Sayfa 83/111 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 657 - 664 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. İnsanlari dogru yonde uyarmak icin paylasimlarda bulunursun eyvallah ama sen yorumlarinla bir sekilde bolgeden alim yapmis insanlari da olumsuz etkiliyorsun.İnsanlari olumsuz yonlendiren ve bundan cikar saglayanlarin ismini ver.İkincisi bu bolgede yatirimin yok olsa bu tur yorumlar yapmazsin.Bu bolgede yatirimin yokken bu foruma ve bu bolgeye niye sardin onu da anlamis degilim.Ki bu bolgeden alim yapmis biri olarak benimde su ana kadar pismanliklarim var ama beklemekten baska bir durumum da yok.Benim derdim de bir sekilde 3 liralik yeri bes liraya alan insanlarin aldiklari yerleri daha azina elden cikarmamalari.Bu bolge olur mu olmaz mi onu bende bilmemekle sadece beklemekteyim.Alirken bende zarara ugratilanlardanim.

2. Bak taylan kardeş güzel medenice konuşunca illa bir orta yol bulunuyor. yatırımcı olmadığımı söylemişsin ama kimseye ispat etme yükümlülüğüm olmamakla beraber bölgede yatırımlarım mevcut, ne yazıkki kallavi zararım da mevcut. şimdi zarar ettim diye oturup susmak mı zorundamıyım. ben hata yaptıysam o zamanlarki gençlik dönemimde emlakçı tayfası merifetiyle yanlış yönlendirildiysem şimdi sesimi çıkarmamam mı lazım? yıllardır binbir zorlukla kazandığım birikimim burda küle döndü.

gerçekleri görüp sonra forumda emlakçıların fiyatlar katlanacak, kanal yapılacak gökdelen dikilecek terminal yapılacak üfürmelerine niye sessiz kalayım. emin ol yazmasamda yıllardır bu forumu takip ediyorum. şöyle yazanların geçmiş yazılarına doğru git. alın şurasından da alın burasından da alın yeterki alın, sakın satmayın güzel günler gelecek bekleyin bekleyin. insanları manipüle eden satış kokan emlakçı yönlendirmeleri başka bişey değil. bunca yıl sonunda hala bu üfürmeleride görünce insanın içinden hadi lan şunlara bir iki cevap vereyim diyesi geliyor

3. Herkes bir şekilde zarar etmiştir o bölgede ) Benim 895 parselde 500m2 yerim vardı (2006'da almıştım). O zaman kanal projesi yoktu. 2010'da 33bin liraya sattım eve peşinat yaptım kredi çektim (sanırım dolar 1.8 civarı idi). Şu anda sanırım 200lira/m2 den satılıyor oralar. Ev almayıp dolar alsaydım 50% daha kazançlı olurdum ama döviz 7-8 sene tutulur mu mutlaka harcanır o yüzden yaptığımız yatırımlarla ilgili zarar ettiysek neye göre ettik, bunu çok iyi analiz etmek lazım. Ev almasaydım 8 senedir hala 800-900 belki şu an 1200 lira kira veriyor olurdum ) Ama baktığımız zaman arsada kalmak evden daha kazançlı, dolar almak arsadan daha kazançlı. Ama kime ve neye göre )

4. Herkese iyi günler.ankara bb.ile yaptığım görüşme :kanal ankara projesi hazır ihale bekliyor....ama....kentsel dönüşüm projesi ve imar planları için mahkemeden yürütmeyi durdurma kararı çıkmış !!!!!!!!!

5. Imar ve parselasyon planlarında değişikliler var.2 hafta sonra netleşecek

6. kanal ankara ve çevresinde gerçekleşen imar ve parselasyonla ilgili değişiklikler ve ve mahkeme kararı gereği uygulanacak prosedür için Abb tel 03125071000 telden fen işleri ve sırasıyla imar dairenin tuşlanması ile bilgi alabilirsiniz.Arsasının akibetini ve yatırım düşünen kişilere arz olunur.

7.  Alıntı Originally Posted by Panda06 Yazıyı Oku
    kanal ankara ve çevresinde gerçekleşen imar ve parselasyonla ilgili değişiklikler ve ve mahkeme kararı gereği uygulanacak prosedür için Abb tel 03125071000 telden fen işleri ve sırasıyla imar dairenin tuşlanması ile bilgi alabilirsiniz.Arsasının akibetini ve yatırım düşünen kişilere arz olunur.
    Sayın panda06’
    Projede değişiklikler mi var? Parseller de de değişiklik olacak mı ?

8. sayın mem06
    Bilgi için lütfen abb arayınız.Bana değişiklik olduğu ama 2 3 hafta sonra yeni şeklinin netleşeceği bilgisi verildi

Sayfa 83/111 İlkİlk ... 3373818283848593 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •