Sayfa 3/111 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Sn.Yucesan,Otoban uzeri planin 100 ve 200 lu parsellerin bir kismininda katilarak genisletilebilecegi soyleniyordu.Emlak piyasasanin icinde bulundugunuza gore sizin duyumlariniz nedir bu konuda?

2. Değerli dostlar bir konuda acil bilgiye ihtiyacım var, destekleriniz rica olunur. Yakupabdal'da 1105 parsel'de bir kısım yerim var ve bu arsayla ilgili 2 sene evvel bir orman şerhi konuldu, kısmen meşelik bir alan burası çok sık olmasa da. Meşelik bahçe diye geçiyordu ancak dün itibariyle Orman bakanlığı ankara orman genel müdürlüğü tarafından benimle beraber diğer paydaşlara da asliye mahkemesinde dava açıldığına dair bir mesaj iletildi. Ben yurtdışındayım ve olan biteni takip edemiyorum. Burayla ilgili arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla biri orman bakanlığına dava açmış, bunun da karşılığında orman bakanlığı karşı dava açmış ama diğer paydaşlarla herhangi bir iletişimimiz bulunmamaktadır. Ne yapılabileceği konusunda, veya burada halihazırda davalık konuları başarıyla takip eden avukat varsa yazarsanız sevinirim..

(Not:Burada yeri olanlar bana 0091 9999324836 no'lu telefondan ulaşabilirler).

3. arkadaşlar merhaba
    305 parselde 200 m2 yerimiz var
    sizlerinde dediği gibi 6-7 yıldır çalmayan telefonlar son dönemde çalmaya başladı.
    bu parselin yaklaşık değeri sizce nedir.

not: satmayı düşünmüyoruz. sadece bilgi amaçlı fiyat öğrenmek istiyoruz.

syg.

4.  Alıntı Originally Posted by navy Yazıyı Oku
    Değerli dostlar bir konuda acil bilgiye ihtiyacım var, destekleriniz rica olunur. Yakupabdal'da 1105 parsel'de bir kısım yerim var ve bu arsayla ilgili 2 sene evvel bir orman şerhi konuldu, kısmen meşelik bir alan burası çok sık olmasa da. Meşelik bahçe diye geçiyordu ancak dün itibariyle Orman bakanlığı ankara orman genel müdürlüğü tarafından benimle beraber diğer paydaşlara da asliye mahkemesinde dava açıldığına dair bir mesaj iletildi. Ben yurtdışındayım ve olan biteni takip edemiyorum. Burayla ilgili arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla biri orman bakanlığına dava açmış, bunun da karşılığında orman bakanlığı karşı dava açmış ama diğer paydaşlarla herhangi bir iletişimimiz bulunmamaktadır. Ne yapılabileceği konusunda, veya burada halihazırda davalık konuları başarıyla takip eden avukat varsa yazarsanız sevinirim..

(Not:Burada yeri olanlar bana 0091 9999324836 no'lu telefondan ulaşabilirler).

Bu konuda tecrübe edinmiş biri yok mu arkadaşlar, tavsiyeniz olabilir mi?

5. 239 parselde 200 m2 yerimiz var fiyat konusunda bilgisi olan var mı?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Burası ölmüş, ses seda kalmamış artık. Arsalar elde patladı. Emlakçıların oyununa geldik. Eşinin dostunun elden çıkaracağı malları kakaladılar millete geçen sene bir şey bilmeden.

7.  Alıntı Originally Posted by aslanlar60 Yazıyı Oku
    239 parselde 200 m2 yerimiz var fiyat konusunda bilgisi olan var mı?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hocam ben yeni sordum benimde 200m2 yerim var 30 bin eder dedi.

8. 600 lu parsellerin m2 sine 120-130 derlerken 239 parsel m2 sinr 150 tl mi diyorlar.

Sayfa 3/111 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •