Sayfa 13/133 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 97 - 104 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. 🤔🤑👍👍 sabırla beklemeye devam. Zaten elimiz mahkum

2. Kimsecikler kalmamış... Goldaş mağduru sadece benim. Olsun hayat geçiyo. Beklemeye devam

3. Goldas işi bitti artık unutun gitsin. Haram zıkkım olsun hirsizlara, fitil fitil gelsin burunlarindan !!!

4. Ölmeden gömülmez hiçbirşey. Bunu unutmayın. Goldaş daha diri. Ölmedi sadece ölü taklidi yapıyor. Ben goldaştan çok umutluyum. Tahtası açılırmı bilemem ama içimde umut ve güzel düşünceler var... Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Ozkanermek Yazıyı Oku
    Ölmeden gömülmez hiçbirşey. Bunu unutmayın. Goldaş daha diri. Ölmedi sadece ölü taklidi yapıyor. Ben goldaştan çok umutluyum. Tahtası açılırmı bilemem ama içimde umut ve güzel düşünceler var... Ytd
    Gıyabında cenaze namazı kılıyoruz. Sende dua et bari.

6. dualarım goldaşın tekrar açılmasında inşallah. Tüm goldaş mağdurlarının yüzü geler umarım..

7. 4 yıl önce fransız bankası dava açıp goldaşın bir günde iflasına karar çıkıyorsa. Ardından goldaşın tahtasıda ertesi gün kapanıyor ve 4 yıl aradan sonra İngilteredeki mahkemede goldaş haklı bulunup, fransız bankasını tazminata mahkum ediyorsa ingiliz mahkemesi, goldaş tahtasını şuanda açılması gerekiyor mantıken. Eğer fransız bankası temyize gittiyse kararın bozulması için, 3veya 5 ay daha sürer bu iş. Temyiz reddedilirse eğer işte ogün bizim bayramımız olur. Alınıcak tazminat ve küçük yatırımcıyı mağdur etme içinde ayrı tazminat alınırsa, ozaman burda goldaş tahtası açılması gerekir. İflas etmiş bir goldaş yok. Faliyetleri durdurulmuş bir goldaş var. Bunlar tamamiyle kendi şahsi fikrim ve düşüncelerimdir. Kesinlikke yatırım tavsiyesi değildir.

8. goldaş mağduru arkadaşlar. İşin arkasını bırakmamak gerekir. Tamamiyle elinize geçen herhangi bir yerde okuduğunuz haberleri lütfen burda paylaşalım. Bir şekilde bir sonuç çıkıcak tekrardan. Ya bizim zararımızı karşılanıcak yada goldaş tahtası tekrar açılıcak. Diye ümit ediyorum. Bu yılın sonuna kadar bir karar çıkmasını umut ediyorum. Tekrardan goldaşın açılması dileğiyle. Ytd

Sayfa 13/133 İlkİlk ... 311121314152363113 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •