Sayfa 5/111 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Amk ne biçim forum la bu?
    Kimse bişey bilmiyor ve cevaplamıyor.

2. Kıymetli forum üyeleri,

Bugün basında çıkan bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum.

http://www.haberankara.com/kanal-ank...amlandi/58987/

Yakında çok güzel gelişmelerin olacağı görüşümün hala arkasındayım. Bölgedeki gelişmeleri takip edenler, arsa değeri bakımından da bu düşüncelerimi anlıyordur. Son 6 ayda bile ne büyük değişimler olduğu ortadadır.

Güzel günlerde buluşmak ve yıllardır emeklerimizle aldığımız arsalarımızın en kısa sürede hak ettiği noktalara gelmesi dileğiyle...

Saygılar,

Gülbay doğru bilgiyi en hızlı seklide paylaştığın için tebrik ediyorum. Bölgeye ve Ankara'ya hayırlı olsun.

" Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi'nde söz alan Meclis Başkanvekili Ali İhsan Ölmez, Kanal Ankara Projesi hakkında açıklamalarda bulunarak, altyapı çalışmalarının tamamlandığını belirten Ölmez, gelecek ay içinde yapım ihalesine çıkılacağı bilgisini verdi."
    Ankara Arsa Toptancısı YÜCESAN 0551 907 95 95

4. Sesinizi duymak guzel sn.gulbay.Olumlu gonderilerinizi gormek forum uyeleri icin guzel.Gerci kimsenin sesi solugu cikmasada.

5. Merhabalar, uzun süredir foruma mesaj yazmamaktayım, kanal projesinin proje kismının yüksel proje tarafından yapılacağını forumda ilk bildiren bendim ve inşaat kısmının yüklenicisinin kim olduğunu öğrenemediğimi daha öncede belirtmiş ve uzun süredir gelişme olmadığından ümitsizliğe kapılmıştım.Bugünkü haberler bölge için çok sevindirici belediye meclisininde belirttiği gibi önümüzdeki ayda yüklenici firma belli olursa bölge için beklenecek tek adım ilk kazmanın vurulması olacaktır. Tahminlerimin 3 ay uzaması referandumdan dolayı olduğunu görmekteyim umarım artık herşey istediğimizdende hızlı olur. Saygılar...

6. Değerli forum üyeleri,
    Bugün yine basında çıkan bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum.
    http://www.haberankara.com/kanal-ank...tiliyor/59081/

Sizlere daha önce yapmış olduğum açıklamalar doğrultusunda Karataş ile ilgili sözlerimin arkasındayım. Çok güzel gelişmeler olacak, Karataş'tan yer almaya güç yetmeyecek. Herkes malının kıymetini bilsin, ihtiyaç olmadıkça yerini satmasın. Yarın (19.05.2017) SONSÖZ Gazetesi Ankara Yerel Basının da Kanal Ankara projesi ile ilgili haber yayınlanacaktır. İlgilenen arkadaşlar takip edebilirler. Ayrıca ,yeni AŞTİ ile ilgili çalışmalarda başlamıştır. Bu çalışmaların da Yakupabdal yatırımcılarına hayırlı olmasını diliyorum. Buradan foruma olan ilgilerinden dolayı Yücesan ve Taylan'a da teşekkür ediyorum. Bölge ile ilgili güzel gelişmeler olacak. Herkese hayırlı olsun diyorum. Karataş ile ilgili yeni bilgileri ilerleyen zamanlarda sizlerle paylaşacağım . Selamlar.

7. Öncelikle iyi günler değerli paylaşımlarınız için çok teşekkürler karataş 195 ve 196 parsel ile ilgili fiyat ve imar hakkında tahmini bilgi alma şansım varsa çok memmun olurum şimdiden teşekkürler

8. Kıymetli forum üyeleri, basında sık sık Ankara Kanal ve Boğaz projeleri ile ilgili haberler çıkıyor. Bugün yine SONSÖZ Gazetesi Görüş Açısı köşesinde Nilay GAZELOĞLU ''Artık İnanın Ankara Boğazı Geliyor'' başlığı altında bir yazı yazmış. İsteyen forum üyeleri http://sonsoz.com.tr/ 'den takip edebilirler.

Bu arada Güney Ankara Grubundaki arkadaşlar benim haberlerimi paylaşıyorlar , bu sayede Karataş la ilgili gelişmeler hakkında herkesi bilgilendirmiş oluyorlar ve bu da benim çok hoşuma gidiyor. Haberlerimle ilgili teşekkür ediyorlar. Forumdaki arkadaşların bu haberler pek ilgisini çekmiyor galiba.

Arkadaşlar, Karataş ile ilgili güzel çalışmalar olacak. Herkes malının kıymetini bilsin.Karataş ile ilgili yeni bilgileri ilerleyen zamanlarda sizlerle paylaşacağım . Selamlar.

Sayfa 5/111 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •