Sayfa 22/111 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon
Arama sonucu : 888 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Ankara Çankaya Karataş , Mühye , Yakupabdal Proje ve İmar Bilgileri

1.  Alıntı Originally Posted by Caner1983 Yazıyı Oku
    Sosyopat denilen şahıs o miş muş cik cak cukları sen güzelce başka forumlarda kullan, senin gibiler ömur boyu tüm istekleri olsada mutlu olamayacak insanlarsınız...zihniyet meselesi... bir daha bana laf atarkende 5 kere düşun cümleyede bismillahla başla tamam...
    bu ne kadar kötü seviyesiz bir yazı olmuş, Allah korusun siz kendinizi Cenabı Allah veya yüce peygamberimiz yerine koymuşsunuz. sizde hepimiz gibi Cenabı Allahın basit bir kulusunuz. bana hitap ederken Bismillah ile başlayın ne demek? herkes eleştirilebilinir herkes herkese kızabilir ama lütfen sınırlarımızı aşmayalım. inşallah bölge gelişir uzun yıllardır beklediğimiz imarlar bir an önce çıkar. ama para rantta bir yere kadar hepimiz faniyiz mühim olan Cenabı Allahın karşısına temiz bir kul olarak çıkabilmek

2.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    bu ne kadar kötü seviyesiz bir yazı olmuş, Allah korusun siz kendinizi Cenabı Allah veya yüce peygamberimiz yerine koymuşsunuz. sizde hepimiz gibi Cenabı Allahın basit bir kulusunuz. bana hitap ederken Bismillah ile başlayın ne demek? herkes eleştirilebilinir herkes herkese kızabilir ama lütfen sınırlarımızı aşmayalım. inşallah bölge gelişir uzun yıllardır beklediğimiz imarlar bir an önce çıkar. ama para rantta bir yere kadar hepimiz faniyiz mühim olan Cenabı Allahın karşısına temiz bir kul olarak çıkabilmek
    Tebrikler!
    Siz o mahluğa gereken cevabı vermişsiniz zaten.
    Benim ekleyeceğim bir şey yoktur.

3. Gonderilerinize bakinca bolgenin gelimesini istediginiz konusunda tereddut ediyorum.Bolgede yatiriminiz olsa boyle olumsuz yorumlarda bulunmazsiniz.Olayi carpitip bir de nerelere cekmissiniz.Foruma hicbir katkiniz yok.Zaman kaybi ve yer iskalinden baska birsey degilsiniz.

4. Sn.Gulbay,paylasiminiz hayata gecmis.Kanal ihalesi ekim ayinda yapiliyormus.Bilgiye dayanan paylasimlar icin tesekkurler.Bolge ile ilgili guzel haberleri sizden duymaya devam edecegiz diye dusunuyorum.Tekrardan tesekkurler.

5.  Alıntı Originally Posted by Taylan Yazıyı Oku
    Sn.Gulbay,paylasiminiz hayata gecmis.Kanal ihalesi ekim ayinda yapiliyormus.Bilgiye dayanan paylasimlar icin tesekkurler.Bolge ile ilgili guzel haberleri sizden duymaya devam edecegiz diye dusunuyorum.Tekrardan tesekkurler.
    Çok teşekkür ediyorum Sn.Taylan. Dandirik Haber Ankara'nın haberi ama neyse )

Bizim derdimiz insanlar malının kıymetini bilsin, yıllarca emeğini harcadığı kazancını heba etmesin, hep beraber kazanalım. Herkes mutlu olsun. İnşallah güzel günleri beraber yaşayacağız.

İçten selamlar sunuyorum. Yeni ve müjdeli haberlerde buluşmak dilegiyle...

6.  Alıntı Originally Posted by Taylan Yazıyı Oku
    Sn.Gulbay,paylasiminiz hayata gecmis.Kanal ihalesi ekim ayinda yapiliyormus.Bilgiye dayanan paylasimlar icin tesekkurler.Bolge ile ilgili guzel haberleri sizden duymaya devam edecegiz diye dusunuyorum.Tekrardan tesekkurler.
    Taylan Beyin bahsettiği üzere 13 Ekim 2017 tarihinde ihale yapılacak...

[IMG][/IMG]

7.  Alıntı Originally Posted by Taylan Yazıyı Oku
    İhale sonrası süreç hızlı giderse ve imrahor deresinin ıslahı ve uzatılması çalışmaları tamamlanırsa boğazın etrafındaki rekreasyon alanlarıda hızlı bir şekilde tamamlanır...

8. Paylasiminiz icin tesekkurler Sn.mahxx

Sayfa 22/111 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •