Sayfa 25/133 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 193 - 200 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Gerçi iki işci ile shova donüşen protestolari nedir anlamak mümkün değil.Bu nedenle düşündürücü
    Neden kimse desteklemiyor nerede başka işçiler
    Arkadaşlar siz önce goldaşa sahip çıkin goldaşa yapilan saldirilar sizin menfaatlerinize yapilan saldiridir.
    SON SÖZ
    SİZLER GOLDAŞTAN ALACAKLI DEĞİLSİNIZ
    SİZLER GOLDAŞIN SAHİBİSİNİZ

Alıntı Originally Posted by 61erays Yazıyı Oku
    kardeşlerim neden biribirinizi kırıyorsunuz. Yalıkayaların yıllarca yaptığı ********likleri biliyoruz. çünkü bende her zaman goldaş vardı. Hep katakulli hep dümen di. Ancak ingiliz mahkemeleri hırsızlık yok dedi , eeee şimdi bakalım hırsızlık yoksa türkiyede mahkeme ve spk ne yapacak. Inşallah tahta açılır ve 10 gün tavan olur.biribirimizi üzmek yerine dayanışma gösterelim bimer e cimer e spk ya yazalım tahtayı açtıralım. Allaha emanet olun
    fazla hayalcisiniz kardeşim.ortada şirketmi var iflasına karar verilmiş.iş bitmiş grçmiş olsun
    adamlar işçisiyle bile mahkemelik olmuş ücretlerini ödememiş.
    Ben ümidimi kestim allah mağdurlara yardımcı olsun
    bu yalınkayaların mali durumu hakkında bilgisi olan varmı acaba

3.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    fazla hayalcisiniz kardeşim.ortada şirketmi var iflasına karar verilmiş.iş bitmiş grçmiş olsun
    adamlar işçisiyle bile mahkemelik olmuş ücretlerini ödememiş.
    Ben ümidimi kestim allah mağdurlara yardımcı olsun
    bu yalınkayaların mali durumu hakkında bilgisi olan varmı acaba
    Umut fakirin ekmeği. Hayaller olmasa idi dünya taş devrinde kalırdı. Hayalimiz olacak umudumuz olacak çaba göstereceğiz. Allah büyüktür, gün doğmadan neler doğar

Adamlarin sahtekarliklari bir yana, magdur olanlarin SocGen'e Ingiltere'de dava acmalari mantikli bir yaklasim olabilir.

Avukat masraflari olacaktir elbette, ama Ingiltere'de kaybeden taraf mahkeme masraflarini odedigi gibi, karsi tarafin da avukat masraflarini oder.

Bunu dogru sekilde organize edip, bir de avukata para kaptirmamak gerekli.

5. Herkes tweet atsın @RT_Erdogan a.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Sedat Yalınkaya nın Avukatı Şükrü Kaya eğer oradan bilgi öğrenilebilir se....

7.  Alıntı Originally Posted by RamunRa Yazıyı Oku
    Sedat Yalınkaya nın Avukatı Şükrü Kaya eğer oradan bilgi öğrenilebilir se....

RamunRa yazdigindan birşey çıkartmak zor. Şifreli yazmak istedin sanırım. Yada problem bende...Beni yorumunla ilgili ne anlatmak istedigin konusunda aydinlatirmisin.Lutfen.

8. Arkadaşlar bu Şükrü Kaya YALİNKAYALAR'ın akıbetini twitle soralım

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 25/133 İlkİlk ... 1523242526273575125 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •