Sayfa 79/111 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 625 - 632 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Benim kıbrısköydeki arsam da konut ya da yapı olacak bölgenin içinde değildi ama yine de kulübemi yıktılar ve onlarca ağacımın parasını verdiler.Normal imar harici hiçbir şey de olmayacağını bildiğim bu bölgemde bırakın kanalı hortum bile bağlamayacaklar ama yine de parasını verdiler bu ne olcak şimdi?

2.  Alıntı Originally Posted by bulgar Yazıyı Oku
    Benim kıbrısköydeki arsam da konut ya da yapı olacak bölgenin içinde değildi ama yine de kulübemi yıktılar ve onlarca ağacımın parasını verdiler.Normal imar harici hiçbir şey de olmayacağını bildiğim bu bölgemde bırakın kanalı hortum bile bağlamayacaklar ama yine de parasını verdiler bu ne olcak şimdi?
    Arsanızdan yol geçme durumu veya kamulaştırma olmadığına emin misiniz ? normal şartlarda imarlı arsam mevcut benim başka bölge de üstünde evim de var domatesi mi de ekiyorum kimse de gelip yıkmıyor sizin durumda bi farklılık söz konusu olmasın?

3. Sn. mem06 yanlışlık falan yok arsa belli çıkın diyen belli parayı veren belli burada demek istediğim herhangi bir bölgede prosedürler yerine getirildiğinde sadece kendi hayallerimize göre kurgu yapma güdümüzün maalesef olması

4. Değerli arkadaşlar;

SONSÖZ Gazetesinde yapılmış olan ‘‘Ankara Kanalı Hayali‘‘ başlıklı haber bugün yayınlanmıştır. Gazeteyi alarak takip edebilirsiniz. Ayrıca, yine bugün YENİÇAĞ Gazetesinde gazeteci arkadaşım Sayın Orhan UĞUROĞLU’nun Kanal Ankara ile ilgili köşe yazısı çıkmıştır. YENİÇAĞ Gazetesi alarak takip edebilirsiniz. Buradan bu mücadelemizde bizlerden desteklerini esirgemeyen Gazeteci arkadaşlarım Sayın Orhan UĞUROĞLU’na ve Sayın Cafer KÜLAHLIOĞLU’na teşekkürlerimi iletiyorum. Sesimizi duyurana kadar değerli mücadeleye devam edeceğiz. Selamlar…

5. Bence kanalı unutun kardeşler ne mitinglerde bahsedildi ne de başka yetkili ağızlardan bir şey çıktı, finish!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bulgar Yazıyı Oku
    Bence kanalı unutun kardeşler ne mitinglerde bahsedildi ne de başka yetkili ağızlardan bir şey çıktı, finish!!!
    Kanal manal yok.
    Finito.
    En baştan beri söylüyoruz.

7. Büyükşehir inşaat ruhsatlarıni isteyene verebilecegini belirtmekte imarli arsalar icin

8. Bölgede kanal hariç olmak üzere yapılaşma için hiç bir engel yok

Sayfa 79/111 İlkİlk ... 2969777879808189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •