Special Days Image
Sayfa 107/111 İlkİlk ... 75797105106107108109 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 849 - 856 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Tertip denen dangalak da, kayboldu gitti. 3 sene önce bölgeden arsa alan herkese kafasına göre birer daire dağıtıyordu...

2. Sayın Orbor lütfen siz doğru bildiklerinizi söylemeye devam edin. sizin gibi doğrucu davutlara ihtiyacımız var. yıllardır terto paşa milleti 5 daire 10 daire alırsınız arsanız şu kadar eder sakın satmayın aşağı solak a yakupabdal yol kenarınada bakın diyerek eldeki arsaları itekledi. insanımızda sağol terto elini ayağını öpeyim diye alkışladı. sonuçta umutlarda tükendi paralarda....

3.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    Sayın Orbor lütfen siz doğru bildiklerinizi söylemeye devam edin. sizin gibi doğrucu davutlara ihtiyacımız var. yıllardır terto paşa milleti 5 daire 10 daire alırsınız arsanız şu kadar eder sakın satmayın aşağı solak a yakupabdal yol kenarınada bakın diyerek eldeki arsaları itekledi. insanımızda sağol terto elini ayağını öpeyim diye alkışladı. sonuçta umutlarda tükendi paralarda....
    Eğer seçimden sonra projeler devam eder, bekleyen imarların da geçmesi için adım atılırsa, ancak o zaman buralardan bir şeyler olabilir. Şimdi seçim öncesi 3-5 tane kamyon gördünüz diye atlamayın, kanmayın diye uyarıyorum.
    3-4 sene önce paranı faize ya da dolara koysan bile paran 2 katına çıkmıştı. Bu arsaları alıp yanan çok oldu...

4. 70000 tl bütçe ile tarla tavsiye eder misiniz

5. Tertip denen dangalak da, kayboldu gitti. 3 sene önce bölgeden arsa alan herkese kafasına göre birer daire dağıtıyordu...

Tertip arsaları millete çaktıktan sonra tatile Maldivler'e gitti. Deniz, kumsal, güneş, içkiler,karı-kız gani gani,
    misssssss, misssssss!!!!!

Alıntı Originally Posted by kadir_03 Yazıyı Oku
    70000 tl bütçe ile tarla tavsiye eder misiniz
    70.000 bütçe ile Maldivler tatili tavsiye ediyorum.
    nasıl olsa sana bu tarlayı 70 bin'e sattıktan sonra tertip denen şahsiyet Maldivlere tatile gidecek.
    paraları da çatır çatır yiyecek.
    bari sen ye.
    tertip zıkkım yesin!!!
    akıl! akıl!!
    Gel kafama takıl!!!

6.  Alıntı Originally Posted by cevdetpaşa Yazıyı Oku
    Tertip arsaları millete çaktıktan sonra tatile Maldivler'e gitti. Deniz, kumsal, güneş, içkiler,karı-kız gani gani,
    misssssss, misssssss!!!!!

70.000 bütçe ile Maldivler tatili tavsiye ediyorum.
    nasıl olsa sana bu tarlayı 70 bin'e sattıktan sonra tertip denen şahsiyet Maldivlere tatile gidecek.
    paraları da çatır çatır yiyecek.
    bari sen ye.
    tertip zıkkım yesin!!!
    Kesinlikle!
    Elin pezosuna kaptıracağına kendin ye daha iyi.

7. e şimdi hasseeki de kazanamadı ne olacak burdaki arsalarımız???

8.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    e şimdi hasseeki de kazanamadı ne olacak burdaki arsalarımız???
    Yeni belediyenin atacağı adımlara bağlı.
    Her şey başa döndü yani.
    Belki yeni CHP belediye bir şeyler yapar.
    Oralar Çankaya'ya bağlı.
    Sonuçta CHP Çankaya'yı, Çankaya da CHP'yi sever.
    Bir bakıma daha iyi oldu.
    Eski belediyenin bir adım atacağı yoktu zaten oyalayıp duruyorlardı.
    Defolup gittiler.

Sayfa 107/111 İlkİlk ... 75797105106107108109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •