Sayfa 94/111 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 745 - 752 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    Sn Gülbay, çoğunluğu emlakçı olup hayal satan, aklı sadece kesesini doldurmak olan çoğu insanı ve şaklabanlıklarını ne kadar eleştirsek kahretsekde, sizi çabalarınızı da takdir ediyorum. belki de burda bölgenin bir noktaya ulaşmasını arzulayan özveriyle çalışan nadir kişilerden birisiniz. yiğidi öldürüp hakkını yemiyelim.

*Sayın Mavsora yapmış olduğum çalışmaları takdir ile karşılayıp ''yiğidi öldürüp hakkını yemeyelim '' demenizden son derece mutlu oldum. Ufak bir operasyon geçirdim (göbek fıtığı ameliyatı) bu söylemleriniz ilaç gibi geldi. Benim derdim herkese faydalı olabilmek. KANAL ANKARA Boğazı Projesine ve imar çalışmalarını başlatabilmek. Bu konuda her arkadaşa kapımız açık. Birlikte çalışmak , ne gibi katkılarda bulunmak için yolun düşerse beklerim (Atatürk Bulvarı NO: 81/18 Kızılay). Selamlar...

2.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    *Sayın Mavsora yapmış olduğum çalışmaları takdir ile karşılayıp ''yiğidi öldürüp hakkını yemeyelim '' demenizden son derece mutlu oldum. Ufak bir operasyon geçirdim (göbek fıtığı ameliyatı) bu söylemleriniz ilaç gibi geldi. Benim derdim herkese faydalı olabilmek. KANAL ANKARA Boğazı Projesine ve imar çalışmalarını başlatabilmek. Bu konuda her arkadaşa kapımız açık. Birlikte çalışmak , ne gibi katkılarda bulunmak için yolun düşerse beklerim (Atatürk Bulvarı NO: 81/18 Kızılay). Selamlar...
    Sn Gülbay, çok geçmiş olsun size acil şifalar diliyorum. Şimdiye kadar yazdıklarımdan dolayı sizi kırdıysam lütfen kusuruma bakmayın. Affınıza sığınıyorum. Yazdıklarım koca bir hayalkırıklığının ve forumda yıllardır hayal pazarlayan, garibanın üç kuruşuna göz diken simsarlara kızgınlığımın dışa vurumu. Sizi ve çabalarınızı geçekten takdir ediyorum ve iyiniyetinize inanıyorum. Bölge unutulmuşluğunu ve kötü talihini inşallah kırar va yatırımcısının yüzünü güldürür.

3.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    Sn Gülbay, çok geçmiş olsun size acil şifalar diliyorum. Şimdiye kadar yazdıklarımdan dolayı sizi kırdıysam lütfen kusuruma bakmayın. Affınıza sığınıyorum. Yazdıklarım koca bir hayalkırıklığının ve forumda yıllardır hayal pazarlayan, garibanın üç kuruşuna göz diken simsarlara kızgınlığımın dışa vurumu. Sizi ve çabalarınızı geçekten takdir ediyorum ve iyiniyetinize inanıyorum. Bölge unutulmuşluğunu ve kötü talihini inşallah kırar va yatırımcısının yüzünü güldürür.

* Sayın Mavsora geçmiş olsun şifa dileklerinize teşekkür ediyorum. Ayrıca yanlıştan dönmek erdemdir. Ben , doğru bildiklerimi ve verdiğim mücadelelerimi yazıyorum. Benim de bir katkım olduysa kıymet bilen arkadaşlara helali hoş olsun diyorum. Her zaman dediğim gibi adresimi verdim, yolun düşerse çaya yemeğe beklerim. Selamlar...

4. Belediye başkanı projeyle ilgili tüm hazırlıkların tamamlandığını fakat projenin çevre ve şehircilik bakanlığı tarafından yürütüleceğini açıklamış. Yorumlarınız nedir ( gölbaşı millet bahçeleri ve kanal ankaranın birlikte ele alınacağını da eklemiş)

5.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    * Sayın Mavsora geçmiş olsun şifa dileklerinize teşekkür ediyorum. Ayrıca yanlıştan dönmek erdemdir. Ben , doğru bildiklerimi ve verdiğim mücadelelerimi yazıyorum. Benim de bir katkım olduysa kıymet bilen arkadaşlara helali hoş olsun diyorum. Her zaman dediğim gibi adresimi verdim, yolun düşerse çaya yemeğe beklerim. Selamlar...
    Sn Gülbay inşallah size bir gün uğramak isterim. yanlıştan dönmek tabiki bir erdemdir ben sadece sizi, verdiğiniz mücadeleyi takdir etmek manasında yazdım ve sadece sizi yanlış tanıdığımı belirtmek istedim. bu forumda bir zamanlar sıkça at koşturan garibanın parasına göz diken, aslı astarı olmayan hayallerle insanların umutlarını ve tabiki parasını sömüren insanlara gene saygım da yok sevgim de, madem yanlıştan dönmek erdem, buralar uçacak kaçacak alın kaçırmayın, şimdi bire aldığınızı beş on katına satacaksınız, size kanadadan yazıyorum diye üfüren hayal simsarlarıda bu erdeme bi zahmet nail olsunlar. ama size saygı duyuyorum.
    Son düzenleme : mavsaro; 09-11-2018 saat: 14:58. Sebep: istek

6. Seçime 4 ay kaldı hala bir gelişme yok. Sadece laf...
    Buralardan bi cacık olmaz.
    Kendimizi kandırmayalım.

7. Kanal İstanbul’un alternatifini “Kanal Ankara Projesi” olarak burada gerçekleştirmiş olacağız. Burası 10 km bir alan. Toplamda 3 milyon metrekareyi içeriyor. Bu alan içinde çeşitli etkinlikler için alanlar bulunacak. Ankaralımıza kazandıracağımız sosyal anlamda çok büyük bir proje olacak. Bizim Ankara’da birçok millet bahçesi projemiz var. Ancak bu bölgede yapacağımız Vadi Ankara Projesi de gerçekten bölgeye ve Ankaralılara değer katacak” şeklinde konuştu.

Bakan'dan üst üste incelemeler

Buradan sonra Gölbaşı etrafındaki regülasyon alanlarının düzenlemesini, en sonda ise Pursaklar bölgesindeki kentsel dönüşüm alanını inceleyeceklerini belirten Kurum, “Biz Ankara’nın ihtiyacı olan her projeye bakanlık olarak destek verme niyetindeyiz. Başkent’i bulunduğu konumdan daha yukarı çekmek adına yapılması gereken ne varsa el birliği içerisinde yapmak istiyoruz. Ankaralılara hizmet etmekten gurur duyuyoruz. İnşallah bu hizmetlerimizin sayısını da artıracağız” diye konuştu.

“15 veya 20 katlı binalar istemiyoruz”

8. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurumun açıklaması...

Sayfa 94/111 İlkİlk ... 44849293949596104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •