Special Days Image
Sayfa 80/111 İlkİlk ... 3070787980818290 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 633 - 640 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Bolge hakkinda olumlu ya da olumsuz goruslerimiz olabilir ama bunu normal bir sekilde ifade edebiliriz.Bir sekilde bu bolgede yatirimi bulunan bizleri olumsuz ve dalga gecer yorumlar ile rahatsiz eden bu arkadaslari sikayet edelim.Bu arkadaslarin bu forumda bulunmasi beni rahatsz ettigi icin ben sikayette bulundum.

2. Recep Tayyip Erdoğan yerel seçimler için çalışmalara başlamış son seçimde verilen proje sözlerini yerine getirmeyen belediye başkanlarının üstünü çizme kararı almış, bu durum bölgeyi harekete geçirebilir.

3. Plan Ankara'nın 2 sene önce üstlenip de, bu güne kadar hiç bir gelişme sağlayamadığı karataş otoban üstü imar projesi de cacık olmuş, kaldırılmış deniyor. Gerçeklik payı var mı?

4. Seçimlerde bitti çıt yok kimseden ses çıkmıyor hani seçim vaatleri kanallar, m2'si 3.000 TL'ler 5.000 TL'ler, nerde bunları yazan atıp tutan arkadaşlar bir tane çivi çakıldı mı bölgeye? Ben hergün oradan geçiyorum ama göremiyorum , belediyede bir tane olumlu gelişme var mı? Gazeteci arkadaşlarınızın yazıları da kurtaramadı bölgeyi? Demek ki neymiş gerçeği bilmeden boş hayal satmak ile bu işler olmuyormuş. Hadi yaptırın kanalınızı hangi parayla yaptıracaksınız çok merak ediyorum , belediyede ve diğer kurumlarda para yok denildiğinde bütün simsarlar ''hadi be oradan sen ne biliyorsun'' diyorlardı, işte ANKAPARK'ın hali ortada ne kadar boş bir yatırım olduğu ortada...Herkes alsın eline kazmayı küreği kendi kanalını kendi yapsın o zaman belki muvaffak olursunuz.Selamlar herkese.

5. Değerli Forum Üyeleri;

Kanal Ankara Boğazı Projesi İhalesi, Karataş Mühye Yakubabdal ve İmrahor Vadisi imar ve alt yapı sorunlarını gündemde tutmak, Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Mustafa Tuna'ya ve diğer yetkililere bu sorunları hatırlatmak amacıyla, muhtarlarımızla birlikte SONSÖZ GAZETESİ’ne yaptığımız ziyaret sonrası yapılan ''KANAL ANKARA'DAN HALA BİR SES YOK'' başlığıyla manşetten verilen haberimiz, 1 Ağustos Çarşamba günü (yarın) yayınlanacaktır.

Buradan Sonsöz Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Cafer KÜLAHLIOĞLU ve muhtarlarımıza tekrar teşekkür ediyorum. Haberimizi yarın SONSÖZ GAZETESİ alarak takip edebilirsiniz. Sesimizi duyurana kadar durmak yok, mücadeleye devam edeceğiz. Selamlar...

Sayın Gülbay bölge için gösterdiğiniz çabalar umarım sonuç verecektir. Yerel seçimler yaklaşırken bölge sorunlarının bu şekilde dillendirilmesinin sürecin hızlanmasında çok önemli olduğunu düşünüyorum.
    Ankara Arsa Toptancısı YÜCESAN 0551 907 95 95

7. Sayın Gülbay çalışmalarınız İçin çok teşekkürler.
    Ciddi anlamda mağduruz bölgede emlak vergisi çok yüksek özellikle geçen seneye oranla 2.5 kat arttı sokakları belli olması nedeniyle ancak kanal yapılmadığı İçin bölgede gelişme olmuyor müteahhitler girmek istemiyor bu şekilde nereye kadar ilerler bilemiyoruz...

8.  Alıntı Originally Posted by mem06 Yazıyı Oku
    Sayın Gülbay çalışmalarınız İçin çok teşekkürler.
    Ciddi anlamda mağduruz bölgede emlak vergisi çok yüksek özellikle geçen seneye oranla 2.5 kat arttı sokakları belli olması nedeniyle ancak kanal yapılmadığı İçin bölgede gelişme olmuyor müteahhitler girmek istemiyor bu şekilde nereye kadar ilerler bilemiyoruz...
     Alıntı Originally Posted by Yücesan Yazıyı Oku
    Sayın Gülbay bölge için gösterdiğiniz çabalar umarım sonuç verecektir. Yerel seçimler yaklaşırken bölge sorunlarının bu şekilde dillendirilmesinin sürecin hızlanmasında çok önemli olduğunu düşünüyorum.

Rica ederim Mem06 ve Yücesan kardeşim.Bu bölgeye yatırım yapan herkes mağdur durumda.Ben de 30 yaşındayken Çankaya en değerli yer, buralar çabuk gelişir diye yatırım yaptım. Oğlum yeni doğmuş idi. Oğlum 1986 doğumlu geldi 32 yaşına, ben geldim 60 yaşına hala bir ses yok. Melih GÖKÇEK efendi bizi 23 yıl kandırdı. En son 3. dönem Ankara benim hayalim, Ankara benim rüyam, Ankara'ya denizi getireceğim, buraların imarını hemen yapacağım. Bir daire bir trilyon edecek diye diye yalanlarıyla bizleri kandırdı. En son Ankara Boğazı kanal Ankara ihalesini yaptı. Hepimiz sevindik,umutlandık, buralar gelişiyor artık dedik.Ama Cumhuriyet tarihinde olmadık bir olay oldu Büyükşehir Belediye Başkanı Melih GÖKÇEK görevden alındı (istifa ettirildi) ve kul hakkıyla gitti.
    Yerine göreve gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa TUNA gelir gelmez Ankara Boğazı ihalesini iptal etti ve 2019'a kadar rafa kaldırdım dedi. Benden sonra kim gelirse o yapsın dedi. Ama basın yoluyla verdiğimiz mücadele ona geri adım attırdı. Basına verdiği demeçlerde projeyi bir bütün olarak yapacağını ve ihaleye en kısa sürede çıkacağını söyledi ve halen bekliyoruz.Ama biz basın olarak var gücümüzle uğraşıyoruz. Gerek basın olarak, gerekse bölge muhtarlarımızın verdiği mücadeleler sayesinde sesimizi duyuracağımıza ve inşallah güzel günlerin yakın olduğuna ve ihaleye tekrar çıkacağına inanıyorum. Durmak yok mücadelemize var gücümüzle devam, hep beraber mutlu sona ulaşmamız dileklerimle selamlar...

Sayfa 80/111 İlkİlk ... 3070787980818290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •