Sayfa 51/111 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 401 - 408 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Slash sanada çok güldüm bölgedeki spekülasyon yapanların farkında bile değilsin... Arsam senin gibilerle değer kazanacağına değer yitirsin razıyım...

2. Şimdi forumda bi kaç arkadaş sakin olmamı gerçeklerin aşikar olduğunu belirtecek ama vallahide böyle insanlarla arsam değer kazanacaksa kazanmasın...Bize bildiğimizi unutturmaya çalışıyorlar yahu resmen siz aptalsınız hadi biraz daha uğraşın armut piş ağzıma düş diyorlar yahu...İnsanı enayi yerine koyuyorlar.......

3. Bir dahada bu foruma hiçbirşey yazmıyorum ve çıkıyorum...Herkes emin olduğu yatırımı yapsın...Herkese bol kazançlar...

4.  Alıntı Originally Posted by Caner1983 Yazıyı Oku
    Bir dahada bu foruma hiçbirşey yazmıyorum ve çıkıyorum...Herkes emin olduğu yatırımı yapsın...Herkese bol kazançlar...
    Sayın Caner 1983 foruma bir şey yazmıyorum olur mu hiç? Siz bildiğinizi yazın. Bu güne kadar bölge hep olumlu yazılar sayesinde hareketlendi. Sizin darılmanız art niyetli kişileri caydırmaz, aksine sevindirir. Kaç yıldır imar bekleyenler şu üç beş yıl içinde yüzü güldü. İkinci etap (Otoban üstü) eli kulağında. Hal böyle iken daha ne diye çekilme kararı aldınız? Onlar da söylesin dursun. Hatırlarsanız önceki foruma musallat olanlar olmuştu. O forumda da tüm negatif yorumlara rağmen bıkmadan Sayın Tertip, Sayın Oğuzhan Oğuz ve adı aklıma gelmeyen bize faydası olan arkadaşlarımız oldu. Emeklerine sağlık.Onların art niyetli yorumları eşliğinde Birinci Etap (Otoban altı) imarı gerçekleşti. Zaman her şeyi gösterecek. Hoşça kalın, sağlıkla kalın.

Alıntı Originally Posted by Caner1983 Yazıyı Oku
    Bir dahada bu foruma hiçbirşey yazmıyorum ve çıkıyorum...Herkes emin olduğu yatırımı yapsın...Herkese bol kazançlar...
    Caner1983 pireye yorgan yakıyorsun. Sen yine doğru bildiklerini yaz burasının fikir ve düşünce paylaşımı üzerine olduğunu unutup paranoyaları ile baş edemeyen insanlar elbette olacaktır. Bilinçli ve organize şekilde konunun baltalandığını düşünüyorum. Bak benide 2 sayfa önce yerden yere vurdular alıştık, dönemsel olarak kraldan çok kralcılar olacaktır. Bundan sonra bende hiçbir tartışma sataşma ve ön yargıya cevap vermeyip sadece bölge ile ilgili soru, görüş, düşünce ve bilgi paylaşımlarına katılacağım.

Mübarek Kandil gününde biraz daha yazıp kalp kırmak istemiyorum ve cümlelerimi bitirirken hepinize Hayırlı kandiller diliyorum.
    Ankara Arsa Toptancısı YÜCESAN 0551 907 95 95

6. Hadi ordan, Hadi ordan, burada magdur olan bizleriz gercek yatirimcilar bizleriz, yillardir takip ettigim forumda ne yazacagimi size mi soracagim. Simdi biz konuyu baltalayici oluyoruz oylemi, derdimizi soyluyoruz kardesim derdimizi. Su anda bize yani masum yatirimciya yillarini vermis sermayesini umudunu baglamis yatimciya burada emlakci kapisina gidipte beni niye kandirdiniz emlakci bey diyeniz, Emlakcida almasaydin kardesim duserde cikarda olmadi dayak yersin haaa, biz sert insanlariz bir ucumuz mafyaya dokunur haaa, musteride tipis tipis kuyrugunu kistirip gider pozisyonuna sokuyorsunuz bizleri. Caner 1983 sana gelince seni cozemedim sen yatirimcimisin yoksa emlakcimi ? Bak Yucesan ne guzel yazmis herkez onun emlakci oldugunu biliyor, cani sagolsun bizleri pire yapmis bizim sizin gozunuzde pire kadar kiymetimiz yokki, birde pire icin yorgan yakma diyor bunlar urur urur gider diyor. Bilmiyorki burada biz yatirimcilar bir gun elbet emegimizin karsiligini alacagiz suistimal edilmekten bir gun kurtulacagiz. Yine soyluyorum isini durust yapanlara, insanlara buradan dogru yol gosterenlere hic bir lafim yok sozum Vicdansiz kan emici Spekulatorleredir. Spekilasyonla cikan fiyatlar spekilasyonla iner demek istiyorum zarar buyuk olur diyorum cok yazik cok yazik. Bu nacizane kardesinizin tavsiyesi buralarin fiyatlari Malbora sigarasi gibi net seffaf olmali buldugu degeri iki haberle yitirmemeli. Altinin degerini sarraf bilir duser duser de bu kadar dusmez ben satici olsam buyuk konusmayayim allah muhtac etmesin otoban ustu projedeki yerimi 250 ye vermem gel gelelim piyasa yapicilari beni dinlemezler istedikleri gibi spekule eder dusurduklerinin elinden malini alirlar Eyyy Yatirimcilar mal sahipleri dusmeyin kan emicilerin tuzaklarina dusmeyin malinizi kaptirmayin yarin uzulursunuz.

Mubarek kandilinizi kutlarim degerli yatirimci dostlarim. Allah kul hakki yemekten cumlemizi korusun Allah yiyip inkar edenleri islah eylesin.
    Son düzenleme : slash; 29-11-2017 saat: 16:58.

7. Sn.Slash siz degilmiydiniz plan ankaranin genisleme talebi reddedildi.Plan disi kalan yerler ormanlik alan,bir ise yaramaz vb seyler yazan.Siz bunlari yazdiktan sonra karatasin tamaminin kentsel donusum alani oldugu ortaya cikti.Cikip yanilmisim deyip ozur dilediniz mi? Plan disi diye belirttiginiz yerdekilerin kul hakki yok muydu?Ama sizin arsaniz plan ici diye belirttiginiz kisimdaydi degil mi?Tapularinizi tuvalet kagidi olarak kullanirsiniz diye yazanlari takdir ettiginizi belirtiyorsunuz.Malinizi eljnizden cikarmayin diyenleride yeriyorsunuz.Bence burada bir grup var ve bu sahislar insanlari bir sekilde belirli bir alana yonlendirmeye calisiyor.Hakli olana hakli demesini biliriz ama sizin hicbir hakli tarafiniz yok.

8. Doğrusu bölge hakkında hala olumsuz hatta olumsuzdan öte burada artık hiç bir şey olmaz diyenleri hayretle izliyorum.Kendileri nüfus popülasyonunda artış ve buna bağlı olarak ulaşım,fiyat ve merkeze yakınlık gibi özelliklere sahip barınma yerleri ihtiyacının kaçınılmaz olduğundan bihaber gibiler.. Bu kural dünyanın her yerinde aynıdır ve toprak bu nüfus artışı karşısında kıt bir kaynaktır.Bunları o bölgeyi yerden yere vuranlar için yazıyorum. Ancak düz bir mantıkla bile bunu anlamanızı beklemiyorum. Çünkü ısrarla bu bölgede bir şey olmayacağını söyleyenlerin, negatif düşüncedeki bu insanların artık art niyetli olduklarını düşünmekteyim. Yani bölgenin en geç birkaç yıl içinde değerleneceğinin farkındalar ve fiyatları düşürüp düşük fiyattan buralarda arsa toplayacaklar bu kesin gibi. O yüzden size asla itibar etmeyeceğim. Saygılarımla,

Sayfa 51/111 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •