuncuların maliyeti yok mu? Adamlar 7den 9a sürerken maliyetleri 8.5 oluyorsa tabiki 9 üzeri biraz kar satışı yapıp( 9.5tan bir kısmını verip 8.5-9 arası yerine koyup eldeki malın maliyetini düşürüp tekrar yukarı sürebilsin)

Ya da neyse ya yoruldum açıklama yapmaya gerek yok.

Ben ucuz gördüğüm mala girer yeterli kâr görünce çıkar giderim.

Şahsen burada kısa vadede güzel bir marj görüyorum. Aman ha benim bilanço güzel dememle falan almayın. ( Gören de Norveç fonunu etkiliyorum zanneder. :d )

Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    kar çoktan biliniyor, sadece küçük yatırımcı şimdi öğrenecek .
    boşuna bu kadar yükselmedi. ytd
     Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Yorumunuz cok net.Tabii anliyabilene.........Tebrikler
    Gelecek olan kar rakamini onceden ongorup/bilenler acaba nereden bosatacaklar? Asil soru bu olmali ?
     Alıntı Originally Posted by OZDEMIR1 Yazıyı Oku
    Kardes bir ay sonra farkli rakamlari gormemiz muhtemel size katiliyorum.Benim ve duygum arkadasin soyledigi cok net.Bankacilik sektorunden beklenen karlarin zaten bu rakamlar oldugunu sokaktaki simitci dahi duymustu,biliniyordu,bekleniyordu.Yani surpriz bir gelisme degildi ve kisa vadeli beklenti bitmisti.Biz yazip farkindalik yaratmaya calisinca bizlere gosterilen tepkileri gordunuz.Saygisizz ve seviyesizce satasmalar oldu.Ispat et ozur dileyeyim dedim,ispat edemezsen sana yakisani yap dedim.Kendisine yakisani yapti kacti.Gordugunuz gibi bankalari garanti bankasi ve isc nin bilanco beklentisi ayakta tutuyor onunda bilancosu gelseydi daha sert bir satis yemesi isten bile degildi.Herneyse akbank begendigim bir banka uygun gordugum yerden bende en kisa zamanda pozisyon almayi planliyorum.Siz saygisizlik etmeden duzgunce cevap verdiniz,dusuncenizi yazdiniz.Bu piyasada en cok katki saglayan yatirimcilar aslinda elestirel bakabilen insanlar oluyor vede onlar genelde duyulmak istenmeyenleri yazdigi icin haksizliga ugruyorlar.Dilerim sizin kalbinizce olur.
    ilk yazan arkadaş, ky yeni öğrenecek diyor. bu arkadaşta destek verip, gelecek karı önceden bilip yükseltenler malı verecekler diyor. bu kar zaten bekleniyordu diye yazdığımda, lafı değiştirip simitçi dahi duymuştu diyor.
    forumun en eski birkaç kişiden biriyim. böyle seviyesiz çok kişi gördüm. ben hancıyım , seviyesizler yolcu.

6. bu ne kibir

7. Sene 2002 ..
    Forunlarda Finansbankin yuksek kar aciklayacagi konuşuluyor.
    Mantikli geldi Aldım.. 20000 usdlik..
    Bilanco aciklandi.. %30 kardayim.. basladilar satmaya..
    Neymis beklenti alinir gerçekler satılırmis.
    F/k=1 olacak şekilde bir kardi..
    Ne Mantiksizlik dedim ama psikolojime yenik düşüp sattim
    3 yil sonra özyegin amcamiz bankayi satti
    Yaklasik 40 kat usd katina
    Akbank in aktif toplamina bir bakin
    Dunyada milyar usd artık buyuk bir para değil.. Turk şirketleri bedavanin bedavasinda..
    Ekrana bakıp birilerinin algılarinizla oynanmasına izin vermeyin.
    Hayatta ortalama 15 yilda gelen bir fırsat gelmiş..
    Değerini bilin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    664
    Yazilarimi alintilamis olmaniza memnun oldum.En azindan siz de dahil herkes tekrar okuma ve yorumlama imkani bulacak.Gelecek olan kar rakamini ongorup/bilenler acaba nereden bosaltacaklar demisim. Sonucta bugun ben ve duygum09 arkadas ne yazdiysa yasandi.Baska topikte olsa tebrik alacak olan isabetli yorumlar burada tepkiyle karsilandi.Yasiniz 60 madem.sizi vicdaninizla basbasa birakiyorum.Konu kapansin lutfen.

Sayfa 525/651 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •