Sayfa 33/111 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 257 - 264 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Bölgede hareketlilik başlayacak inşallah...Sinpaş yanı; 29402/1, 29403/1, 29401/4, 29401/6 parsellerdeki emlak konut ihalesi 1 hafta içinde yapılacak...Herkes yeni belediye başkanına mesaj göndersin arkadaşlar ve bölgeyle ilgili defalarca verilen sözlerin yerine getirilmesini talep etsin...

2. cimer bimer başvurusu da yapılabilir

Sevgili arkadaşlar, Bölgede bizim de otoban üstü kısmında yatırımımız var (Karataş otoban üstü 2 dönüm). Ancak 30 yıldır herkes gibi biz de beklemekteyiz . Bu da yatırımcıda ciddi bir huzursuzluk ve umutsuzluk yaratmaktadır. Hiç kuşkusuz Sayın Cumhurbaşkanımız Ankara halkının yaşadığı ve bu gibi hususları da göz önünde bulundurup önceki belediye başkanınının istifasını istemiştir.
    Sayın dostlar Karataş'ın yıllardır bekleyen imarının hızlanması için Bimer ve Cimer'den Büyükşehir belediyesine talepte bulunabiliriz. Yeni Belediye başkanımıza mail ile bu yönde taleplerimizi iletebiliriz. Bence bu gibi çabalar imar sürecinin hızlanmasını sağlayacaktır. Devlet yetkilileri bu sıkıntımızı bilirse daha hızlı bir çözüm bulunabilir. Benim naçizane aklıma gelen çözüm bu,
    Saygılarımla...

3. Değerli forum üyeleri , farklı forumlarda ihalelerin iptal edildiği iddaalari üzerine bugün belediye meclis üyesi arkadaşımı aradım. "Belediye meclisinde ihalelerin iptali söz konusu mu ? Böyle dedikodular dönüyor. " dedim. Bana böyle bir durumun söz konusu olmadığını, daha değişimin yeni oldugunu bu konuların görüşülmedigini söyledi. "Proje büyük bir proje iptalinin söz konusu olabileceğini düşünmüyorum" dedi. Kimse kulaktan dolma haberlere kulak asarak moralini bozmasın diye de ekledi. Biraz sabır hayırlısı olacak inşallah. Selamlar

4.  Alıntı Originally Posted by gülbay Yazıyı Oku
    Değerli forum üyeleri , farklı forumlarda ihalelerin iptal edildiği iddaalari üzerine bugün belediye meclis üyesi arkadaşımı aradım. "Belediye meclisinde ihalelerin iptali söz konusu mu ? Böyle dedikodular dönüyor. " dedim. Bana böyle bir durumun söz konusu olmadığını, daha değişimin yeni oldugunu bu konuların görüşülmedigini söyledi. "Proje büyük bir proje iptalinin söz konusu olabileceğini düşünmüyorum" dedi. Kimse kulaktan dolma haberlere kulak asarak moralini bozmasın diye de ekledi. Biraz sabır hayırlısı olacak inşallah. Selamlar
    Sayin gülbay, degerli bilgileriniz icin cok tesekkürler.

5. Degerli arkadaslar,Yeni Baskanimiz Sayin Mustafa Tuna ya gonderilmek uzere asagida ornek verdigim yaziyi hazirladim. Ben kendisinin Buyuksehir Belediyesindeki Baskana mesaj kutusuna bu mesaji attim.Sizlerdende mumkun oldugu kadar hazirlayip atmanizi bekliyorum.
    Isteyen yaziyi kendi normlarina gore kisaltip degistirebilir, ama ana mesaj su olmali
    *Kendisine basari ve tebrikler
    *Karatas ve Yakupabdal Mahallerinin bekleyen imar sorunu ve bu alanin Ankaraya yakinligi
    *2038 Cevre Planinda Karatas in tamamen yerlesime acilacak alan olmasi
    Bol sanslar

Sitenin adi www.ankara.bel.tr/baskan/baskana-mesaj

Yazinin icerigi:

Degerli Baskanim, bu zor donemde ustlendiginiz Ankara Buyuksehir Belediye Baskanligi gorevi icin once sizi tebrik eder, saglikli ve basarili bir donem dilerim.Guzel baskentimizi bekleyen sorunlari titizlikle irdeleyip oncelik sirasina gore cozeceginize candan inaniyorum.Benim sizin dikkatinize cekmek istedigim konu yillardir bir turlu cozumlenmiyen Karatas ve Yakupabdal mahallelerinin imar sorunu.Karatas ve Yakupabdal bolgesi kus ucumu Cankaya Ata kuleye 6 km mesafede olup Ankara ya bu kadar yakinlikta imari olmayan tek bolgedir. 2038 Cevre Duzenleme Planina gore Karatas Mahallesinin tamami imara acilacak yerlesim alani olarakta belirtilmistir. Her ne kadar otoban alti diye bilinen Cevre yolunun batisindaki dar bir alanda imar calismasi gecen sene bitirilmis olsada, Karatas in otoban ustu diye bilinen Cevre Yolunun dogusundaki alan ile Yakupabdal da henuz imar calismasi yoktur. Bu kadar oncelikli isleriniz arasinda bu imar konusunuda gundeminize almanizi saygilarimla makaminiza arzederim.

6. Sayin Tertip ben gonderdim, yardiminiza tesekkurler. insaallah diger arkadaslar da gonderir

7. Sayın tertip ben de mesaj gönderiyorum şimdi...

8. arkadaşlar belediye başkanına mesaj için aşağıdaki linki tıklayınız:

https://www.ankara.bel.tr/baskan/bas...771#1346243771

Sayfa 33/111 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •