Sayfa 122/133 İlkİlk ... 2272112120121122123124132 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 969 - 976 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Bende de 10.000 lot var 0.99 dan. Senelerdir hesapta gözüküyor. Şimdi kaç para olurdu Allah bilir o zaman takmamıştım ama düşğnmemek elde değil.

Bir müracat olursa bende bişiler yapmak isterim.

Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Bizi yanlış yönlendirenlere dikkat edin, saçma sapan şekilde yurtdışında dava acmaktan bahsediyor
    Yetkisiz bir şekilde hemde yurt dışında,
    Bu kişilerin hiçbir hisseleri olmadığı halde bizim bir araya gelmemizi engellemek için ellerinden geleni yapiyorlar
    Goldaşın nasıl soyulduğu ortada, ayrıca yargitay kararlarınin ısrarla uygulanmadıgi da ortada
    Önemli olan adaletin uygulanması, sabredip bekleyeceğiz
    Komiklik olsun diye tavsiyelerde bulunanlara gülup geçin benim gibi����������
    Amma bos adamsin be. 5 senedir ayni seyi yazip duruyorsun. Birileri engel oluyormus, birileri istemiyormus. Git bulus la. D
    ugune git beraber maca git istersen engel olan mi var.

5 sene once ne dedim sana? Senelerce bunlari yazarsin, sonra da olup gidersin. Ne kazandin be bu 5 senede yazsana buraya? Bos bos yazmaktan baska bir isin yok. Sana ne yav isteyen gitsin Ingiltere'de acsin parali kaz SocGen'e dava. Muhtemelen parasini da kurtarir. Burda mal mal olmayan sirketin olmayan varliklari ile ugrasip engelliyorlarmis da oymus da buymus da diye zirlamaz.

3. Ne yapmaya calışiyorsun, hissen olmadığı halde neden burada takılıyorsun, burada umut arayan arkadaşları neden yanlış yerlere yolluyorsun, herkesin çoluk çocuğu var biraz vicdanin varsa vazgeç bu işlerden
    Goldaş'ın çözümü Türkiye'de, Adalet er veya geç ülkemize gelecek, işte o zaman bütün küçük yatirımci arkadaşlarim birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğiz, çoluk çocuğumuzun nafakasını hırsızların kursaklarından söke söke alacağız,

4. Yahu bu hırsız kardeşler yaşıyormu insan içine çıkabiliyorlarmı ?

5. burlar kımı dolandırmıstı???fransayımı?
    ''Yatırım Tavsiyesi Değildir'' görüşlerim tamamen şahsi düşüncelerim olup beni bağlar

Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    burlar kımı dolandırmıstı???fransayımı?
    Hem Fransız bankasını hem de biz küçük yatırımcıları.
    Suç ortakları var mıdır?
    GOLDAŞ'ta suç ortakları Fransa'dan baslıyor olabilir mi?
    Dava aradan geçen yıllara rağmen bir türlü ilerleyemediyse hayatın olağan akışına aykırı bir durum var mıdır?
    Ne dersiniz?

7.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Hem Fransız bankasını hem de biz küçük yatırımcıları.
    Suç ortakları var mıdır?
    GOLDAŞ'ta suç ortakları Fransa'dan baslıyor olabilir mi?
    Dava aradan geçen yıllara rağmen bir türlü ilerleyemediyse hayatın olağan akışına aykırı bir durum var mıdır?
    Ne dersiniz?
    Goldaş Yönetim Kurulu ve yalınkaya kardeşler, minarenin kılıfını hazırlamışlar.

8. Türk borsa tarihinin en büyük yolsuzluklarından biridir Goldaş olayı, Neden üzeri habire kapatılmaya çalışılıyor, Goldaş yolsuzluğu bir fetö operasyonu mu, meclis araştırma komisyonunda neden görüşül müyor? Neden kimse Goldaş olayının üzerine gidemiyor, kimler neden çekiniyor, Biz burada tartışmaya başlayınca neden birileri hemen devreye girip te bizi yanlış yönlendirmeye çalışıyor, Goldaş olayını aydınlatacak gerçekten namuslu insanlar yok mu? Bu kadar mı insanlığıni kaybetti bu ülke? Sizleri korkutan , size gözdağı veren kimlerdir, yazıklar olsun, bizler çoluk çocuğumuzun geleceğini çaldırdık, halâ umutla bu ülkede hukukun egemen olacağı günleri bekliyoruz

Sayfa 122/133 İlkİlk ... 2272112120121122123124132 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •