Sayfa 16/111 İlkİlk ... 614151617182666 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 121 - 128 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1.  Alıntı Originally Posted by zeybek43 Yazıyı Oku
    Sayın Gülbay, Sayın Tertip, bu güzel yorumlarınızı bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum. Forum üyeleri karamsarlıklarını hep sizin güzel haberlerinizle yendi. Görüşmek üzere , selamlar
    Sayın Zeybek43 rica ederiz. Karataş'ın imarlı günlerinde görüşmek üzere, selamlar.

2.  Alıntı Originally Posted by mehmetde73 Yazıyı Oku
    yakupabdal 1200 parseller zaten tarla
    Tesekkur ederim Sayin mehmetde73.

3. Sözlerime Sayın Tertipe uzun bir aradan sonra başlığa katılımından dolayı hoşgeldiniz diyerek başlamak istiyorum.Sayın tertipin belirttiği üzere 2038 Başkent Ankara Çevre Düzeni Planına göre Karataşın gelişim alanı olarak planlanması bölge için çok önemli bir gelişmedir. İleride bu bölgede yapılacak imar planları bu çerçeve plan üzerinden olacaktır. Ayrıca bu bölgeye konut projesi yapacak müteahhitler ve diğer yatırımcılar dört gözle Ankara Boğaz projesini beklemektedir. Eylül ekim ayı gibi yapılacak ihale ile projenin başlaması bu bölgenin bir yıldız gibi parlayacağının göstergesi olacaktır.Aşağıda plan üzerinde bölgenin gelişim bölgesi olduğunu gösteren alan ve plan notlarındaki açıklamayı görebilirisiniz.

4. Sayin Mahxx tekrar merhaba, uzun bir aradan sonra sizide tekrar aramizda gormekten duydugum memnuniyeti belirtmek istedim.
    Topige sizinde cok emeginiz gecti, kritik zamanlarda buyuk katkilariniz oldu, simdi yukarida sundugunuz gorsel 2038 Cevre Duzeni Plani gibi . Desteklerinizi uygun zamanda sunacaginizdan eminim
    Kalin saglicakla
    *Neler gorduk bu topikte neler degilmi Sayin Mahxx?

5.  Alıntı Originally Posted by tertip Yazıyı Oku
    Sayin Mahxx tekrar merhaba, uzun bir aradan sonra sizide tekrar aramizda gormekten duydugum memnuniyeti belirtmek istedim.
    Topige sizinde cok emeginiz gecti, kritik zamanlarda buyuk katkilariniz oldu, simdi yukarida sundugunuz gorsel 2038 Cevre Duzeni Plani gibi . Desteklerinizi uygun zamanda sunacaginizdan eminim
    Kalin saglicakla
    *Neler gorduk bu topikte neler degilmi Sayin Mahxx?
    Sayın Tertip bizler forumun eskileri olarak hep beklentimizi diri tuttuk ve sabırla bu bölgenin biraz geçte olsa gelişeceğine inandık.Forumu sabote etmeye çalışanlar oldu ya da umudu kırılıpta forumda diğer forumdaşlarla tartışıp kalp kıranlar oldu...Birçok arkadaşla yüz yüze görüşmesekte kırk yıllık arkadaş gibi birlik beraberlik oluşturduk.Bu başlık bir anonim dayanışma başlığı.Aynı amaç doğrultusunda beklentisi olan forumdaşların bilgi sahibi olduğu,bölgeyle ilgili izlenimlerini paylaştığı bir başlık.Siz başta olmak üzere burada ismini sayamadığım birçok arkadaş bu başlığı her daim diri tuttu.Böyle olmaya da devam edecek.

6. Plan Anakaranın kentsel dönüşüm alaninin genişlemesi için yaptığı itirazın reddedildiğini düşünuldüğü ve karataş üzerine olumsuz havaların estiği bir ortamda genişlemenin kabul edildiğini ve karatasin tamamının kentsel dönüşüm alanı ilan edildiği bilgisine ulasan ve bunu bizimle paylaşan Sn.Gulbayida unutmamak gerekir.Herkezin olumsuzluga düştüğü ve sustugu bu ortamda hep olumlu paylaşımlarla bulundü kendisi.

7. değerli arkadaşlar mühye 896 parsel'de bulunan 4.500m2 hissemi çok acil m2 180 tl'den satıyorum. Pazarlıksız ve takas olmadan. Ilgilenenler m.murat akdoğan 0532 208 26 74 . Iyi günler dilerim.

896 parsel için muhteşem bir fiyat son piyasadan oldukça düşük biraz daha bekleyip arsanızı değerinde çok çok daha yüksek bir fiyata satabilirsiniz düşüncesindeyim. Nakitte olsam hiç düşünmeden alırdım.
    Ankara Arsa Toptancısı YÜCESAN 0551 907 95 95

Sayfa 16/111 İlkİlk ... 614151617182666 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •