Sayfa 28/133 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 217 - 224 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1.  Alıntı Originally Posted by baloncu Yazıyı Oku
    Türkiye’nin önde gelen kuyumculuk şirketlerinden Goldaş’ın iflas etmesine neden olan gelişmede İngiliz mahkemesi Türk şirketini haklı buldu. Mahkemeden yapılan açıklamanın 83’üncü maddesinde, iflas eden Goldaş’ın haklı bulunduğu ve Societe Generale’ın tazminat ödemesi gerektiği vurgulandı.

Mahkeme ayrıca davalar nedeniyle zarar gören küçük yatırımcıların da mahkeme aracılığıyla hakkını arayabileceğine hükmetti. Tazminatın tutarı konusunda bir açıklama yapılmazken, uzmanların bu konuyla ilgili hesaplamalar yapacağı belirtildi.

Atı alan Üsküdar ı geçti bile, bize tekbir açıklama yapma tenezzulunde dahi bulunmayan ******** onursuz YALİNKAYALAR, kendi zararlarını tanzim etme derdindedir,burda ve mynette kendi tetikçileri ve ky nin aklını karıştıran paralı adamları var,bunu hepimiz görüp anliyabiliyoruz, biste girmiyecekse bizde kendi Takasbank takı kalan payımızı almamız gerekmiyor mu?

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Takasbankta paranizin olduğunu iddia ediyorsunuz. Bu iddiayı neye dayanılarak söylüyorsunuz. Hissenin miktarı yani lot sayısı belli.Ancak değeri "0" sıfır tl olan hangi parayı almayı düşünüyorsunuz ?.Şirketin Borsaya girmesi şart ancak o zaman takasbanktaki miktar oranı belli olur. Şu an koskoca sıfır bizi bekliyor. Yada Şirket maddi gücüne olumlu davalarla kavuşacak Borsaya girmese bile zarar tazmin yoluna gidilecek Aksi takdirde kazansak bile para tınne yok.Aksini iddia eden varsa belge ile cevap versin.Saygilar.

2.  Alıntı Originally Posted by Mustafa32 Yazıyı Oku
    Yakamoz 1971 Espiri yaptığını zannediyorsun herhalde. Ama yaptığın hoş değil. Boş bir insan olduğun belli. Fikrin bu kadar olsa gerek.Senden fikir beyan etmeni beklemiyorum.Yeterki ortamı sulandirma.
    Kimin boş kimin dolu olduğu belli olmaz. Sen sadece boş boş konuşuyorsun başka bir şey değil

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by yakamoz1971 Yazıyı Oku
    Kimin boş kimin dolu olduğu belli olmaz. Sen sadece boş boş konuşuyorsun başka bir şey değil

Evet sana göre ben boş konuşuyor olabilirim. Çünkü sen benim yorumlarimi anlayabilecek kapasitede değilsin.

4.  Alıntı Originally Posted by Mustafa32 Yazıyı Oku
    Evet sana göre ben boş konuşuyor olabilirim. Çünkü sen benim yorumlarimi anlayabilecek kapasitede değilsin.
    Vaaaaay kapasiteye bak be . Boş boş yazıyosun

5.  Alıntı Originally Posted by yakamoz1971 Yazıyı Oku
    Vaaaaay kapasiteye bak be . Boş boş yazıyosun

Dedim ya senin beynin benim yorumlarımi algılayacak kapasitede değil. Insan olsan medeni bir şekilde mağdurların umutlariyla alay ettiğin için özür dilersin. Artık kimsenin sulu saka kaldıracak tahammülü olduğunu zannetmiyorum. En azından benim yok.

6.  Alıntı Originally Posted by Mustafa32 Yazıyı Oku
    Dedim ya senin beynin benim yorumlarımi algılayacak kapasitede değil. Insan olsan medeni bir şekilde mağdurların umutlariyla alay ettiğin için özür dilersin. Artık kimsenin sulu saka kaldıracak tahammülü olduğunu zannetmiyorum. En azından benim yok.
    Sen sadece ukalâ ve de kibirlinin tekisin
    Önce sen hakaret ettin özür dilemen gerekmez mi

7.  Alıntı Originally Posted by yakamoz1971 Yazıyı Oku
    Sen sadece ukalâ ve de kibirlinin tekisin
    Önce sen hakaret ettin özür dilemen gerekmez mi

Öyle görünüyor ki senin işin gücün yok.Bu adam birseyler yazsın da hemen cevap vereyim diye fırsat kolluyorsun. Öncelikle ben sana hakaret etmedim yaptığının yanlış olduğunu beyan ettim.Senin hakaret anlayışın nedir bilemem. Laf olsun diye birseyler yazmak hele bir de bu yazı alay konusu ise kusura bakma cevabını alınca da kirilmayacaksin. Ortam buna müsait değil. Artık uzatmasan diyorum. Ne dersin?

8. SP Onursal Başkanı Recai Kutan'ın oğlu Murat Kutan, Goldaşzede çıktı. Borsada işlem gören Goldaş, iflas etmiş binlerce yatırımcısını zarara uğratmıştı.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 28/133 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •