Sayfa 120/133 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 953 - 960 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Şu piyasa ortamında goldaş dan olumlu haber gelirmi, ummadık taş baş yarar mı?

2.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Çocuk musun sen arkadaşım seni sen savunacaksın Hollanda mı bura?

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Sen bizimle dalga geçmek için mi burdasın, yoksa birileri seni görevlendir dimi
    Spk neden var, savcilar neden var, apacık bir soygun bu,
    Ayrıca yüce mahkemenin karari var, uygulanması gerekli
    Biz kendi kendimize mi dava açacagiz, bu saçmalik, biz zaten goldasin ortağiyiz, biz goldaşız
    Adalet uygulanırsa ancak hakkimizi aliriz, sabırla bekliyoruz ama hırsizlarinda pesinde olacagiz, Goldasin altınları, paraları, mal varliklari, maden sahaları kimse tarafindan buharlaştirilamaz

3. Bugün “Dünya Hukuk Günü”ymüş. bizede kutlamak düşer.

4. Bu lanet insanlar yüzünden çektiğimiz eziyet ne zaman bitecek. Çevremde borsada işlem yapıp kar ve zarar hesabı yaparken bizler yapılan hırsızlık ve düzmece hesap hareketleri ile işletilen şirketin cezasını “biz”çekiyoruz. 10 ton çalınan altın nasıl hesabı nasıl verilemez. Adaletin var mı dünya?

5. Cimere yazdık olmadı, SPK ya yazdık olmadı, adalet bakanlığına yazdık olmadı, parti liderlerine yazdık olmadı, gazete köşe yazarlarına yazdık olmadı.
    Ortada bir sahtekarlık yok mu? . Bunun cezasını neden ben çekiyorum ve ben çözüm bekliyorum. ben bu saatten sonra kime derdimi anlatayım. Bu YK tayfası kazanılan mahkeme var dedi 5 yıl geçti aradan ses seda yok. Herkes anlaşmış 5 maymunu oynuyor gibi, Bu ölü toprağını kim kaldıracak. Hırsızlık , yalan beyan vs. suç değilmi , yanlışmı biliyorum. KY burada hisse aldığı için cezalandırmakmıdır amaç?

6. Bunlar ayak oyunlarımı yoksa gerçekmi?

https://twitter.com/kilicdarogluk/st...8xk0NlVQd1zmHQ

Sedat Peker SPK'nin da icinde oldugunu soyluyor. O bedelli sermaye artirmlarina batarken o yuzden izin verildi.

https://www.youtube.com/watch?v=9jsmdm0oTWM

10. dakikada soyledigine bakin. Hepsi dolandirici ve otorite ile birlikte bu isin icindeler. O magdur olarak gosterilen M. Tozlu da milletten 40 milyon lira carpti yine bunda yapilanlari yaparak.

8. 15 ton altın yok oluyor. Hiç bir basın hiç bir reyting savaşçısı medya haber yapmıyor. Bu nasıl mümkün oluyor.
    Hergün bir haber çıkacakmı diye diye ömrümüzü yedi bitirdiler😡
    Goldaş burada paravan şirket olarak görev alıyor ve herkes bu yüzden susuyor sanki biz gariban ky nin birikimine göz dikenlerin gözü çıksın.
    Adaletin var mı dünya?

Sayfa 120/133 İlkİlk ... 2070110118119120121122130 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •