Sayfa 11/111 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Sn. Taylan forumun çok iyi takipçisi olmanizdan dolayi sizi kutluyorum. Kimse moralini bozmasın. Güzel günler yakinda gelecek inşallah. İlerleyen günlerde güzel duyumlarımı paylaşmak üzere... Selamlar

2. Sn. Gülbay bey büyükşehir belediyesindeki çok yetkili tanıdığınıza ihalenin hala neden yapılmadığını sorarmısınız? Bide ihale tarihi nedir?

3.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Sayın forum üyeleri, bugün Ankara Büyükşehir Belediyesi üst düzey yönetici arkadaşımı ziyarete gittim. Kanal Ankara (Ankara Boğazı) Projesinin ne aşamada olduğunu sordum. Kanal Ankara projelerinin tamamlandığını ,onaylandığını ,ihalesinin çok yakında kesinlikle yapılacağını söyledi. Bu müjdeli haberi yetkili ağızdan duyunca çok rahatladım. Bende bu güzel haberi bayram sevinci olsun diye forum aracılığı ile sizlerle paylaşmak istedim.Karataş için güzel günler yakındır. Daha öncede söylediğim gibi herkes malının kıymetini bilsin, mecbur kalmadıkça satmasın, biraz daha sabretsin. Bu arada hepinizin Ramazan Bayramını kutlarım. Selamlar.
    Merhabalar Sn.Gulbay,bolge uzerinde son zamanlarda bircok forumda yapilan yorumlara bakacak olursak kara bulutlar dolasiyor ve agir bir hava var.Bazi arkadaslar plan ankaranin genislemesi icin yaptigi basvurunun reddedildigini savunuyor ve sizinde yukarida belirttiginiz bogaz calismalarinin henuz resmiyet kazanmamasindan dolayi bolge yatirimcilarinda bir olumsuzluk var.Bu yatirimcilarin bolgeye bakisini olumsuz etkiledigi gibi fiyatlar uzerindede olumsuz bir hava estiriyor.Bolge hakkinda gerek plan ankaranin genisleme icin yaptigi basvurunun acikliga kavusturulmasi gerekse bogaz calismasi ile ilgili ne zaman resmi adimlarin atilacagi konusunda bilgi edinme ve paylasma imkaniniz var midir?Bolge yatirimcilarinin sabrinin devamliligini saglama konusunda ki olumlu paylasimlariniz icin tesekkurler.Umarim size yonelttigim sorularin cevabi konusunda bilgi edinme imkaniniz olusur ve mujdeli haberlerinizi duyariz.Saglicakla kalin.

4. Merhabalar özellikle bana 1 hafta içinde ümidinimi yitirdin diyen zatada hitaben; Ankaranın neredeyse en yetkili adamı belediye başkanı seçimlerden itibaren 20 kere bu projeyle ilgili 3 aya başlıyor diye defalarca söz verdi ve yerine getirmedi şimdi herkez tüm yetkilileri bırakmış sn. gülbaya soru soruyor hepimize hayırlı işler...Herkez cimere, bimere yazsın kardeşim 10 kere 100 kere 1000 kere gülbayın 20 gün sonra verdiği haberi 20 gün önce belediye meclis başkanı chpli üyelerin soruların üzerine zaten cevap olarak vermişti farklı bir haberde yok herkez neyin kafasını yaşıyor...

5. Bir hafta önce çok umitliyim deyipte bir hafta sonra ben bile ümidimi yitirdim diyen zat.Sen ve senin gibiler yüzünden olumsuz bir hava esiyor.Yatirim sahiplerini umitsizlige yonlendirici yorumlarda bulunan sen ve senin gibiler.En azından bilgi edinme imkânı olduğu için sn.gulbaya soruyorum.Yoksa birlikte harekat etme konusunda haklisin.Bu konuda yol gösterici olda beraber hareket edelim.Yoksa senin yazdıklarını ben bireysel olarak yapıyorum.

6. 12 sinde sn.gulbaya soran siz değil misin z boğaz projesini ve başlama tarihini?İnsanda biraz tutarlılık şart.İkinci husus 2008 den beri forumu aktif bir sekilde takip ediyorum hicbir yorumuna rastlamadığım siz bir anda forumun en ümitli üyelerinden biri olarak foruma girip bir hafta içinde ümitsiz oldunuz.Üçüncü husus dun aksam itibari ile bimere ben şahsen plan ankaranin cevre yolu üzerindeki kentsel dönüşüm alanının genisletilmesi için yaptığı başvurunun kabul edilip edilmediği konusunda başvuru yaptım.Eger cevap gelirse burada paylasirim.Boylece çelişik durum ortadan kalkar.

7. yesılkent evcıler vs bolgede yasanan olumsuzluklarla ılgılı mhp ankara vekılı haberal meclıste konustu..koylerın ımar ve bazı sorunlarını dıle getırdı

8.  Alıntı Originally Posted by Taylan Yazıyı Oku
    Merhabalar Sn.Gulbay,bolge uzerinde son zamanlarda bircok forumda yapilan yorumlara bakacak olursak kara bulutlar dolasiyor ve agir bir hava var.Bazi arkadaslar plan ankaranin genislemesi icin yaptigi basvurunun reddedildigini savunuyor ve sizinde yukarida belirttiginiz bogaz calismalarinin henuz resmiyet kazanmamasindan dolayi bolge yatirimcilarinda bir olumsuzluk var.Bu yatirimcilarin bolgeye bakisini olumsuz etkiledigi gibi fiyatlar uzerindede olumsuz bir hava estiriyor.Bolge hakkinda gerek plan ankaranin genisleme icin yaptigi basvurunun acikliga kavusturulmasi gerekse bogaz calismasi ile ilgili ne zaman resmi adimlarin atilacagi konusunda bilgi edinme ve paylasma imkaniniz var midir?Bolge yatirimcilarinin sabrinin devamliligini saglama konusunda ki olumlu paylasimlariniz icin tesekkurler.Umarim size yonelttigim sorularin cevabi konusunda bilgi edinme imkaniniz olusur ve mujdeli haberlerinizi duyariz.Saglicakla kalin.
     Alıntı Originally Posted by Caner1983 Yazıyı Oku
    Sn. Gülbay bey büyükşehir belediyesindeki çok yetkili tanıdığınıza ihalenin hala neden yapılmadığını sorarmısınız? Bide ihale tarihi nedir?
    Değerli forum üyeleri;
    Ben sizinle aşağıda bir haber linki paylaşacağım. Yorumu size bırakıyorum. Hepinize iyi günler diliyorum.

http://www.haberankara.com/kanal-ank...cikiyor/60557/

Sayfa 11/111 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •