Sayfa 105/133 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 833 - 840 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

Alıntı Originally Posted by taktekedüm Yazıyı Oku
    birisi malını yiyemeden koronadan öldü gitti Allah taksiratını affetsin
    Muahahahahahaha.

Yav sunun SPK mahkemesi ne oldu? Halka acik sirkete 6 sene sahte bilanco gonderen adamlarin ortalikta dolasmasi artik dunyanin neresinde gorulmustur.

Tam da araligin son gunu ortadan kaybolmus. Kesin ilk vakalardan biridir.

3. Yazık olmuş koronaya
    Herkeş Hayin herkeş düzenbaz

4. Goldas ile ilgili hiç bir sonuca ulaşamıyor muyuz arkadaşlar bilgisi duyumu olan yok mu acaba...

5. Arkadaşlar elinde goldaş hissesi olanlar birşey yapamıyor değilmi?. Duyduğuma göre GOLDAŞ firması bı isim altında faaliyet gösteriyormuş. Ne kadar doğru bilmiyorum. Ve bu firmanın borsaya tekrar geri dönebilme şansı varmı?

6. İcra

Alıntı Originally Posted by Yeşil Yazıyı Oku
    Arkadaşlar elinde goldaş hissesi olanlar birşey yapamıyor değilmi?. Duyduğuma göre GOLDAŞ firması bı isim altında faaliyet gösteriyormuş. Ne kadar doğru bilmiyorum. Ve bu firmanın borsaya tekrar geri dönebilme şansı varmı?
    Biz iki arkadaş icra mahkemesine verdik ama mahkeme bize siz şirkete ortaksınız diye red cevabı gönderdi

7. sanırım ahirete kaldı davamız...Allah haram yiyeni kul hakkı yiyeni affetmez...

8. Eninde sonunda Goldaş bir tazminat kazanacak Fransız bankasından, ben hiç ümidimi kaybetmeyeceğim. Şirket ne kadar kötü yönetilse de sonuçta spk gözetiminde idi. Ancak bu durum tazminat kazanmasına engel değil bence...Hayırlı bayramlar herkese....

Sayfa 105/133 İlkİlk ... 55595103104105106107115 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •