Sayfa 31/111 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 241 - 248 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1.  Alıntı Originally Posted by tertip Yazıyı Oku
    *Sadece kagit uzerinde kalmayan buyuk Cumhuriyet. Dogum gunun kutlu olsun. Hersey gelip gecici. Tek kalacak olan Devrimci gercek lider Buyuk Ataturk ve arkadaslarinin kurmus oldugu laik Turkiye Cumhuriyeti. Ne mutlu bu gunu gercek sevgi ve minnetle kutlayanlara
    Merhaba,
    Forum yeni üye oldum. Cumhuriyet kutlaması mesajını çok beğendim. Elinize sağlık.
    Forumda 1 haftadır ne var ne yok okudum sayılır. Bilgi paylaşan herkese teşekkürler.
    Ben de Yakupabdal'da 800 m2 yer alarak yatırımcı tayfasına katıldım. Herkesin gönlüne göre olur umarım.
    987 parselde yer. Bilen yorum yapan olursa sevinirim.
    TEşekkürler.

2. * Sayin Taylan merhaba. Firma ile yapmis gorusme Ekim ayi baslarinda. Onlarda artik gecikmenin nedenini anlatmaktan yoruldu herhalde. Fakat Sezarin hakkini Plan Ankaraya vermek lazim. Bikmadan yorulmadan kendilerini arayan herkese ellerinden geldigi oranda bilgi verdiler. Unutmayalimki yapilan bir imar calismasi, ve sinirlarin ici ve disi arasinda ciddi fiat farklari var. Buna ragmen gayet seffaf bir sekilde sinirlari belirttiler, hangi parsellerin iceride kaldigini, hangi parsellerin girmedigini durustlukle anlattilar. Bu pek cok Planlama Sirketinin proje asamasinda belediyeye sunmadan once yaptigi bir uygulama degildi. Bu seffafliktan dolayi ben kendilerine tesekkuru bir borc bilirim. Daha once yuz yuze yaptigim gorusmelerde de gizleyecek saklayacak bir seyleri olmadan her turlu soruya aciklikla cevap verdiler. Bu her Planlama Sirketinin yaptigi bir uygulama degildir..
    Sikintili bir surecten gecmemize ragmen , ben yeni Baskan secildiginde islerin kisa zamanda normale donup, eskisinden daha hizli bir sekilde sonuclanacagina inaniyorum. Sadece biraz daha anlayis ve olumlu bakis acisi

3.  Alıntı Originally Posted by Yunus Emre Kaçıra Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Forum yeni üye oldum. Cumhuriyet kutlaması mesajını çok beğendim. Elinize sağlık.
    Forumda 1 haftadır ne var ne yok okudum sayılır. Bilgi paylaşan herkese teşekkürler.
    Ben de Yakupabdal'da 800 m2 yer alarak yatırımcı tayfasına katıldım. Herkesin gönlüne göre olur umarım.
    987 parselde yer. Bilen yorum yapan olursa sevinirim.
    TEşekkürler.
    *Sayin Yunus Emre. Foruma hos geldiniz, yatiriminizda hayirli olsun. Arsa yatirimi insana ilk once sabirli olmayi ogretiyor. Burada sabir tasini bir kac kez catlatmis arkadaslarimiz var ama, hic kimse sikayetci degil. Aldiklari fiat ile bugun ki fiatlari mukayese edince herkes halinden memnun. Beklentilerinizin gerceklesmesi dilegi ile

4. yakupabdal 1157 parsel hakkında bilgi alabilirmiyim lutfen

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bu bolgede yapmis oldugum yatirimlarin tamami imari planlandigini soylediginiz alanin disinda oldugu icin bekleme konusunda sahsim adina son derece sabirliyim Ender bey.Yatirimlarim sirasinda sizinde fikrinizi almaya ozen gosterdim.Sizde bu konuda yardimlarinizi esirgemediniz.Belirttiginiz gibi imari planlandigi soylenen alanin genislememesi durumunda bile bolgede bir deger artisi yasanacagi kesin.Ancak sessiz cogunlugun dile getiremedigi konulari dile getirmeye calisiyorum.2016 yili itibari ile firma arsa sahipleri ile sozlesme imzalamaya basladi.Sozlesme imzalanirken birkac ay icerisinde imar calismalarina baslanacagida belirtilmis.Facebook sayfasinda Kaan bey 2016 yaz aylarinda bir gonderi altina yaptigi yorumda gerekli izinlerin alindigi ve yeterli cogunlukla sozlesme yapmis oldugunuda belirtmis olmasina ragmen henuz belediyeye sunulmus bir calisma yok.Siz planci firmanin bu gecikmenin sebebini bircok kez aciklamis oldugunu belirtmis olmaniza ragmen hicbir ortamda ben bu gecikmenin sebebinin aciklandigina denk gelmedim.Bolgeden uzak olmam sebebi ile olabilir.Ekim ayinin basi itibari ile planci firma ile gorustugunuz icin sizin bu gecikmenin sebebi hakkinda bilginiz olabilir.Bu konuda bilginiz varsa ve sorumu cevaplandirabilirseniz sevinirim.Sizi terardan yordugum icin kusura bakmayin.Cevabiniz icin simdiden tesekkurler.

6. İyi dilekleriniz ve cevabınız için teşekkürler.

7. *Sayin Taylan rica ederim. Gecikmenin nedeni su. Uzerinde calisilan imar sinirlari yakinlarindaki buyuk iki alan , m2 leri aklimda degil, daha onceleri koy merasi olarak degerlendiriliyordu. Buyuksehir belediyesinin girisimi ile mera nitelikli olarak gorunen bu alanlarinda plana dahil edilmesi ve Buyuksehir Belediyesi tasasurrufu altina alinmasi istendi. Bu alanlar hazine arazisi olarak belirtildiginden dolayi Maliye bakanligina ait. Maliye Bakanligindan alinip Buyuksehir Belediyesine devri icinde Bakanlar Kurulu karari gerekli. Revize alanin yeniden tumu ile ilgili kurum gorusleri alinmis olup Bakanlar Kuruluna sunulup, onay beklemektedir. Bundan sonrada Belediyeye sunmak icin onumuzde baska bir engel yoktur. Yani gecikmenin ana nedeni Maliye Bakanligina ait olan mera niteligindeki bayagi buyuk bir alanin yeniden plana dahil edilip Buyuksehir Belediyesine devir edilmesi icin gerekli olan burokratik surectir

8. Cevabınız için tekrardan teşekkürler Ender bey.

Sayfa 31/111 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •