Sayfa 115/133 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 913 - 920 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Haklısınız hiç ümidim yok artık... çöp oldu lotlarım

2.  Alıntı Originally Posted by coldwar Yazıyı Oku
    Haklısınız hiç ümidim yok artık... çöp oldu lotlarım
    Sadece ikimiz varız demekki bu lanet hissenin mağduru. Bizi bu duruma düşüren her kim ise Allah’a havale ediyorum. Doların altının zirve yaptığı şu ekonomik durumda zaten zor durumdayım, her gün düşünmekten kafayı yiyecem.adaletin işlemesine muhtacız

3. Bir Allah’ın kuluda çıkıp şu hissedarların sesi olup, TBMM , Adalet Bakanlığınca hakkımızı savunmaz mı? Etimiz ne budumuz ne ki biz çözelim, mecburen muhtaçlık var. Lanet olsun bu duruma düşürenlere.

4. Yazıklar olsun alınterimizin üstüne çökenlere, yaziklar olsun bizi ekmek kuyruklarina mahkum edenlere,
    Göz göre soyulduk, Goldaşın altın, para, mal ve hakları kimlere geçti acaba

5. Kaç yıl oldu bu eziyeti çekiyoruz. Yeter artık, toprak bile kabul etmiyecek bize bu zulmü yapanlar 😡

6. Halka Arzına Katıldım

Alıntı Originally Posted by Goldaszede Yazıyı Oku
    Kaç yıl oldu bu eziyeti çekiyoruz. Yeter artık, toprak bile kabul etmiyecek bize bu zulmü yapanlar 😡
    Bir yaz günü idi, Ankara'da menekşe sokakta Gedik Yatırm'ın şubesinden halka arza katıldım. Sadece bir lot verdiler, o da arşı alaya yükseldi, on katına falan satmıştım. Bilerek batırılmasına çok üzüldüm.

7. Arkadaslar bi abimin hsabında küsürat hisse senetleri vardı bunları benim işbankasında bulunan hesabıma virman yaptırdı.bu arada hesabında 3000 goldasıda virman yaptırmış fakat GOLDAS hesabıma geçmemiş.Bu kapalı hisselerin virmanı yapılmıyormu?Neticede emanet.Bilgisi olan cevaplarsa memnun olurum.

Alıntı Originally Posted by dobracı2017 Yazıyı Oku
    Arkadaslar bi abimin hsabında küsürat hisse senetleri vardı bunları benim işbankasında bulunan hesabıma virman yaptırdı.bu arada hesabında 3000 goldasıda virman yaptırmış fakat GOLDAS hesabıma geçmemiş.Bu kapalı hisselerin virmanı yapılmıyormu?Neticede emanet.Bilgisi olan cevaplarsa memnun olurum.
    Benim gedikte vardı.baska kuruma yaptırdım bir sorun çıkmadı
    Sağlıklar

Sayfa 115/133 İlkİlk ... 1565105113114115116117125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •