Sayfa 13/111 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Guzel haberler paylasiyorsunuz sn.Gulbay.Emeginiz icin tesekkurler.Umarim bu sozleri verenlerde sozlerinin geregini yaparlar.Aksi taktirde burada yatirimi olanlarin toplu bir sekilde mucadeleye baslamalari lazim.Her secimde yatirim yaptigim bolgenin secim malzemesi olarak kullanlmasi ve hicbir sey yapilmamasi beni rahatsiz ediyor.

2.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Değerli forum üyeleri; Ankara SONSÖZ Gazetesinde Kanal Ankara Boğaz projesi ile ilgili çıkan haberin linkini sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca yarın 26/07/2017 tarihinde SONSÖZ gazetesinde de yayınlanacaktır. Dileyen arkadaşlar gazeteyi alabilirler. Hayırlı olur inşallah. Selamlar

http://sonsoz.com.tr/kanal-ankaradan-mujdeli-haber/
    Emeğinize teşekkürler. bu kadar önemli bir haber neden sadece böyle dandirik gazetelerde yer alıyor. acaba bu gazetelerin istihbarat kanalları daha mı kuvvetli? yoksa ısmarlama haber mi yapıyorlar. yıllardır 2 ay sonra 3 ay sonra başladı bitti ihaleye çıktı diye yalan haberlerle uyutulduk. çiftlik arazisindeki disneylantı bile bitirememiş belediye kanal ankarayı yapar mı emin değilim. yatırıcıyım projenin başlamasını herkesten önce ben istiyorum ama bu ısmarlama haberlerin doğru çıkacağını zannetmiyorum

3.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    Emeğinize teşekkürler. bu kadar önemli bir haber neden sadece böyle dandirik gazetelerde yer alıyor. acaba bu gazetelerin istihbarat kanalları daha mı kuvvetli? yoksa ısmarlama haber mi yapıyorlar. yıllardır 2 ay sonra 3 ay sonra başladı bitti ihaleye çıktı diye yalan haberlerle uyutulduk. çiftlik arazisindeki disneylantı bile bitirememiş belediye kanal ankarayı yapar mı emin değilim. yatırıcıyım projenin başlamasını herkesten önce ben istiyorum ama bu ısmarlama haberlerin doğru çıkacağını zannetmiyorum
    Sayın Mavsaro; zahmet edip emeğimize teşekkür edip, ondan sonrada hakaret etmeye başlamışsınız.Ben 30 yaşındayken Karataş'a yatırım yaptım. 30 yıldır bekliyorum, geldim 60 yaşına.

Ben 40 yıllık gazeteciyim aynı zamanda Şeref Basın kartı sahibiyim. Karataş tan imarın geçmesini, Kanal Ankara projesinin başlamasını bir gün demiyorum bir saat önce başlamasını isteyen kişiyim. Çünkü 30 yıl beklemek dile kolay.

Mavsaro Bey, yatırımcıyım diyorsun, yatırımlarını al gel bakalım. Hangi yıl yatırım yapmışsın, ne kadar beklemişsin bende yatırımımı alayım karşılıklı sohbet edelim. Birbirimize hakaret etmeyelim.

Ayrıca yapılan haberlerin hepsi belge, bilgi ve röportajlara dayanarak yapılan haberler. Siz neden rahatsız oldunuz. Haber Ankara.Com 700.000 bin takipçisi olan haber sitesi, keza Sonsöz Gazetesi Ankara da mahalli gazeteler arasında en çok okunan gazete. Size bunlara hakaret etme yetkisini kim verdi.

Biz yeri geldi mi bu forumdan Sayın Başkan Melih GÖKÇEK'e buradan seslenerek çok eleştirdik ''Kaç yıl oldu yapacaksan yap,insan ömrü kaç yıl diye yazdık. Biz bu kadar uğraşıp didinirken yok ısmarlama haber diye yazmanızı size yakıştıramadım. Ben Sayın Melih GÖKÇEK in ısmarlama habercisi değilim. Bu yazıyı yazabiliyorsun madem ki, bir zahmet oturduğun yerden kalkıp, zamanını ayırıp Büyükşehir Belediyesine giderek bu haberlerin doğru olup olmadığını araştırıp ondan sonra yazsan daha şık olmaz mıydı. Dandirik gazete ne demek ? Beğenmediğin gazete Ankara'nın ses getiren ve kamuoyu yaratan en önemli yerel gazetelerinden biri.

Sayın Mavsaro Bey , eğer zamanınız olursa beklerim, size özelden adresimi yolluyorum.Bu konuları, yatırımlarımızı kısacası her konuyu tartışabiliriz. Benim isteğim buradan forum üyelerine yardımcı olabilmek. İmarın ve Kanal Ankara Projesinin bir an önce başlamasıdır. Diyelim ki, Eylül 2017 tarihinde ihaleye çıkmadı, olabilir. O zaman bizde Haber Ankara.Com Sitesinde ve Sonsöz Gazetesinde Manşet ve 3. Sayfada ki haberle, elimizde ki belge, bilgilerle sayın Melih GÖKÇEK in üzerine gidelim. Bu sevindirici haberlerden memnun olmanız gerekirken,gazetelere hakaret edip neden rahatsız olduğunuzu anlayabilmiş değilim. Selamlar

4. Verilen sözleri yerine getirtebilmenin tek yolu sözü vereni iletişim araçları ile baskı altına almak yoksa başkalarının çıkarları olmadığı surece burada yaprak kimirdamayacak.Sn.Gulbayda elinden geldiğince bu konuda mücadele ediyor.Burada şikayet ediyoruz ama gerek bimer gerek cimer yolu ile belediye baskani uzerinde baskilamayi arttırabiliriz.

5.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Sayın Mavsaro; zahmet edip emeğimize teşekkür edip, ondan sonrada hakaret etmeye başlamışsınız.Ben 30 yaşındayken Karataş'a yatırım yaptım. 30 yıldır bekliyorum, geldim 60 yaşına.

Ben 40 yıllık gazeteciyim aynı zamanda Şeref Basın kartı sahibiyim. Karataş tan imarın geçmesini, Kanal Ankara projesinin başlamasını bir gün demiyorum bir saat önce başlamasını isteyen kişiyim. Çünkü 30 yıl beklemek dile kolay.

Mavsaro Bey, yatırımcıyım diyorsun, yatırımlarını al gel bakalım. Hangi yıl yatırım yapmışsın, ne kadar beklemişsin bende yatırımımı alayım karşılıklı sohbet edelim. Birbirimize hakaret etmeyelim.

Ayrıca yapılan haberlerin hepsi belge, bilgi ve röportajlara dayanarak yapılan haberler. Siz neden rahatsız oldunuz. Haber Ankara.Com 700.000 bin takipçisi olan haber sitesi, keza Sonsöz Gazetesi Ankara da mahalli gazeteler arasında en çok okunan gazete. Size bunlara hakaret etme yetkisini kim verdi.

Biz yeri geldi mi bu forumdan Sayın Başkan Melih GÖKÇEK'e buradan seslenerek çok eleştirdik ''Kaç yıl oldu yapacaksan yap,insan ömrü kaç yıl diye yazdık. Biz bu kadar uğraşıp didinirken yok ısmarlama haber diye yazmanızı size yakıştıramadım. Ben Sayın Melih GÖKÇEK in ısmarlama habercisi değilim. Bu yazıyı yazabiliyorsun madem ki, bir zahmet oturduğun yerden kalkıp, zamanını ayırıp Büyükşehir Belediyesine giderek bu haberlerin doğru olup olmadığını araştırıp ondan sonra yazsan daha şık olmaz mıydı. Dandirik gazete ne demek ? Beğenmediğin gazete Ankara'nın ses getiren ve kamuoyu yaratan en önemli yerel gazetelerinden biri.

Sayın Mavsaro Bey , eğer zamanınız olursa beklerim, size özelden adresimi yolluyorum.Bu konuları, yatırımlarımızı kısacası her konuyu tartışabiliriz. Benim isteğim buradan forum üyelerine yardımcı olabilmek. İmarın ve Kanal Ankara Projesinin bir an önce başlamasıdır. Diyelim ki, Eylül 2017 tarihinde ihaleye çıkmadı, olabilir. O zaman bizde Haber Ankara.Com Sitesinde ve Sonsöz Gazetesinde Manşet ve 3. Sayfada ki haberle, elimizde ki belge, bilgilerle sayın Melih GÖKÇEK in üzerine gidelim. Bu sevindirici haberlerden memnun olmanız gerekirken,gazetelere hakaret edip neden rahatsız olduğunuzu anlayabilmiş değilim. Selamlar
    Sn gülbay, benim yazıma neden bu kadar sinirlendiniz ve neden kendinize vazife çıkararak bana güya ağzımın payını vermeye kalktınız anlayabilmiş değilim. ayrıca ben size kaç yıllık gazeteci olduğunuzu veya basın şeref kartınızın bulunup bulunmadığını da sormadım. ne olduğunuz neci olduğunuz da hiç önemli değil. arsa yatırımlarınız, ne kadar arsanız olduğu da beni ilgilendirmiyor. Ben şuyum buyum şu kadar yatırımım var demenizide bende size yakıştıramadım. Ne olduğunuzla birakın siz ve aileniz sadece ilgilensin. neticede bende daha çok arsa var benim yatırımım seninkini döver diye bir uğraş içerisinde değiliz

Bende tam 30 lu yaşlarımda bu bölgeden kendi ekonomik gücüm ve aileme iyi bir gelecek sunarım kaygısıyla ve emlakçı arkadaşlarınallayıp pullamasıyla yatırım yapmaya kalktım Şu an yaşım 41 geçen 11 yılda ne oldu derseniz koca bir hiç ortada somut hiçbir şey yok sadece 3 ayda bir kendini yenileyen ve hala ısmarlama olduğunu düşündüğüm spekülatif haberler var. bu bölge pek çok insanı kocatmış çoğu insanı da hakkın rahmetine kavuşturmuş. Allah ömür verirse ölmezde sizin 60lı yaşlarınızada geldiğimde hala kanaldı projeydi macera alanıydı haberleriyle kendimi teselli edeceğim galiba.

burda size veya başka birine laf yetiştirmek gibi bir derdim yok. şimdiye kadar sürekli yalan asılsız haberlerle uyutulduk. kendimizi bu ne olduğu belirsiz haberlerle ümitlendirmeyelim. paylaşım elbetteki çok güzel ama ortada somut ciddi hiçbir çalışma yok. saygılar

6. [QUOTE=gülbay;Değerli forum üyeleri, bu gün Büyükşehir Belediyesi İmar Daire Başkanlığına bizzat giderek bahsi geçen 14. Madde de kabul edilen kararla ilgili yetkililerden bilgiler aldım. Karataş'ın 2023-2038 yıllarında planlanan tarım arazisi ve ağaçlandırılacak yeşil alan konumuna itiraz edilmiş olup ,itiraz kabul edilmiştir. Sizlere daha önce de söylemiş olduğum gibi bu karardan Karataş'ın tamamının plana alınması ve konut alanı olarak ilan edildiği şeklinde sonuç çıkıyor. 14. Madde de kentsel gelişme alanı konulu itirazın kabulü ifadesi Karataş Mahallesi çevre otoyolu dışında kalan alanın tamamının Kentsel gelişme alanı olarak planlanması istenildiği kararının kabul edildiğini ortaya koyuyor. Arkadaşlar yakında plan askıya çıkacak. Belediyenin sitesinden takip edebilirsiniz. Bu ara da kanal projesinin de alt yapı çalışmaları tamamlanmış kısa zaman içerisinde başlanacağı açıklandı. Bu da bölgeye değer katacaktır. Bölgede güzel gelişmeler olacak, herkes rahat olsun ve malının kıymetinin bilsin. Selamlar[/QUOTE]

Değerli forum üyeleri; yukarıda ki 09/06/2017 tarihinde yazmış olduğum yazımda da gördüğünüz gibi Karataşâ€™ın tamamının Kentsel Dönüşüm Gelişim (Konut) alanı olarak belediye meclisinden geçtiğini (12/05/2017 tarih 1002 sayılı karar) ve kısa sürede askıya çıkacağını söylemiştim.
    Sizlere yine müjdeli haberi ilk ben vereyim istedim. Yapılan itirazlar görüşülüp halledildikten sonra 21/07/2017 Cuma günü Karataşâ€™ın tamamı Kentsel Dönüşüm Gelişim (Konut) alanı olarak Ankara Büyükşehir Belediyesi İmar Dairesi Başkanlığınca 1 ay süre ile askıya çıkartılmıştır. İsteyen arkadaşlar Büyükşehir Belediyesi imar Daire Başkanlığından takip edebilirler. Herkese hayırlı, olsun selamlar.

7. Sayin Gulbay, uzunca bir aradan sonra yeniden yazmak ihtiyacini hissettim.En azindan kiymetli zamaninizdan fedakarlik ederek hic bir karsilik beklemeden almis oldugunuz bilgileri burada paylastiginiz icin tesekkur etmek istedim. Bu bilgileri konu ile ilgili olanlar bir sekilde nasil olsa temin ediyorlar, ama bunlar azinlikta. Cogu kimse ya Ankara disinda yada bilgi kaynaklarina erisemedigi icin karanlikta kalmis durumda. Sizin Ankara Buyuksehir Belediyesindeki ust seviye yoneticilerinden almis oldugunuz ve burada paylastiginiz bilgilerin hepsi zaman icinde dogru cikti.Soz konusu proje alaninin buyuklugu ve mali boyutu bu islerin aninda olmasini engelliyor.
    Bu topikte paylastiginiz bilgiler icin kimseyi ikna etmek zorunda degilsiniz. Devamli sikayet edenlerinde ben herhangi bir bilgi paylastigini gormedim . Bazi insanlar maalesef yapisi geregi sadece sikayet etmekten baska bir ise yaramazlar,onlarada aldirmamak lazim. Bu tur negatif insanlara verilecek tek bir cevap var oda ,
    "KARANLIKTAN SIKAYET EDECEGINE BIR MUM DA SEN YAK "
    Tekrar paylastiginiz bilgiler icin cok tesekkurler. Kalin saglicakla

8. Haberi sizden aliyoruz Sn.Gulbay.Ilgi ile sizi takip ediyorum.Emegimi yatirmis oldugum bolgeden umudumu yitirdigim zaman sizin olumlu paylasimlarinizla moral buldum.Bolge ile olumsuz paylasimlarin doruga ulastigi noktada bu guzel haberler icin tesekkurler.Ender beyin uzun bir aradan sonra sesini duymakta guzel.Saygilar.

Sayfa 13/111 İlkİlk ... 311121314152363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •