Sayfa 2/111 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1.  Alıntı Originally Posted by Yücesan Yazıyı Oku
    Merhaba 81 parsel proje içi ve bölgenin sevilen parsellerinden olup her zaman elden çıkarması kolaydır. Küplüharman denilen mevki sınırında olup bu mevkiden geçen hafta m2 fiyatı 285 liradan tanıdık esnafa 1100m2 satışım oldu. Bölgede fiyatlar oldukça gerilemişti m2 fiyatları 270 lira gibi rakamlara proje içi satılık araziler geliyordu şu an yükselen bir talep var böyle olursa yaza kadar fiyatlar ciddi yükselecektir.
    Teşekkür ederim sn.Yücesan

2. Merhabalar, Karataş 84.parsel 81 e yakınmıdır? bu günkü m2 değeri nedir acaba ? konumu nasıldır? imar çalışmaları durduruldu mu acaba, geçen yıl ımar geçecekti hala bir haber yok. Sözleşme yapmadık hala yapılabilirmi ? yapılmasa daha avantajlı olur diyorlar doğru mu? Daha çok hangi firmayla sözleşme yapıldı ? bilgisi olan var mıdır acaba?

3. Sayın yücesan merhaba, otoban altı imarında mahkeme süreci varmı varsa durum nedir. Emsallerde degişme olurmu.anlaşanlarla anlaşmayanları emsal yönünden eşitleyebilirlermi. Birde vadi projesi başlamasıyla ilgili durum nedir...

4. 03/09/2016 Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih GÖKÇEK Kanal Ankara (Ankara Boğazı) Projesi ve Mamak'daki yeni otogar ihalesi ile ilgili açıklamalarda bulundu. http://www.haberankara.com/melih-gok...katacak/53233/

Sayın Melih GÖKÇEK yapmış oldukları açıklamalarında, İmrahor Vadisi'ni içine alan Ankara Boğazı Projesi'nin de hem yeşil alan, hem de kentsel dönüşüm projesi olarak, Dikmen Vadisi gibi vazgeçilmez ve Ankara'ya renk katacak yeni bir alan olacağını, 2 ay içinde projeye başlamayı planladıklarını ve 6-7 yıl sürebileceğini,rekreasyon alanını ise 3 yıl içinde bitirmeyi planladıklarını ifade etti.

Sayın Başkan'a teşekkür ediyoruz. Fakat, devamlı 2-3 ay içerisinde Ankara Boğazı projesine başlanacağını söylemesine rağmen bir türlü başlanamadı. Keza seçim çalışmalarında da Sayın Başkan ''Ankara benim rüyam hayalim, Ankara ya denizi getireceğim'' demişti. 2,5 yıl geçti, halen projeye başlanamadı. Daha evvel de (02 Mart 2016 Sabah Gazetesi Ankara sayfasında) Ankara Büyükşehir Belediyesinin Mega Projesi Kanal Ankara (Ankara Boğazı ) ile ilgili saha çalışmalarının Mart 2016'da başlayacağını, Eymir'in Mogan ile birleşeceğini beyan ettiler. Ayrıca kendisi Twitter hesabında da paylaştı. Mart 2016 geçti, Eylül 2016'ya geldik. Halen projeye bir türlü başlanamadı. Bugün ki yapmış olduğu açıklamaların da yine 2-3 ay içerisinde Ankara Boğazı projesine başlanacağını söyledi. İki ay sonra kış geliyor, önümüz kış ne zaman başlanacak? Hep söz veriliyor ama bir türlü başlanamıyor. Sabırsızız çünkü; 30 yıldır bekliyoruz. İnsan ömrü kaç yıl? Sayın Başkan'dan forum aracılığıyla rica edelim, Kanal Ankara (Ankara Boğazı) Projesi ve Viyadüğü projelerine söz verildiği gibi bir an evvel başlansın. Sayın Başkan'a teşekkür ediyoruz. Verilen sözlerin ve vaatlerin bir an evvel yerine getirilmesini istiyoruz. Daha önce de söylediğim gibi KURAN-I KERİM İSRA SURESİ 34.AYET: Verdiğiniz sözü yerine getirin, söz vermek sorumluluğu gerektirir.

Bu arada Sayın GÖKÇEK yine yapmış oldukları açıklamalarında Mamak'ta ki yeni otogar ihalesinin yapıldığını. Firmanın projeleri hazırlamakta olduğunu 2017 sonu veya 2018 yılı ortalarında otogarın Natavega'nın karşısına taşınacağını belirtti. Bu açıklamaların da Yakupabdal yatırımcılarına hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.

5. Değerli forum üyeleri, yukarıda ki yazımı Eylül 2016 tarihinde yazmıştım.2016 yılı bitti, 2017 Mart ayına geldik. Başbakan'a ve Bakanlara verilen brifinglerde, söyleşilerde, basın ve televizyon açıklamalarında söz verilmesine, 2016 yılında 2,5 yıl geçmesine rağmen Kanal Ankara (Ankara Boğazı) projesi çalışmalarına başlanmadı. Geldik 2017 mart ayına 3. Yıla girdik ve halen Kanal Ankara Boğazı projesine başlanamadı.

Buradan Forum aracılığı ile Sayın Başkan Melih GÖKÇEK'e seslenmek istiyorum. Kanal Ankara (Ankara Boğazı) projesine ne zaman başlanacak, 2 yılınız kaldı.Söz verdiğiniz gibi bir an evvel projenize başlayın, vermiş olduğunuz sözü yerine getirin. Tekrar hatırlatmak isterim KURAN-I KERİM İSRA SURESİ 34.AYET: Verdiğiniz sözü yerine getirin, söz vermek sorumluluğu gerektirir diyor.

Sayın Başkan dan rica edelim, Kanal Ankara projesine referandumdan önce başlanılsın. Referandumdan önce hızlandırmasının çok durgun olan piyasaya canlılık ve hareketlilik getireceği kanısındayım.

6.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Değerli forum üyeleri, yukarıda ki yazımı Eylül 2016 tarihinde yazmıştım.2016 yılı bitti, 2017 Mart ayına geldik. Başbakan'a ve Bakanlara verilen brifinglerde, söyleşilerde, basın ve televizyon açıklamalarında söz verilmesine, 2016 yılında 2,5 yıl geçmesine rağmen Kanal Ankara (Ankara Boğazı) projesi çalışmalarına başlanmadı. Geldik 2017 mart ayına 3. Yıla girdik ve halen Kanal Ankara Boğazı projesine başlanamadı.

Buradan Forum aracılığı ile Sayın Başkan Melih GÖKÇEK'e seslenmek istiyorum. Kanal Ankara (Ankara Boğazı) projesine ne zaman başlanacak, 2 yılınız kaldı.Söz verdiğiniz gibi bir an evvel projenize başlayın, vermiş olduğunuz sözü yerine getirin. Tekrar hatırlatmak isterim KURAN-I KERİM İSRA SURESİ 34.AYET: Verdiğiniz sözü yerine getirin, söz vermek sorumluluğu gerektirir diyor.

Sayın Başkan dan rica edelim, Kanal Ankara projesine referandumdan önce başlanılsın. Referandumdan önce hızlandırmasının çok durgun olan piyasaya canlılık ve hareketlilik getireceği kanısındayım.
    SAyin gülbay, yukarida belirttiginiz gibi 2 sene olmus melih beyin projeler icin söz verdigine, Zaman ne cabuk geciyor ama karatas bölgesinde söz verilen vaatler bir türlü faliyete gecirilmiyor. Ama sizin gibi degerli dostlarin sayesinde hatirlatmalar yapilarak, birnebzede olsa yetkililer sesimizi duyarlar insallah. tekrar tesekkürler sayin gülbay.

Forum Üyelerine Özel

Forum üyelerine özel birkaç parça arsa yazmak istiyorum eski forumda haftalık veya aylık yazıyordum satın almak isteyen veya bilgi almak isteyen olursa bana ulaşabilir. Arazilerin hepsi kendi arazilerimdir foruma özel uygun fiyat yazılmıştır. Fiyatlar Mart 2017 için geçerlidir ufak bir pazarlık yapabiliriz. Numaram 0551 907 95 95

Karataş 154 parsel proje içi 1700m2
    Karataş 153 parsel proje içi 600m2
    Karataş 963 parsel proje içi 250m2
    Karataş 936 parsel proje içi 1000m2
    Karataş 936 parsel proje içi 1265m2
    Karataş 936 parsel proje içi 1442m2
    Karataş 1559 parsel proje içi 2464m2
    Karataş 951parsel proje içi 200m2
    Karataş 923 parsel proje içi 206m2

Proje içi olan arazileri m2 fiyatı 285 liraya verebilirim.

Karataş 112 parsel Proje dışı proje sınırı otobana komşu yeri çok güzel 1900m2 Fiyat m2 185tl
    Karataş 686 parsel 1750m2 Proje dışı Fiyat m2 140tl
    Karataş 672 parsel 1750m2 Proje dışı Fiyat m2 140tl
    Karataş 673 parsel 1750m2 Proje dışı Fiyat m2 140tl
    Karataş 527 parsel 2193m2 Proje dışı Fiyat m2 140tl
    Karataş 581 parsel 3020m2 Proje dışı Fiyat m2 140tl

Karataş 1187 parsel 1110m2 Proje içi fakat köy içi kalıyor tek tapu Fiyat m2 170tl

Başkent'in Yeni Başkent'i sloganıyla hayata geçirilen Başkent Emlak Konutları ile komşu olan Mühye Kızlarbağı mevkinde ;

Mühye Kızlarbağı mevkii 577 Parsel 345m2 Fiyatı 480TL
    Mühye Kızlarbağı mevkii 588 Parsel 300m2 Fiyatı 480TL
    Mühye Kızlarbağı mevkii 626 Parsel 502m2 Fiyatı 480TL
    Mühye Kızlarbağı mevkii 635 Parsel 510m2 Fiyatı 480TL
    Mühye Kızlarbağı mevkii 640 Parsel 250m2 Fiyatı 480TL

Herkese İyi Forumlar Dilerim
    Son düzenleme : Yücesan; 04-03-2017 saat: 17:49. Sebep: İmla Mart 2017
    Ankara Arsa Toptancısı YÜCESAN 0551 907 95 95

8.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Değerli forum üyeleri, yukarıda ki yazımı Eylül 2016 tarihinde yazmıştım.2016 yılı bitti, 2017 Mart ayına geldik. Başbakan'a ve Bakanlara verilen brifinglerde, söyleşilerde, basın ve televizyon açıklamalarında söz verilmesine, 2016 yılında 2,5 yıl geçmesine rağmen Kanal Ankara (Ankara Boğazı) projesi çalışmalarına başlanmadı. Geldik 2017 mart ayına 3. Yıla girdik ve halen Kanal Ankara Boğazı projesine başlanamadı.

Sn GÜLBAY eski formdan beridir tüm açıklamalarınızı paylaşımalrınızı büyük bir ilgiyle dikkatlice okuyorum ve hepsinin doğrulandığını geçen zaman zarfında hep beraber gördük . Ülke olarak çok büyük badireler atlattık halende saldırı altındayız sanırım konjüktürün getridiği bir yavaşalama var ben pozitif ve gerçekçi değerlendirmelerinizin devam edeceğini düşünüyorum evet bir yara aldık ama hızlanmamız ve tekarar yol almamamız az vakit kaybına neden oldu ama ben bundan sonrası için çok ümitliyim refarandumla beraber ülkenin çok hızlı bir ivmeleneme yaklaayacağını 14 yılda başarılanın bir kaç yılda aşılacağını bununda tüm bölgeye çok büyük ralliler yaptırcağını düşünüyorum imarlı, imarsız, proje içi, proje sınırı hepsinin hiç görmediği fiyatalara erişeceğini, bugünkü fiyatalrın önümüzdeki 6-7 ay içinde hayal olacağını minimum 1 yıl içinde %100 aratacğı düşüncesine hakimim sizdeki bilgiler belediyedeki bölge hakkında ne oluyor bitiyor Ankarada olamdığımdan bilmiyorum çok yoğun bir mesaim var Fakat şunu çok iyi biliyorum daha referanduma 40 gün olmasına rağmen borsa rekora koşuyor Türkiye çok büyük çıkış yakalamak üzere bu gelişmelrden Anakaranın en elit bölgesine getrisinin çarpı 3-4 lere gittiğini hep beraber göreceğiz . Bu günüde bu yazıyıda bu forma not düşüyorum .07.03.2017 >>> $ 3,6872 .>>>BIST 90.813,61 .ortalama FİAYATALRI yücesan yazmış 1 yıl içinde tahminlerimi belirttim forma yazmaya zamanım pek olmuyor tüm okuyanalra ve yatrımcılara şimdiden bol kaznçalar dilerim lkalın sağlıcakala .

Sayfa 2/111 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •