Sayfa 82/111 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 649 - 656 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Değerli Forum katılımcıları, daha önce de yazdığım gibi Ankara Kanal Projesi son yerel seçimlerde tüm adayların ortak projesiydi. Ankara'ya değer katacak, geçmişi çok daha eski tarihlere uzanan güzel bir projedir. Yapacağım diye vaat edenler yapamazlarsa adları beceriksiz olur, yapamadılar, beceremediler denir. Gölbaşı, Eymir gölü, İmrahor deresinin yatağı var olduğu sürece bir babayiğit gelir yapar.

2. Değerli Forum Üyeleri, bugün bayram tebriği bahanesi ile Ankara Büyükşehir Belediyesi üst düzey arkadaşımı ziyaret etttim. Kanal Ankara Boğazı ihalesi ile ilgili en son durum ne alem de diye sordum. Proje aşamasının tamamen bittiğini, ihale bedelinin 485.000 Milyon TL 'ye bağlandığını, D.S.İ ile en son revize projesine göre yazışma yapıldığını ve cevabının geldiğini söyledi. En son durum olarak da Yapı Kontrol Müdürlüğünden projenin çıktığını, İller Bankasının vermiş olduğu 5 yıl ödemesiz, faizsiz kredi için müracaatın yapıldığını ve bayramdan sonra kredi çıkar çıkmaz ihaleye çıkılacağını söyledi. Bu müjdeli haberi de Kurban Bayramı hediyesi olarak sizlerle paylaşmak istedim. Ayrıca Sayın Başkan Mustafa TUNA'dan randevu talebimiz var, İnşallah bayramdan sonra randevumuz gerçekleşecek. Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor ve güzel gelişmeler olacağını umut ediyorum. Her zaman dediğim gibi, durmak yok hep birlikte mücadeleye devam. Selamlar

3.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Değerli Forum Üyeleri, bugün bayram tebriği bahanesi ile Ankara Büyükşehir Belediyesi üst düzey arkadaşımı ziyaret etttim. Kanal Ankara Boğazı ihalesi ile ilgili en son durum ne alem de diye sordum. Proje aşamasının tamamen bittiğini, ihale bedelinin 485.000 Milyon TL 'ye bağlandığını, D.S.İ ile en son revize projesine göre yazışma yapıldığını ve cevabının geldiğini söyledi. En son durum olarak da Yapı Kontrol Müdürlüğünden projenin çıktığını, İller Bankasının vermiş olduğu 5 yıl ödemesiz, faizsiz kredi için müracaatın yapıldığını ve bayramdan sonra kredi çıkar çıkmaz ihaleye çıkılacağını söyledi. Bu müjdeli haberi de Kurban Bayramı hediyesi olarak sizlerle paylaşmak istedim. Ayrıca Sayın Başkan Mustafa TUNA'dan randevu talebimiz var, İnşallah bayramdan sonra randevumuz gerçekleşecek. Kurban bayramınızı en içten dileklerimle kutluyor ve güzel gelişmeler olacağını umut ediyorum. Her zaman dediğim gibi, durmak yok hep birlikte mücadeleye devam. Selamlar

Sayın Gülbay, çalışmalarınız İçin; ve bu güzel haberleri bize verdiğiniz için Allah sizden razı olsun. Hepimize hayırlı uğurlu olur inşallah... sağlıcakla kalın

4. Paylasim icin tesekkurler Sn.Gulbay.Bolge icin olumlu bir haber.Ihale tarihini de sizden duyacagiz yakin zamanda umarim.Gerek yerel basinda gerek ulusal basinda bolgenin haber yapilmasini ve konunun gundemde tutulmasini sagladiginiz icin tesekkurler.

5. Değerli Forum Üyeleri; Kanal Ankara Boğazı Projesi İhalesi, Karataş Mühye Yakubabdal ve İmrahor Vadisi imar ve alt yapı sorunlarını gündemde tutmak için KANAL ANKARA DAN HALA BİR SES YOK başlığıyla manşetten verilen haberimiz, 28 Ağustos Salı günü (yarın) GÜNDEM Gazetesinde yayınlanacaktır. Haberimizi yarın GÜNDEM Gazetesi alarak takip edebilirsiniz. Sesimizi duyurup , kanal projesini hızlandırana kadar durmak yok, mücadeleye devam. Selamlar

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

6. Sen neyin hikayesini yaziyorsun.Karatasta ilk aldigim arsaya 11-12 yil once 21125 euro verdim .21125 euro 40000 tl yapiyordu.Euro ne kadar simdi. Bana satilan arsayi simdi satsam 10000 euro etmez.Emlak isleriyle ugrasiyormusum.Senin dedigin gibi bu islerle ugrasanlarda oldu bu forumda.İnsanlari yalnis yonlendirme.Bildigin birsey varsa isim vererek yaz.İnsanlar zaten bikmis bir de insanlari bezdirici yorumlar yapma.

7. yazdığım yorumlar galiba bi grubun hoşuna gitmedi silinmiş. mühim değil doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar ama illaki 10. köyde bulunur doğru bildiğimizi de söylemek lazım. benim anlamadığım bu vatandaş bezdim param euro cinsinden eridi diyor iyi güzelde gariban vatandaşın parası ne oldu onun parası arjantin pezosu cinsinden mi eridi? burda güzel günler gelecek kanal ankara projesi yapıldı bitti ha bu sene sonu, ha mart başı ha ağustos ortası diye millet sallarken niye sizden bezdik nedir bu martavallar demediniz. 6 kat artacak diye mesnetsiz sallayanlara niye hikaye yazıyorsun demediniz? adam elinde nerde mal varsa orayı övüyordu bir gün aşağı solak mutlaka alın öbürsü gün yakupabdal yol kenarı çok para edecek mutlaka parayı oraya gömün diyordu. evet ben vatandaş az çok uyandığı kriz dolayısı ile elini ayağını bölgeden çektiği için elinde malı patlayan çok emlakçının bezdiğini görüyorum ama mal boşaltılan garibana yazık değil mi? aldığı arsalar bi daha ne zaman para edecek? 5 yıl mı 10 yıl mı yoksa mezarda başında fatiha okunduğu 20 yıl sonra mı? hayaller paris ama gerçekler ne yazıkki aşağı solak çıktı.

8. ha bu arada hikaye demişken bu aralar karataşlılardan çok sık donald trump'ın aslında karataş'lı olduğu, emlakçılıktan para kazanamayınca ABD'ye göctüğünü, orada yürüyüp gittiğini asıl adının ise davut trampet olduğunu duyuyorum. güya gizliden çok sık karataşa geliyormuş ve mal topluyormuş. Bu bölgenin hikayesi bitti kanal ankara projesi zaten güdüktü rafa kalktı ve bi daha da inmez yeni ve güçlü bir hikaye lazım. Karataş'ı trump ayağa kaldırır ulusal ve yerel basındaki mevcut iyi ilişkilerimizi kullanarak trump'ın karataşlı olduğunu mal topladığını çok yakında bölgeye rezidanslar dikeceğini açığa çıkarabiliriz. syg

Sayfa 82/111 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •