Sayfa 470/651 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 3,753 - 3,760 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1. ABD bankaları hisselerinin hepsi bugün alım furyasına dahil olup en az kazanan %3 kazançlı işlem görüyor şu an.

bu da demek oluyor ki
    yarın ki BIST işleminde banka hisseleri önderliğinde bir yükseliş ivmesi olacak demektir.!

YTD

2. https://www.tradingview.com/x/Kd6lBURI/
    bankacılık için yarın piyasanın yönü belli olucak gibi duruyor. yükseliş trendini aşağa kırarsa OBO riski ile karşı karşıya geliriz ve bu hiçde iyi olmaz. düşüş trendini yukarı kırasak akbank için tekrardan bir bahar havası esebilir.

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

3. Arkadaşlar,8 ocak 2021 den beri yaklaşık 1 aydır satışlar var...Bu düzeltme tahminen nereye kadar sürer.bu konuda samimi yorumlarınızı beklerim..Zira memur birikimimizle 5400 lotum var 6.17 den almıştım...Yorum ve değerlendirmelerinizi beklerim..Teşekkür ederim.Selamlar..

4.  Alıntı Originally Posted by kingboy Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,8 ocak 2021 den beri yaklaşık 1 aydır satışlar var...Bu düzeltme tahminen nereye kadar sürer.bu konuda samimi yorumlarınızı beklerim..Zira memur birikimimizle 5400 lotum var 6.17 den almıştım...Yorum ve değerlendirmelerinizi beklerim..Teşekkür ederim.Selamlar..
    düzeltmeler daha devam edecek olsada bundan sonra fazla düşüşler olmayacağı üzerine düşünebilirsiniz...çünkü alttan gelen ağırlıklı ortalamalar yükselişte ve aylık grafikler üstünde bakarsanız 20 aylık ağ ortalamaların bulunduğu seviye olan 6.49 ları yeni ve çok ani gelişen bir ayrı olumsuzluklar olmadığı müddetçe üstünde kalıcı olarak bir yol izleyerek düzeltmeyi yatay bant içinde oluşturması beklenilir.....
    buna ek olarak ABD 5 trilyon dolarlık teşvik paketi eli kulağında basın ortamında açıklandı açıklanacak..işte o paket açıklandığı vakit tüm global piyasaların banka hisselerinde bir yeni rally dalgası oluşturması öngörüle bilir.

şahsen benim bu teşvik paketinin bugün açıklanacağı yönünde düşüncelerim vardı....ama aksadı veya aksatıldı...bir bildikleri var galiba....geçikmeli de olsa bu paket yolda. !😉

YTD

5. Sn,Nobody Değerlendirmeniz için teşekkür ediyorum...Teşvik paketi 1,9 trly.dolar diye duydum.ABD senatodan geçmiş diye az önce hberlerde dinledim..Bekleyip göreceğiz.Bol kazançlar dilerim.İyi geceler..

6. AKBNK teknik açıdan alttan gelen 20 haftalık ağ ortalamaları yükseliş eğilimi ile bu hafta 6.15 lerde ve 20 aylık ağ ortalaması olan 6.49 ila kesişmeye doğru ilerliyor ve bu ivme ile yaklaşık 3 hafta sonraya bu iki büyük ağ ortalamaların da bir biri ila kesişme gerçekleşecek ve bu kesişmeye borsa tabirinde Golden Cross olarak adlandırılan ve genelde orta ve uzun vadeye büyük trendlerin tersine dönüşümüne işaret veren bir olgudur....şayet bu kesişme gerçekleşir ise bu kesişmenin ardından hissede orta vadeye minumum %100 lük bir getiri potansiyeline olanak sunacaktır.

özetle Akbnk da Mart ayından başlayarak orta ve uzun vadeye ciddi anlamda yükselişleri beraberinde getire bilecektir....bu da hissede mevcut yabancı takazında kasım ayından başlayarak alınan posizyonların hâlen korunuyor olması yanı sıra hisse de günlük ve haftalık grafikler üstünde TOBO formasyonun oluşumuyla ve şu anda da sağ omuz yukarı yönlü kırılmaya doğru evrilmesine oynadığıyla birlikte ve tüm bu unsurları bir araya alarak birleştirip baktığımız da .... Akbnk yakın tarihte positiv bir ivmeyi beraberinde getirmesi kaçınılmaz kılıyor gibi görünüyor.

YTD

7. 8-12 şubat haftasında citibank 29 milyon lot almış. 1200 endekste 9.21 tl. zirve fiyatı olan hissenin 1550 endekste 6.64 tl. fiyattan işlem görmesi şaşılacak bir durum!!!!!!!

8.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    8-12 şubat haftasında citibank 29 milyon lot almış. 1200 endekste 9.21 tl. zirve fiyatı olan hissenin 1550 endekste 6.64 tl. fiyattan işlem görmesi şaşılacak bir durum!!!!!!!
    Şaşılacak durum bize göre. Ama yabancı büyük fonlar bunun nedenini biliyor tabii. Bizim tam olarak bilemediğimiz sorunlar var banklarda.

Sayfa 470/651 İlkİlk ... 370420460468469470471472480520570 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •