Sayfa 15/111 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 113 - 120 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1.  Alıntı Originally Posted by Taylan Yazıyı Oku
    Sn.Tertip,buyuksehirin verdiği bu karar otaban üzeri için daha önce dusunulen imar sınırlarının taşması sonucunu doğurabilir mi
    *Sayin Taylan merhaba, uzerinde calisilan ilk etap otoban ustu imar calismasinin mevcut sinirlarinin degisecegini zannetmiyorum. Gerekceside su,,ilave alan demek o alan icin gerekli olan sinirlarin yeniden tesbiti, yeniden kurum goruslerinin alinmasi ve yeniden %51 lik temsil yetkisi alinmasi demek. Bu ise sureyi uzatmaktan baska ise yaramaz. Bence bu asamada herkes planin oldugu hali ile sunulup kabul edilmesi yonunde fikir birligi icinde

2.  Alıntı Originally Posted by Bamsı_beyrek Yazıyı Oku
    Bu konularda pek bilgim olmadığından yardımınızı rica ediyorum. Bu askı olayı nedir? Örneğin benim Karataş 1583 te 200 m2 bir yerim var. Buraya bir etkisi var mıdır?
    *ASKI olayi calisilan ana nazim planinin seffaflik acisindan ilgili kisilerin incelemesine sunulmasi. Size bir etkisi yok

3.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Sayın Tertip, bu güzel yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum. Görüşmek üzere , selamlar
    *Sayin Gulbay rica ederim, tekrar gorusmek uzere. Iyi gunler

4. Tesekkurler Sn.Tertip.Sizi forumda yorumlarizla gormek guzel.

5.  Alıntı Originally Posted by Taylan Yazıyı Oku
    Tesekkurler Sn.Tertip.Sizi forumda yorumlarizla gormek guzel.
    *Sayin Taylan rica ederim, Iyi gunler

6. Merhaba Arkadaslar,

Guney Ankara adindaki Facebook grubunda, askiya çıkan 2038 nazım imar planına ait bir gorsel paylasildi. Buna gore Yakupabdal 1100 ve 1200 lü parseller tarım alanı olarak belirtilmiş. Bu durumda, adi gecen parsellerde yatirimi olan kisilerin ne yapmasi gerektigi konusunda tavsiyelerinizi paylasirsaniz memnun olurum. Ayrica, tarim alani tam olarak ne anlama gelir ve sonunda yatirimciyi ne gibi gelismeler bekler merak ediyorum. Hepinize, saglikli ve mutlu gunler dilerim.

Saygilarimla,

7. yakupabdal 1200 parseller zaten tarla

8. Sayın Gülbay, Sayın Tertip, bu güzel yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum. Forum üyeleri karamsarlıklarını hep sizin güzel haberlerinizle yendi. Görüşmek üzere , selamlar

Sayfa 15/111 İlkİlk ... 513141516172565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •