Sayfa 71/111 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 561 - 568 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Sayin Mahxx, bilgilendirme icin tesekkurler.Yeniden bulustugumuza sevindim, iyisindir umarim.
    Yapistirdiginiz karardaki yapilan imar degisikligi detaylari hakkinda bilginiz var mi acaba?

2.  Alıntı Originally Posted by tertip Yazıyı Oku
    Sayin Mahxx, bilgilendirme icin tesekkurler.Yeniden bulustugumuza sevindim, iyisindir umarim.
    Yapistirdiginiz karardaki yapilan imar degisikligi detaylari hakkinda bilginiz var mi acaba?
    Sayın Tertip bende sizinle aynı duyguları paylaşıyorum.Uzun zamandır bende sizin gibi yoğunluktan forumu çok fazla takip edemedim.
    İlk dönemlerdeki olumsuzluklar benide karamsarlığa düşürdü ama sayın Gülbayın büyük gayretleri ile bu noktaya gelinmesi her yatırımcı gibi benide sevindirdi.
    Kararda benim anladığım projenin özellikle rekreasyon alanlarının genişletildiği ve sosyal donatı ve altyapıda bazı iyileştirmelere gidildiği görülmekte.Bu plan revizyonu olumlu bir yolda ilerlendiğinin göstergesidir.Zaten 2018 bütçesinde buraya bir kaynak ayrılmıştı yeni başkan yapmakta biraz gönülsüzdü ama baskılar sonucu bu noktaya gelinmesi bölge yatırımcısının önünün açık olduğunun göstergesidir.
    Sayın Tertip tekrar görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

3. Sayın, TCOGLU, Sayın Levent Kaya, Sayın Aslı, Sayın Mahxx güzel paylaşımlarınız dan dolayı bende sizlere teşekkür ediyorum. Kanal Ankara ve Boğaz projesi,Yolun Altı Alt Yapı ve Yolların Açılması, Yolun Üstü İmar ve alt yapı çalışmaları, Karataş, Mühye,İmrahor vadisi, Yakub Abdal Mahallesi, alt yapı ve imar çalışmalarını başlatana kadar verdiğimiz mücadeleye devam edeceğiz. Yaptığımız çalışmaları görüyorsunuz. Takdir edip, kıymet bilen arkadaşlara helali hoş olsun. Durmak yok yolumuza devam. Selamlar...

4. Değerli Forum Üyeleri, Sabah Gazetesi Grubu ile yapmış olduğumuz haber ve röportajlar yarın SABAH ANKARA Gazetesinde yayınlanacaktır. SABAH ANKARA Gazetesi alarak takip edebilirsiniz. Buradan sekiz yöre muhtarımıza ve Murat Soyaltay kardeşimize teşekkür ediyorum. Hepinize hoşçakalın diyorum.

[IMG][/IMG]

5. Sayin Gulbay, gerek maddi gerekse manevi her turlu fedakarligi yaparak,yasam boyu edindiginiz tecrube ve kisisel
    kontaklarla Muhye Karatas Yakupabdal ile ilgili imar sorununu ve Kanal Ankara projesini gerek mahalli ve gerekse ulusal basinda devamli gundemde tutarak siyasi otoriteyi etkilemeyi ve baski altinda tutmayi basardiniz. Bunun icin size ve Murat Soyaltay Beye, Savas Ozcan Beye ve yoremizdeki 8 muhtarimiza ne kadar tesekkur etsek azdir.Eger secim oncesi bu bolgede bir imar calismasi baslayip biterse bunda sizin payiniz gercekten coktur.Bu ugrasta emegi gecen siz arkadaslari saygi ve sevgi ile selamliyorum.Sizde lutfen alcak gonullu olmayi birakin ve bu basarinizdan dolayi gurur duyun.Yaptiginiz is parayla pulla yapilamiyacak kadar buyuk.Tekrar cok tesekkurler

6. Sayin Gulbay , size ve emegi gecen, yardimci olan tum arkadaslara ve seslerini duyuran muhtarlara ve bize sesimizi duyurma firsati veren Sabah gazetesine cok , cok tesekkurler. Bundan sonra artik bir seylerin olmasi lazim, yetkililer daha ne kadar Baskentin ortasinda medeni dunyada , bu mahallelerin surunmesine goz yumacaklar, insaf be birader yetti artik!!

7. Sizinle yaptigimiz konusmalarda yillarca verilen sozleri bekledik ve gorduk ki sozler verildigi gibi kaliyor bundan sonra beklemek yok pesini birakmayacagiz dediginizde konuyu gundeme getirme ve mucadele anlaminda bu boyuta cikacaginizi dusunmemistim Sn.Gulbay.Yorenin muhtarlarini biraraya getirmek,bolge ile ilgili sorunlari gerek yerel gerekse ulusal basinda dile getirilmesini saglamak ve en guzeli hazirlattiginiz pankartin duzenlenen kongreye alinmamasi nedeniyle cumhurbaskaninin gorebilecegi sekilde pankartin muhtarlarca acilmasi yaratici eylemlerdi.Bolge icin yapilan (hangi boyuttta olursa olsun)her caba son derece degerliyken sizin devreye girmeniz ile olay bambaska bir boyuta ulasti.Kendi capimda yatirim yapmis beklerken sizden sonra bimere,cimere,mavimasaya gonderilerle sizin cabaniza kendi capimda destek vermeye calisirken buldum kendimi.(Uzaklardan ancak bu kadar oldu)Bu kadar mucadeleden sonra duracaginizi dusunmuyorum.Size her turlu cabaniz icin tesekkur etmek isterim.Sizin disinizda bolgenin gelisimi icin mucadele eden herkesede tekrardan tesekkurler.Burada yazmayi sonlandirmis olmama ragmen bunlari dile getirmek icin son olarak bunlari dile getirmek istedim.

8. Arkadaşlar Yakupabdal 1205 parselle ilgili görüşlerinizi rica ediyorum

Sayfa 71/111 İlkİlk ... 2161697071727381 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •