Sayfa 178/651 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: AKBNK - Akbank T.A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by bozoklu5 Yazıyı Oku
    borsanın yükselmesi için bankalara yabancı para girişi olması şarttır.yabancı ise sirketlerin temettü geliri için borsaya girer.maksadı yüksek getiri elde etmektir.yabancılar bankaya para yatırmak yerine borsayı tercih ederler.TÜRKİYEDE İSE TAM TERSİDİR. insanımızda haklıdır.çünkü hükümet temettü gelirlerine sınırlama getirerek küçük yatırımcının geçim kaynağını kısıtlamıştır.faizler düştükçe para altına ve dövüze gidiyor.banka karları ile özel bankaların öz sermayeleri gittikçe büyümekte olup,iştah kabartıyor.bddk temettü ödemesi serbest dese ozaman bu günkü banka hisseleri en az iki katına ve borsa endekside 150-200 bin bandına sıçrama yapar güçlü bir dövüz girişi ile dolar değer olarak çakılır oldukça düşer.yoksa yanlışmı düşünüyorum ortaklar?
    Aslinda isin ozu, bir banka ya da bir baska sirketin kar payi odemesine, o sirketin Yonetim Kurulu, Genel Kurul yaparak karar verir.

Simdi, yabanci, bu BDDK ne ? dediginde ne cevap verecekler ?

Londra'ya gidiyor, yatirim gruplarina anlatiyorum diyor, ancak %12.5 TL. faizi ile swap yapacak ulke bulamiyor.

Bu durum, cok koklu bir guvensizligin sonucudur.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Aslinda isin ozu, bir banka ya da bir baska sirketin kar payi odemesine, o sirketin Yonetim Kurulu, Genel Kurul yaparak karar verir.

Simdi, yabanci, bu BDDK ne ? dediginde ne cevap verecekler ?

Londra'ya gidiyor, yatirim gruplarina anlatiyorum diyor, ancak %12.5 TL. faizi ile swap yapacak ulke bulamiyor.

Bu durum, cok koklu bir guvensizligin sonucudur.

sayın tınaz bu gün çok üzücü bir gerçek varki şirketlerin yönetim kurulu kararları bazan hükümetçe yok hükmünde müteala ediliyor tabiiki korkunç bir güvensizlik ortamı oluşuyor.şimdi soruyoruz hep birlikte YABANCI NEDEN BORSAMIZA YATIRIM YAPSIN Kİ?

3. Bozoklu abi, Tınaz abi hisseye girmemiş daha, halen takipdeymiş. en son kendisini okuduğumda öyle yazmıştı.
    bilmem sonrasında aldı mı?. en iyisimi biz burda birşeyler yazmayalım. herkes ucuz diye geldikçe bu devran değişmeyecek.
    5,86 dan daha dün aldım el insaf yahu demenin ne bana ne kimseye ne de spek teyzeme fayda getirmedi.
    demekki 5,82- 5,86 4 kademe tık tık bize sürte sürte işi bitiriyorlar fordçu abiler.

4.  Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    Bozoklu abi, Tınaz abi hisseye girmemiş daha, halen takipdeymiş. en son kendisini okuduğumda öyle yazmıştı.
    bilmem sonrasında aldı mı?. en iyisimi biz burda birşeyler yazmayalım. herkes ucuz diye geldikçe bu devran değişmeyecek.
    5,86 dan daha dün aldım el insaf yahu demenin ne bana ne kimseye ne de spek teyzeme fayda getirmedi.
    demekki 5,82- 5,86 4 kademe tık tık bize sürte sürte işi bitiriyorlar fordçu abiler.
    5.5750 Maaliyetle aldim ben.

4.86 Maaliyetle de ISCTR aldim.

5. Abicim hayırlı uğurlu olsun. demekki bu günlerimizi de şahsınıza borçluymuşuz. teşekkür ederiz.
    benim maliyet yukarılarda olduğundan 5,58 leri filan yanlış yazdınız 5,85 filan diyeceksiniz sandım biran.
    5,48- 5,50 lere düştüğünü bile unutmuşum. tahtamız size emanet gözümüz arkada değil, takibime bile
    gerek yok artık ..Bol kazançlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    5,90 ı gördü 50 günlük ortalamaya takıldı ama 5.88 de satışları karşılıyorlar. Kapanışı yüksekten yaparsa haftaya şansı artar..
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

7. Allah belanızı versin dünya rallide sereffffsizlerr

8. Bir pasta atan yokmu arkadaşlar

Sayfa 178/651 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •