Sayfa 121/133 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 961 - 968 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Bakalım yeni SPK başkanı bu akıl almaz olaylara el atıp da Goldaş yatırımcısının mağduriyeti giderilebilecek mi ...

2. Helal süt emmiş yönetim ve yoneticilere ihtiyaç var. Yozlaşmış bir yönetimin çarklarında ezildik resmen.

3. Helal süt emmis bürokrat ve siyasetçiler varmı ki kaldimi ki dürüst yöneticiler istiyorsun oraya gidenlerin hepsi haramzadeler ancak biz borsa mağdurları toplam 100 şirket batirildi bu şirket magdurlarin hepsi yani hepimiz bir araya gelsek bir güçlü miting yapsak siyasetçiler sesimizi duysa ozaman magduriyetlerimiz giderilmiş olur yoksa sen ve ben bir kaç kişiyi adam yerine koymazlar bu yüzden güçlü birlikte likte tüm mağdurların lehine kararlar çıkmasını saglayabiliriz sonuçta halka arz a izin veren devlet denetim devlet yapıyor zamanda devlet gereğini yapıp bizi zarara ugratanlarin mal varlıklarına el konacağı şekilde dava açıp zarara uğrayan biz yatırımcılar in zararlarinin odenmesine vesile olmalı işte gerçek yönetim ve devlet bu sekilde olmali muz cumhuriyeti olmamali

Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Ne cabuk unutuyorsunuz bu dolandiricilar 2010 senesinde tahsisli sermaya artirimi yapip (ici bos degerlendirmeleri gostererek), 40 milyon lot SIFIR maliyetli hisse aldilar. Bunlari da 6 ay satma yasagi olmasina ragmen, hepsini borsada yatirimcilara gecirdiler.

Daha sonar da aynisini 80 milyon lot ile yaptilar. Yani adamlar sizleri 100 milyon lira direk dolandirdi
    Adaleti saglamasini, seni korumasini bekledigin devlet dolandirici ile birlikte olup seni soyuyor. Sedat Peker anlatti ya. %6 komisyon. Biz de bu gordugumuz sahtekarliklari otorite nasil gormuyor diye dusunuyoruz.

Ta 2004 senesinden beri bu pisliklere karismis, kac kere ceza yemis adama 40 milyon lot tahsisli. 6 aydan once bosaltiyor. 1 sene sonra bu sefer 80 milyon lot tahsisliye izin veriliyor. Olmaz arkadas boyle sey. Otorite dolandirici olmasa bu dolandiricilar birsey yapamaz kimseye. Olmayan lotlari da almazdiniz.

Nasil bir ortamdir be. Her tarafi kokusmus.

5.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Adaleti saglamasini, seni korumasini bekledigin devlet dolandirici ile birlikte olup seni soyuyor. Sedat Peker anlatti ya. %6 komisyon. Biz de bu gordugumuz sahtekarliklari otorite nasil gormuyor diye dusunuyoruz.

Ta 2004 senesinden beri bu pisliklere karismis, kac kere ceza yemis adama 40 milyon lot tahsisli. 6 aydan once bosaltiyor. 1 sene sonra bu sefer 80 milyon lot tahsisliye izin veriliyor. Olmaz arkadas boyle sey. Otorite dolandirici olmasa bu dolandiricilar birsey yapamaz kimseye. Olmayan lotlari da almazdiniz.

Nasil bir ortamdir be. Her tarafi kokusmus.
    Biraraya gelmekte yarar var artık.
    Şu an birlik zamanı.
    Ortak hareket etmek isteyenler lütfen + koysun.

Biraraya gelip ne yapacaksin. Bunu sana yaptiran yasama-yurutme-yargiyi da kontrol ediyor.

Daha once cozumunu soyledim. Ingilterede yagli kaz Socgen'e dava acmak gerekiyor yatirimciyi zarara ugratti diye. Bu is icin de ama avukata para kaptirmayin, dikkatli olun.

7. Bizi yanlış yönlendirenlere dikkat edin, saçma sapan şekilde yurtdışında dava acmaktan bahsediyor
    Yetkisiz bir şekilde hemde yurt dışında,
    Bu kişilerin hiçbir hisseleri olmadığı halde bizim bir araya gelmemizi engellemek için ellerinden geleni yapiyorlar
    Goldaşın nasıl soyulduğu ortada, ayrıca yargitay kararlarınin ısrarla uygulanmadıgi da ortada
    Önemli olan adaletin uygulanması, sabredip bekleyeceğiz
    Komiklik olsun diye tavsiyelerde bulunanlara gülup geçin benim gibi😀😀😀😀😀

8. Borsa da yolsuzlukların araştırılmasına yönelik önerge meclis tarafından ret edilmiş
    Neden ki, varsın araştırılsın
    Kime ne zararı olur ki?
    Bizim gibi milyonlarca küçük yatırımcı belki parasını kurtaracaktı.
    Ülkeme adalet gelmediği sürece ne yapsak faydasız
    Sabırla güzel günlerin gelmesini bekliyoruz
    Ailemizin çoluk çocuğumuzun parasını yiyenlerin Allah üzerinden belaları eksik etmesin
    Bu pisliklere lanet okuyorum

Sayfa 121/133 İlkİlk ... 2171111119120121122123131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •