Sayfa 10/132 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1055 madde; 73 - 80 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. A.S. 👏🏼😊👍🙏🏻👋

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Selamın aleyküm arkadaşım

3. aleykum selam beklemedeyiz arkadaş

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İnşallah açılıcak bir gün. Mahkemede sonuçlandı sadece hayata dönüşü kaldı.. Yürü goldaş kim tutar.. Ytd

5. Goldaş ile bilgisi olan tüm arkadaşlara paylaşmalarını rica ediyorum. Bizim görmediğimiz duymadığımız haberleri tüm bilgileri.. Birlikten kuvvet doğar. Yeter tahtanın bu kadar kapalı kalması.. Yatırım tavsiyesi değildir

6.  Alıntı Originally Posted by Ozkanermek Yazıyı Oku
    Goldaş ile bilgisi olan tüm arkadaşlara paylaşmalarını rica ediyorum. Bizim görmediğimiz duymadığımız haberleri tüm bilgileri.. Birlikten kuvvet doğar. Yeter tahtanın bu kadar kapalı kalması.. Yatırım tavsiyesi değildir
    ARKADAŞ bende buradayım. Fakat daha önce benzeri olmayan bir hayal içerisindeyiz. Tahtası kapanıp tekrar açılan bir hisse var mi😰

LG-E986 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Selam yakomoz. Öyle iki adet hisse var. Borsanın çok eskisi bir arkadaşım daha önce böyle kağanıp yıllar geçtikten sonra tekrar açıldığını söyledi ama şuanda hatırlamıyorum. Yarın sabah ilk işim onu sormak olucak. Ytd

8. Ben bu hissenin açılıcağına inanıyprum. Son mahkeme iyi geçmişki goldaş tüm zararını çıkartıcaktır tazminat davasıyla. Sonuçta bunlar yazıyor. Küçük yatırımcı içinde hakkımızı savunabiliriZ. Ama burda olucağını zannetmiyorum. Son karar ingiliz mahkemesiminmiş. Gidip oralarda hak aramakla olmaz olamaz. İflas etmiş bir şirket var karşımızda. Ama kapanmış bir şirket değil. İflas etmiş olsa bunca hak aranıpta. İş buralara kadar gelmezdi. Sonuçta haklı buldular goldaş ı. Temyiz süresi olabilir belki oda reddedilirse. Tadından yenmez olur diye düşünüyorum. Tamamiyle benim fikrim bu yazdıklarım. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 10/132 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •