Sayfa 17/111 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

Ankarayı çok bilmem komisyoncu vasıtasıyla bana Karataş 384 parselde, m2 200 tl den hisseli tarlanın 1700 m2 si uygun fiyata satılık dediler. Adam acil satmak istiyormuş ve bana söylenen bu fiyat kaçmazmış. Bu fiyat uygun mudur ?

Merhaba 384 parsel için fiyat kaçmaz bir fiyat değil m2 fiyatı 150 lira olsa evet fiyat uygun yatırım yapabileceğiniz düzeyde derdim. m2 fyatı 200 lira yüksek rakam. Detaylı bilgi almak isterseniz arayın yardımcı olayım 0551 907 95 95
    Ankara Arsa Toptancısı YÜCESAN 0551 907 95 95

Alıntı Originally Posted by Yücesan Yazıyı Oku
    Merhaba 384 parsel için fiyat kaçmaz bir fiyat değil m2 fiyatı 150 lira olsa evet fiyat uygun yatırım yapabileceğiniz düzeyde derdim. m2 fyatı 200 lira yüksek rakam. Detaylı bilgi almak isterseniz arayın yardımcı olayım 0551 907 95 95
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için. Bana söyledikleri rakam komisyon ve tapu masrafları dahil m2 si yaklaşık 190 tl gibi olacakmış. Ama anladığım kadarıyla fiyat pahalı.Sözde bu parselin imarı çok yakında çıkacakmış diyede söylenmişti. Neyse ben iyisi bu işe hiç bulaşmıyayım.

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgi için. Bana söyledikleri rakam komisyon ve tapu masrafları dahil m2 si yaklaşık 190 tl gibi olacakmış. Ama anladığım kadarıyla fiyat pahalı.Sözde bu parselin imarı çok yakında çıkacakmış diyede söylenmişti. Neyse ben iyisi bu işe hiç bulaşmıyayım.
    Fiyat alınabilir seviyeye inerse tabiki yatırım için bölge uygun. Pirim yapar kazandırır fakat bahsi gecen rakamlar gerçeklikten uzak ve yüksek. Siz her şey içinde m2 fiyatı 150 lira teklif edin. İmarı yakınlık konusuna gelecek olursak her kişinin yakın uzak kavramı farklıdır. Bence en az 4-5 sene var 384 parselin imarına, 3-5 senede yapılaşma başlaması sürse 8 -10 sene eder bence bu süre uzun bir süredir. Hayalleriniz hemen alıp 2-3 senede kat karşılığı vermekse hiç bulaşmayın yatırım yapacaksanız alıp unutacaksanız bölge güzel yatırım yapılabilir, fiyatında aldığınız sürece sizi hüsrana uğratmaz. İyi araştırın ve bu bölgeden doğru fiyatla alın.

Alıntı Originally Posted by Yücesan Yazıyı Oku
    Fiyat alınabilir seviyeye inerse tabiki yatırım için bölge uygun. Pirim yapar kazandırır fakat bahsi gecen rakamlar gerçeklikten uzak ve yüksek. Siz her şey içinde m2 fiyatı 150 lira teklif edin. İmarı yakınlık konusuna gelecek olursak her kişinin yakın uzak kavramı farklıdır. Bence en az 4-5 sene var 384 parselin imarına, 3-5 senede yapılaşma başlaması sürse 8 -10 sene eder bence bu süre uzun bir süredir. Hayalleriniz hemen alıp 2-3 senede kat karşılığı vermekse hiç bulaşmayın yatırım yapacaksanız alıp unutacaksanız bölge güzel yatırım yapılabilir, fiyatında aldığınız sürece sizi hüsrana uğratmaz. İyi araştırın ve bu bölgeden doğru fiyatla alın.

Benim alıpta 2-3 sene sonra kat karşılığı verme gibi bir niyetim zaten yoktu . Amaç, 5 sene gibi bir zaman içinde prim yaptıktan sonra satmak , banka da parayı pul etmek yerine daha iyi yerlerde değerlendirmekti. Lakin anladığım kadarıyla söz konusu yer 10 yıllar gerektiren bir süreye ihtiyaç duyuyor. Bu arada m2 150 tl yi sormama bile gerek yok , yer için birisi kapora vermiş ( ama kaç tl den bilemem tabi) . İlginize ve verdiğiniz yararlı bilgilere yeniden çok teşekkür ederim. Bence herkes bildiği işi yapıp parasını o işte değerlendirmeli .

yakupabdal 621 parsel tek tapu 28 bin küsür m2 fiyat m2=35 tl ilgilenen arkadaş var mı

Merhaba Arkadaşlar
    mamak imrahor
    1,4 emsal
    alt yapısı tamamlanmış
    yatırım garantili uygun fiyata elimde hisseler mevcut
    plan notlarında minimum 125 m2 daireler çıkıyor.
    ilgilenenler özelden yazabilir. detaylı bilgi veerbilirim

8. Değerli forum üyeleri, bugün Büyükşehir Belediyesi İmar daire Başkanlığına giderek yetkililerden Karataş'ın askı süreciyle ilgili bilgi aldım. 21/07/2017 tarihinde Karataş'ın tamamı kentsel gelişim ve konut alani olarak 1 ay süre ile askıya çıkmıştı. 21/08/2017 tarihinde 1 aylık süresi dolmuş olup askıdan inmiştir. Hiçbir itiraz olmamış, buna göre Karataş'ın tamamı kentsel gelişim ve konut alanı olarak aşkı sürecinden geçmiştir. İsteyen forum üyeleri Büyükşehir Belediyesi İmar daire Başkanlığına giderek bilgi alabilirler. Tüm Karataş ve yatırımcılarına hayırlı olsun. Selamlar.

Sayfa 17/111 İlkİlk ... 715161718192767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •