Sayfa 527/651 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 4,209 - 4,216 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    insanlara tövbe ettirene kadar vuracaklar bayram öncesi
    4gün olmuş yazalı.bilanço vs sonuç değişmez.anlaşmışlar geçiriyorlar.yan kağıtlara girdiler çünkü.dikkat edin hepsi beraber vurdu 4 gun boyunca....

Alıntı Originally Posted by çulsuz Yazıyı Oku
    4gün olmuş yazalı.bilanço vs sonuç değişmez.anlaşmışlar geçiriyorlar.yan kağıtlara girdiler çünkü.dikkat edin hepsi beraber vurdu 4 gun boyunca....
    bankalardaki satışın, bayram öncesi olmasının yanında garanti bankasını, bbva nın teklifi olan 15 den daha kolay kabul edilmesi de sağlanmakta.

3.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    ky yeni öğrenecek dediğinize göre, siz de hisseyi iyi takip etmeyenlerdensiniz.
    forumun en eskisi olmam mı kibir? ben hancıyım sizler yolcu demem mi kibir? bir hisseye yeteri emeği verip takip etmiyorsanız, yolcu olursunuz. bu forumun ilk günlerinden beri yazıyorsam, borsadaysam, hancıyım.
    bu ne densizlik
    pazarlamacı mısın nesin. bilanço işe yaramayacak tersine satacaklar dedik, hala konuşuyorsun. biraz utanma olsa hem de hakaret edeceğin yere. ytd

Alıntı Originally Posted by duygum09 Yazıyı Oku
    pazarlamacı mısın nesin. bilanço işe yaramayacak tersine satacaklar dedik, hala konuşuyorsun. biraz utanma olsa hem de hakaret edeceğin yere. ytd
    speğin adamı mısın, nesin. hisse sattırmaya çalışıyorsun. utanmaz, bir de üste çıkmaya çalışıyor. burada yatırım tavsiyesi veremezsin, suçtur.

5.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    speğin adamı mısın, nesin. hisse sattırmaya çalışıyorsun. utanmaz, bir de üste çıkmaya çalışıyor. burada yatırım tavsiyesi veremezsin, suçtur.
    sahtekar seni satan sattı zaten. pazarlamacı seni gidi. ben bilanço açıklandığı gün söyledim, şimdi kim niye satsın , mecburen bekleyecek, sen ve senin gibiler tam tersi o günler için gelin alın diye pazarlamacılık yaptınız. bir daha bana yanıt vermeye kalkma, senle işim yok benim. ytd

sahtekar seni satan sattı zaten. pazarlamacı seni gidi. ben bilanço açıklandığı gün söyledim, şimdi kim niye satsın , mecburen bekleyecek, sen ve senin gibiler tam tersi o günler için gelin alın diye pazarlamacılık yaptınız. bir daha bana yanıt vermeye kalkma, senle işim yok benim. ytd
    speğin adamı senin gibileri çok gördüm. yalancı, kimseye alın demedim, demem. al-sat demek suçtur. yönetime ve spk ya suç duyurusunda bulunacağım.

7.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    speğin adamı senin gibileri çok gördüm. yalancı, kimseye alın demedim, demem. al-sat demek suçtur. yönetime ve spk ya suç duyurusunda bulunacağım.
    Bilanço biliniyordu ve açıklanınca düşeceği çok açıktı, açıklanınca niye kıçınızı yırttınız burada bilanço bilanço diye. ytd
    Son düzenleme : duygum09; 29-04-2022 saat: 23:29.

Bilanço biliniyordu ve açıklanınca düşeceği çok açıktı, açıklanınca niye kıçınızı yırttınız burada bilanço bilanço diye. ytd
    kıçını yırtan sensin, terbiyesiz, densiz.
    az önce forumun eski kurtlarından bir arkadaş özel mesaj atmış. bunların ucuzdan mal toplamak isteyen spekülatörün adamları olduğunu söyledi. adınıda duygum koymuş ki, kadın olarak algılansın diye. bir kadın kıçını yırttınız der mi? kesinlikle erkek, duygum isimli bir erkek....
    birkaç yıl önce petun topiğinde yine kadın ismiyle bir erkek topiği susturmuştu. bugün bana küfreden yarın size de eder. buradaki arkadaşlar topiğe sahip çıkmazsa, bunlar sahip çıkar.

Sayfa 527/651 İlkİlk ... 27427477517525526527528529537577627 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •