Sayfa 114/133 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 905 - 912 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Toplu hareket etmek isteyen goldaşzedeler varsa bir araya gelelim artık. Kaç yıl oldu halen bir çözüm yok. En azından kaç kişiyiz bilelim ona göre hareket edelim,

2. Serefli bir insan olsa bu goldas yonetimi şimdiye kadar aciklamalarini yapmisti...Ama sahte bilançolara dpk yida dolandırdı eskiler bilir..Spk açıklaması bu şekildedir..Allah tan korkmaz bir haramzade grubu var..Ahirette alacaz kul hakkimizi...Sonuna kadar...Bunlarin Islam inanci olsa bu kadar kul hakkına girmek isterlermiydi??Arkalarında kimler varsa ayni soysuz soyundan gelenlerdir...Hesap zamani illaki gelecektir ....Ates yemeye devam etsinler biraz daha..Cehenneme insaallah...Aminn..

3. Sayın goldaszede ben varım beraber hareket etmeye. Ben bu dünyada ki alacağımı almak için tüm yolları denemeye varım. Spk denetimlerini tam yapmış olsaydı ve şirket yöneticilerini zamanında tam uyarıp, küçük yatırımcı bilgilendirilse idi, biz hala bunları konuşmazdık....

4. Sedat Peker bizim Goldas olayina da el atsa keşke, Kimler Goldasın içini boşaltmış, kimlerin nasil bağlantisi var, kimler bizim paramizin üstune çökmüş bu namussuzları öğrensek , bu namussuzlarla beraber goldaş olayini çarpitmak, üzerini kapatmak için çırpinan yalamaların suratına tükürmek iyi olurdu değil mi arkadaslar

5. Dümbelek şimdi sana hak verdim Goldaşı SPK mafya devlet çökmüş , kapanmadan 6 ay önce devlet goldaşa teşvik açıklamıştı kimin eli varsa allah belasını versin

6. Bu goldaşın açtığı dava ve oradan alacağımız var dedikleri olay gerçekmi yoksa budamı yalan dolan, ne dersiniz?

7. Piyasada bu kadar hisseyi, bence , biz garibanlara çaktılar. Bu konuda hiç kimsenin sesi soluğu çıkmıyor, hapis cezası yok, para cezası yok, k. yatırımcıyı koruyan yok, şirketin sahiplerinden bir açıklama yok, yazılı görsel basında bu konuda herhangi bir haber yok.
    Yoksa bir tek bendemi bu hisse var. Yada bunların hepsi normal şeylermi, bilemedim.

8. Ya kimse yok, yada kimsenin ümidi yok artık.
    Goldaş yatırımımızın üstüne çöktüler resmen, ne hukuki süreçte nede basında en ufak bir hareket yok. Kazanılan davada yalan oldu.

Sayfa 114/133 İlkİlk ... 1464104112113114115116124 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •