Sayfa 3/756 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon
Arama sonucu : 6043 madde; 17 - 24 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. ytd...

Hissede hiç ky kalmamış anlaşılan. Ses seda yok...

Tüm ortaklarıma sabırlar diliyorum.çıkmıyor diye üzülmeyip düşmüyor diye sevinmemek lazım herkese sabırlar.....

4.  Alıntı Originally Posted by Laramia Yazıyı Oku
    Tüm ortaklarıma sabırlar diliyorum.çıkmıyor diye üzülmeyip düşmüyor diye sevinmemek lazım herkese sabırlar.....
    Geçen haftalara göre Bfren şu anda daha iyi durumda bence. Kapanış Fiyatı 163 TL ye gelmiş.Daha da iyi olacak ama pat diye 180TL olacak hali yokya! geçen seneden bu yana fren alan hemen hemen herkesin karda olması lazım..

5. Cuma -borsada yüzümüz güldü/haklısınız geçen sene aldık az kardayız/şu an olması gerektiği yerde/Mart ayını fiyatlıyor sanırım

6.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Geçen haftalara göre Bfren şu anda daha iyi durumda bence. Kapanış Fiyatı 163 TL ye gelmiş.Daha da iyi olacak ama pat diye 180TL olacak hali yokya! geçen seneden bu yana fren alan hemen hemen herkesin karda olması lazım..
     Alıntı Originally Posted by cengaver Yazıyı Oku
    Cuma -borsada yüzümüz güldü/haklısınız geçen sene aldık az kardayız/şu an olması gerektiği yerde/Mart ayını fiyatlıyor sanırım
    bence mart sonu gibi toplanacak olan genel kurulda alınması olası bedelsiz beklentisi hiç fiyatlanmadı..böyle bir sürpriz karar alınması bana goodyear ın geçen seneki durumunu hatırlatır.. O zamanki durumu hatırlamayan veya ne oldu ki diye merak eden varsa goodyear ın haber gelmeden önceki yani 28.03.2016 tarihindeki kapanışına ve 1 nisan da nereye kadar geldiğine bakmasını tavsiye ederim...

7. Yarını merakla bekliyorum sizlerle paylaşayım dedim/ bir de geçen yıl kaç TL temettü aldık hatırlayan var mı/ yaşlandık artık

Sent from my P10 using hisse.net mobile app

8. geçen sene 4.7 tl temettü vermis

Sayfa 3/756 İlkİlk 123451353103503 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •