Sayfa 69/111 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 545 - 552 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

Arkadaşlar bölgenin ihalesinin en kısa sürede yapılacağı kesinleşti. Kimse umutsuzluğa kapılmasın. Malınızı değerinin altında satıp umutsuzluğa kapılmayın. Piyasada ki nakit sıkışıklığını fırsat bilen insanlar bölgedeki yavaşlamanın tamamını projenin ihalesi iptaline bağlıyor bu çok yanlış. Şu an tum ülke genelinde gayrimenkulde, ticarette bir yavaşlama var. Ülke olarak resmen fiziki ve ekonomik savas halindeyiz, yakın zamanda bir darbe atlatıldı buna rağmen Karataş Mühye için piyasanın iyi döndüğünü söyleyebilirim. Kısa vadede iniş çıkışlar olacaktır fakat uzun vadede yatırımcı mutlaka kazanacaktır. Bölgeye Kanal Ankara projesi hiç yapılmasa bile, bölge konum ulaşım olarak Ankara da eşsizdir. Arsa fiyatlarına bakıldığında Şehir merkezine 45-50km olan Temelli Polatlı Çubuk Ayaş neredeyse aynı. Ayaşta 1 emsal imarlı arsaya m2 fiyatı 500 lira istiyorar siz düşünün Ayaş neresi Çankaya neresi.

Sayın Gülbay ve bölgenin muhtarları sizlere de bölgeye verdiğiniz emekler, azimli, kararlı ve dik duruşunuzla ulaştığınız bu başarıdan dolayı teşekkür ediyorum. Haberler yaptırdınız gazetelerde televizyonlarda partilerin kongrelerinde ulaşabildiğiniz tüm yetkililere ulaştınız, emekleriniz boşa çıkmadı başkan üst üste Kanal Ankara ihalesini en kısa sürede yapma sözü verdi.

Birkaç farklı isimle üyelik açıp sürekli durum tespiti yapıp, kendi yazıp kendi oynayıp, kendine kendi açtığı sanal kişiliklerle destek veren aklınca bölgeye nifak sokan arkadaşa hiç cevap vermeyeceğim. Sadece komik görünüyor.
    Ankara Arsa Toptancısı YÜCESAN 0551 907 95 95

2.  Alıntı Originally Posted by Yücesan Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bölgenin ihalesinin en kısa sürede yapılacağı kesinleşti. Kimse umutsuzluğa kapılmasın. Malınızı değerinin altında satıp umutsuzluğa kapılmayın. Piyasada ki nakit sıkışıklığını fırsat bilen insanlar bölgedeki yavaşlamanın tamamını projenin ihalesi iptaline bağlıyor bu çok yanlış. Şu an tum ülke genelinde gayrimenkulde, ticarette bir yavaşlama var. Ülke olarak resmen fiziki ve ekonomik savas halindeyiz, yakın zamanda bir darbe atlatıldı buna rağmen Karataş Mühye için piyasanın iyi döndüğünü söyleyebilirim. Kısa vadede iniş çıkışlar olacaktır fakat uzun vadede yatırımcı mutlaka kazanacaktır. Bölgeye Kanal Ankara projesi hiç yapılmasa bile, bölge konum ulaşım olarak Ankara da eşsizdir. Arsa fiyatlarına bakıldığında Şehir merkezine 45-50km olan Temelli Polatlı Çubuk Ayaş neredeyse aynı. Ayaşta 1 emsal imarlı arsaya m2 fiyatı 500 lira istiyorar siz düşünün Ayaş neresi Çankaya neresi.

Sayın Gülbay ve bölgenin muhtarları sizlere de bölgeye verdiğiniz emekler, azimli, kararlı ve dik duruşunuzla ulaştığınız bu başarıdan dolayı teşekkür ediyorum. Haberler yaptırdınız gazetelerde televizyonlarda partilerin kongrelerinde ulaşabildiğiniz tüm yetkililere ulaştınız, emekleriniz boşa çıkmadı başkan üst üste Kanal Ankara ihalesini en kısa sürede yapma sözü verdi.

Birkaç farklı isimle üyelik açıp sürekli durum tespiti yapıp, kendi yazıp kendi oynayıp, kendine kendi açtığı sanal kişiliklerle destek veren aklınca bölgeye nifak sokan arkadaşa hiç cevap vermeyeceğim. Sadece komik görünüyor.
    Hangi kaynağa göre kesinleşti diyorsunuz? Ben bir tarih göremiyorum.
    Sallamayın...

3.  Alıntı Originally Posted by Yücesan Yazıyı Oku

Sayın Yücesan, öncelikle güzel düşünceleriniz ve paylaşımınız dan dolayı size teşekkür ediyorum. Bölgemiz de arsası olup da kıymet bilen her arkadaşa karşılıksız verdiğimiz mücadele helali hoş olsun. Nisan sonundan itibaren proje çizim işi bitirilerek ihale aşamasına gelecek, Mayıs ayı içinde de yolun altı alt yapı çalışmalarına başlanacaktır. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Herkes malının kıymetini bilsin, Selamlar...

4. Değerli forum üyeleri, Haberankara.com da çıkan ''Akyurt Fuar Alanı İçin İhale Tarihi Belirlendi '' haberinin linkini sizlerle paylaşıyorum.

http://www.haberankara.com/flas-akyu...irlendi/65363/

Darısı Kanal Ankara ihalesi tarihinin açıklanması. Güzel günler yakındır. Selamlar...

5. Değerli Forum Üyeleri;

Yapmış olduğumuz çalışma ve mücadeleler sonuç vermeye başladı. Ben buradan başta İmrahor Vadisi muhtarları olmak üzere, Karataş Muhtarı Ömer OFLAZ ve 8 muhtarımıza da ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Sizlere yine bir müjdeli haber vermek istedim. KANAL ANKARA PLAN TADİLATI, ihalenin yapılması ve tarihinin belirlenmesi konusu Büyükşehir Belediye Komisyonu'nundan geçti.

Cuma günü Büyükşehir Belediye Meclisi'nden de geçmesi bekleniyor. Bu güzel haberi sizlerle paylaşmak istedim. Hepimize hayırlı olsun. Herkes malının kıymetini bilsin ve mecbur kalmadıkça yerini satmasın. Güzel günler yakındır. Herkese selamlar...

NOT: Daha önce yazmıştım; Nisan sonu itibari ile tüm proje tadilatı ve çizim işleri bitirilerek, ihale aşamasına gelecektir. Bilginize sunarım. Selamlar...

Kanal Ankara Hakkında

Sayın Gülbayın bahsetmiş olduğu aşama aşama ihale edilen KANAL ANKARA PROJESİNİN tek parça halinde ihalesinin yolunu açan karar dün yani cuma günü Büyükşehir Belediye Meclisinden Geçmiştir...

Kanal Ankara Hakkında Büyükşehir Meclisi'nden Flaş Karar
    Melih Gökçek döneminde ihaleye çıkarılan, ancak yeni Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'nın gelişiyle, "Projenin daha sağlıklı ve tek elden yürütülebilmesi'' gerekçesiyle ihalesi iptal edilen Kanal Ankara Projesi hakkında önemli bir gelişme yaşandı.

16 Mart 2018 -
    Melih Gökçek döneminde ihaleye çıkarılan, ancak yeni Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna'nın gelişiyle, "Projenin daha sağlıklı ve tek elden yürütülebilmesi'' gerekçesiyle ihalesi iptal edilen Kanal Ankara Projesi hakkında önemli bir gelişme yaşandı.

İmar ve Bayındırlık Komisyonu'nun projenin revizesini öngören ve Büyükşehir Belediyesi Meclisi'nin onayına sunulan rapor, Meclis'te oy birliğiyle kabul edildi.
    RAPOR NO :1430 TARİH : 16/03/2018 CUMA

Başkan Mustafa Tuna'nın geçtiğimiz günlerde projenin çizimlerinin yeniden yapıldığını, tamamlanmak üzere olduğunu ve ihalenin en kısa sürede yenileneceğini açıklamasının ardından gelen bu kararla, Kanal Ankara Projesi'nin yakın dönemde başlayacağı öngörülüyor
    Ankara Arsa Toptancısı YÜCESAN 0551 907 95 95

7. Değerli forum üyeleri, Hürriyet Ankara da çıkan ''Kanal Ankara da Plan Değişti '' haberinin linkini sizlerle paylaşıyorum.

[IMG][/IMG]

http://www.hurriyet.com.tr/yerel-hab...kligi-40776282

Sayfa 69/111 İlkİlk ... 1959676869707179 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •