Sayfa 21/111 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Sayın Gülbay'dan sonra bölge için bir müjdeli haberde bizden olsun.Güney Yakupabdal bölgesindeki Elmadağ Kayak Merkezi alanının imarı askıya çıkmış.Bölge için Boğaz Projesi kadar önemli olduğunu düşündüğüm bir atılım.Bir uçta Boğaz Projesi diğer uçta kayak merkezi .Bölgeye hayırlı olsun...

[IMG][/IMG]

2. Sosyopat denilen şahıs o miş muş cik cak cukları sen güzelce başka forumlarda kullan, senin gibiler ömur boyu tüm istekleri olsada mutlu olamayacak insanlarsınız...zihniyet meselesi... bir daha bana laf atarkende 5 kere düşun cümleyede bismillahla başla tamam...

3. Sayin Gulbay ve Sayin Mahxx, aydinlatici bilgiler ve haberler icin cok tesekkurler.Sayin mahxx in dedigi gibi bolge Ankaranin cekim noktasi olma yolunda hizla ilerliyor, bozkirin ortasinda hem kanali ve yesil alani hemde kayak merkezi ile cok kisa zamanda bolge Ankaranin yerlesim acisindan en elit yeri olacaktir.Sabirla bekleyen tum arkadaslara hayirli olsun.
    Her gittigimde gipta ile baktigim bir yerlesim yeridir Las Vegas. Hic bir ozelligi olmayan colun icinde sadece Amerikada olacak sekilde
    dunyanin en pahali real estate pazarlarindan birini yaratmayi bilmistir yatirimcilar. Yerlesimin bittigi yerde sicak col kertenkeleleri, ve kaktus agaclari baslar, ama yatirimcinin yaraticiligi bu vahsi ortami cazibeli bir yasam alani haline getirmeyi bilmistir.
    Umarim hem Karatasin hemde Yakupabdalin dogasal guzelligini bozmadan, gelecek yatirimcilar bilerek ve gorerek , tabii dokusu icinde bir dantel gibi isleyerek ornek bir sehir yaratirlar.

4. [QUOTE=mahxx;911884]Sayın Gülbay'dan sonra bölge için bir müjdeli haberde bizden olsun.Güney Yakupabdal bölgesindeki Elmadağ Kayak Merkezi alanının imarı askıya çıkmış.Bölge için Boğaz Projesi kadar önemli olduğunu düşündüğüm bir atılım.Bir uçta Boğaz Projesi diğer uçta kayak merkezi .Bölgeye hayırlı olsun...

Sayın Mahxx vermiş olduğunuz bu güzel bilgi ve foruma katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. selamlar

5. Sayın Mahxx Güney Yakupabdal bölgesindeki Elmadağ Kayak Merkezi alanının askıya çıkan imar planına Yakupabdal 471 parselin girip girmedi hakkında bilginiz var mı? Varsa paylaşırsanız memnun olurum.

6.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Sayın Mahxx Güney Yakupabdal bölgesindeki Elmadağ Kayak Merkezi alanının askıya çıkan imar planına Yakupabdal 471 parselin girip girmedi hakkında bilginiz var mı? Varsa paylaşırsanız memnun olurum.
    Sayın Gülbay bu imar planı bakanlar kurulu kararı ile kentsel dönüşüm bölgesi olarak belirlenen güney yakupabdal bölgesinin dönüşümünün vücut bulmuş halidir.ufak tefek değişikliklerle ana plana sadık kalınarak yapılmıştır.sizin bahsettiğiniz 471 parsel de planlama bölgesine yakın gözüküyor.belki de içerisindedir.bunu netleştirmek için var olan imar planını parselasyon planına yapıştırarak görmek gerekir ama bunun içinde bölgenin koordinatlarının bilinmesi gerekir.güney yakupabdal kentsel dönüşümün koordinat tablosu mevcuttur ama bu tabloyu google earth tarzı bir harita uygulamasına aktarmak çok teferruatlı ve herkesin yapamadığı bir iştir.ne yazık ki bu gruba bende giriyorum.ama parselin konumu benim izlenimime göre gelecek vaad ediyor.

[IMG][/IMG]

7. destek

Ender bey özelden yazdım

Alıntı Originally Posted by tertip Yazıyı Oku
    *Sayin Kale merhaba, hissedarlardan birinin maliye olmasinin avantaji veya dezavantaji yok. Ayni diger hissedarlar gibi islem gorur.Karatas taki maliyeye ait arazi daha once koy sinirlari icinde olan mera niteligindeki arazi.Imar durumunda eger ayni arazi yerlesim alani olarak ayrilirsa Maliye/belediye en fazla gelir elde etmek icin yuksek emsal isteyecektir, bu acidan olumlu. Istimlak veya zorla satisa zorlayip diger hisseleri almak gibi bir yola gideceklerini zannetmiyorum.
    Ozetlersek ayricalikli olsada maliye diger hissedarlar gibi islem gorur

8.  Alıntı Originally Posted by socialworker Yazıyı Oku
    Ender bey özelden yazdım
    **Sayin Socialworker, bana 1-2 gun musade edin, bir sekilde size donecegim,bendeki eski haritalara ve parsel numaralarina ulasma imkanim kalmadi,sistem bir sekilde coktu, ama size istediginiz bilgileri vermeye calisacagim, kalin saglicakla

Sayfa 21/111 İlkİlk ... 1119202122233171 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •