Sayfa 35/111 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 273 - 280 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1. Saygı değer forum üyeleri iyi dilekleriniz için teşekkür ederim...
    Bölgedeki hızlı gelişmeleri çok yakında hep beraber göreceğiz inşallah ama rehavete kapılmadan herkes hakkını aramaya ve senelerdir verilen boş sözlerin biran önce yerine getirilmesi için yeni başkana mesaj çeksin lütfen... Biz olmayan bir şeyi değil senelerdir verilen boş sözlerin yerine getirilmesini istiyoruz sadece bu yüzden herkes mesaj çeksin çekenler aile üyelerine, yakınlarınıda çektirsin hatta ikinci, üçüncü kez tekrar tekrar mesaj yollasın lütfen.
    Birlikten güç doğar unutmayalım hakkımızı sonuna kadar arıyalım...
    Saygı ve sevgilerimle.

2. Arkadaşlar ben de yazdım. Aynı çerçevede ama cümleleri değiştirerek gönderdim. Belki daha fazla dikkate alınır diye. Hayırlısı olsun

3. Sayın Tertip, hazırladığınız yazıyı "Çankaya Karataş Otobanüstü imarının hızlandırılması talebi" başlığıyla ben de gönderdim. Emeğinize sağlık.

4. Sevgili arkadaşlar ben de bimer'den ve cimer'den şu mesajı gönderdim:
    "
    Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına
    Ankara Çankaya Karataş bölgesinde ailemize ait olan bir miktar arazi bulunmaktadır. Bu arsa için yaklaşık 20-30 senedir imar beklenmektedir. Ancak Büyükşehir Belediyesi tarafından bölge halkı unutulmuştur. İmar ha bu gün ha yarın diye diye insanlar umutsuzluğa sevk edilmektedir. Ancak gözle görülür bir çalışma yoktur.
    Bu olay nedeni ile bölgede yatırımı olan binlerce kişinin çok ciddi bir mağduriyeti vardır. Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Başbakanımıza yazılan dilekçelerin neticeleneceği konusunda şüphemiz yoktur; ancak bürokrasinin işleyişi Sayın Cumhurbaşkanımızın da belirttiği gibi insanları mağdur etmektedir.
    Yeni Belediye Başkanımızdan İstirhamımımız buranın imarını hızlandırması ve bölge yatırımcısının yüzünü güldürmesidir.
    Saygılarımla..."

5. Bu ne bahtsiz bir yermis arkadas elalemin yerleri gun gectikce ustune koyuyor Karatasta 2. proje ici yerler gun gectikce deger kaybediyor gecen yil 300 - 320 verip 2. prjeden yer alanlar 250 ye malini satamiyor az once baktim sahibinden comda 941 parsel 550 metre adam 255 istiyor. Seytan diyor sat gitsin anasini.

6.  Alıntı Originally Posted by slash Yazıyı Oku
    Bu ne bahtsiz bir yermis arkadas elalemin yerleri gun gectikce ustune koyuyor Karatasta 2. proje ici yerler gun gectikce deger kaybediyor gecen yil 300 - 320 verip 2. prjeden yer alanlar 250 ye malini satamiyor az once baktim sahibinden comda 941 parsel 550 metre adam 255 istiyor. Seytan diyor sat gitsin anasini.
    Geçen sene emlakçılar uçacak kaçacak buralar diyerekten fiyat şişirip iyi kazıkladılar milleti de o yüzden...
    Hepsine iyi dileklerimi!!! sunuyorum...
    Ben de 300 TL. verenlerdenim. Zarar büyük....Çok kötü çokkk... Zararı çıkarırsam eğer satıp kurtulucam inşallah. Burdan bişey olacağı yok.

Her ne kadar karataş bölgesi için işin duayenleri Melih Gökçek gitmiş olsa bile projelerde bir değişiklik olmaz diyorsa da benim Türkiyede işlerin nasıl yürüdüğü konusundaki geçmiş tecrübem bunun böyle olmayacağını söylüyor. Umarım yanılıyorumdur ve yıllardır mağdur olan yatırımcılar en kısa sürede yatırımlarının meyvelerini yerler.

8.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Her ne kadar karataş bölgesi için işin duayenleri Melih Gökçek gitmiş olsa bile projelerde bir değişiklik olmaz diyorsa da benim Türkiyede işlerin nasıl yürüdüğü konusundaki geçmiş tecrübem bunun böyle olmayacağını söylüyor. Umarım yanılıyorumdur ve yıllardır mağdur olan yatırımcılar en kısa sürede yatırımlarının meyvelerini yerler.
    Adam olacak yerde fiyat düşmez, en azından yerinde sayar.
    Buralardan bir halt olmayacağı belli.
    1 senede %30 düşüş olmuş fiyatlarda. %30!!!
    üzerine faizden alacağın %15 i de koy %45-50...
    zarar çok büyük.
    Kimsenin hiçbir şey bildiği yok.
    Neyi beklediğimizi, neden beklediğimizi, niye geciktiğimizi, hatta birilerinin gerçekten uğraşıp uğraşmadığını bile bilmiyoruz tam olarak.
    Amk Karataşı!!!

Sayfa 35/111 İlkİlk ... 2533343536374585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •