Sayfa 60/111 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. cacık oldu arsalar desenize.

2. Otoban üstü imar projesi şimdi hangi parselleri kapsıyor değişiklik mi yapıldı halk yine kandırıldı mı acaba??? O zaman kanmamak gerekiyor seçimlerde ona göre davranın siz de zaten akp ne zaman halkın yararına bir iş yaptı ki uyanın artık kendi çıkarlarına göre hareket ediyorlar insanların hayalleriyle oynuyorlar....

3. Arkadaşlar Güney Ankara facebook grubu adına Change.org dan imza kampanyamızı başlatıyorum, mümkün olduğunca çok kişi ile paylaşarak imzalamalarını sağlayın,. Her imzada bu metin Başbakanlığına, Cumhurbaşkanlığına, Çevre ve Şehircilik Bakanlığına, Ankara Büyük Şehir Belediyesine, ve Çankaya Belediyesine mail olarak ulaşacaktır. Ne kadar çok katılım gösterirsek ve arkadaşlarımızdan destek alırsak o kadar başarılı oluruz.

Change.org linkine tıklayarak gitmiş olduğunuz kampanya sayfasını kendi facebook'unda paylaşın, gerekirse arkadaşlarınıza mail olarak atın, 1 kişi 5 imza almaya çalışalım.

Bu linke tıklayarak imza veriniz:
    https://www.change.org/p/ankara-n%C4...ne-hayat-verin

Güney Ankara Facebook Grubu
    https://www.facebook.com/groups/guneyankara/

4.  Alıntı Originally Posted by oguzhan oguz Yazıyı Oku
    arkadaşlar güney ankara facebook grubu adına change.org dan imza kampanyamızı başlatıyorum, mümkün olduğunca çok kişi ile paylaşarak imzalamalarını sağlayın,. Her imzada bu metin başbakanlığına, cumhurbaşkanlığına, çevre ve şehircilik bakanlığına, ankara büyük şehir belediyesine, ve çankaya belediyesine mail olarak ulaşacaktır. Ne kadar çok katılım gösterirsek ve arkadaşlarımızdan destek alırsak o kadar başarılı oluruz.

Change.org linkine tıklayarak gitmiş olduğunuz kampanya sayfasını kendi facebook'unda paylaşın, gerekirse arkadaşlarınıza mail olarak atın, 1 kişi 5 imza almaya çalışalım.

Bu linke tıklayarak imza veriniz:
    https://www.change.org/p/ankara-n%c4...ne-hayat-verin

güney ankara facebook grubu
    https://www.facebook.com/groups/guneyankara/
    imzaladım, maddi destek verdim ve paylaştım
    hayırlı olur inşaallah

5.  Alıntı Originally Posted by Ezgül Yazıyı Oku
    imzaladım, maddi destek verdim ve paylaştım
    hayırlı olur inşaallah
    Ezgül Hanım maddi manevi desteğiniz için çok teşekkür ederim, her şey dilediğimiz gibi olur inşallah

6.  Alıntı Originally Posted by Ezgül Yazıyı Oku
    Otoban üstü imar projesi şimdi hangi parselleri kapsıyor değişiklik mi yapıldı halk yine kandırıldı mı acaba??? O zaman kanmamak gerekiyor seçimlerde ona göre davranın siz de zaten akp ne zaman halkın yararına bir iş yaptı ki uyanın artık kendi çıkarlarına göre hareket ediyorlar insanların hayalleriyle oynuyorlar....
    Ezgül hanım otoban üstü eski plan sınırları hala soru işareti, son paylaştığımız kentsel dönüşüm kararı sadece hazine arazilerinin devri için düzenlendiği için bunu bir imar sınırı olarak kabul edemiyoruz, ama bu hazine arazi devri bizim için büyük bir şans, çünkü gelir elde etmek için bu alandan imar geçirmek zorundalar, aksi takdirde bu arazilerin satışını büyükşehir yapamıyor. Az bir zaman kaldı, güzel günler bizi bekliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by oguzhan oguz Yazıyı Oku
    Ezgül hanım otoban üstü eski plan sınırları hala soru işareti, son paylaştığımız kentsel dönüşüm kararı sadece hazine arazilerinin devri için düzenlendiği için bunu bir imar sınırı olarak kabul edemiyoruz, ama bu hazine arazi devri bizim için büyük bir şans, çünkü gelir elde etmek için bu alandan imar geçirmek zorundalar, aksi takdirde bu arazilerin satışını büyükşehir yapamıyor. Az bir zaman kaldı, güzel günler bizi bekliyor.
    ilginize teşekkür ederim Oğuzhan Oğuz bey İnşaallah yıllardır bekleyen herkes için güzel günler gelsin.

8. Bende İmzaladım. Hayırlısı olur İnşallah.

Sayfa 60/111 İlkİlk ... 1050585960616270110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •