Sayfa 42/133 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 329 - 336 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1.  Alıntı Originally Posted by ademdaa Yazıyı Oku
    http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/g...jdesi-40416184

Merhaba
    Bu haberle birlikte ortak hareket edebiliriz.
    Mustafa Bey hali hazırda bir grubumuz mevcut katılmak isteyen olursa bana özelden telefon numaralarını paylaşırsa gruba dahil edebiliriz.
    Selamlar
    Adem Demir

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba teli özelden yolladım.

2.  Alıntı Originally Posted by AVRASYA Yazıyı Oku
    Merhaba teli özelden yolladım.
    Tamamdır.
    İnşallah hakkımızda hayırlısı olur.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Tamam adem bey teşekkür ediyorum.

.50 kuruştan hisse alacak varsa verebilirim mahkemeyle uğraşamam 4500 ltum var

5. dava sonuçlanalı bir seneden fazla olmuş efendilerden halen bir ses yok hani ne oldu tazminat çalışmaları derhal başlayacaktı bir senedir halen hesaplayamadınızmı yoksa başka işlermi dönüyorda bizlerin haberi yok bu bize sapı verecekler galiba görünen o
    Son düzenleme : tusubu34; 19-06-2018 saat: 05:47.

6. goldaş

Grup kurarsanız nasıl katılabiliriz

7. Arkadaşlar ülkeye hak hukuk ve adalet gelmediği ve kul hakkına saygı duyulmadığı ve fetönün siyasi ayağı temizlenmediği sürece çocuklarımızın nafakalarını bu dinsiz, imansız ve hırsız tabakasından kurtaramayız.Bunu böyle bilin.Saygılarımla

8. yaklaşık 1 seneden fazla oldu ses yok durum anlaşıldı aslında bu karar çıktığnda bir takım şüpelerim vardı ama bekleyip belki dedim süreci izlemeyi terciğ ettim ama yanılmamışım ingiltere mahkemeleri adil falan değil bu bi defa anlaşıldı

ingilizler kendi çıkarı olmayan bir işi bulaşmaz bunu tarih diyor bu hep böyle olmuştur

şimdi bu alınan kararın satır aralarını iyi okunduğunda bu ortaya çıkacaktır golds kiminle ortak

karardan sonra s.yalınkaya açıklaması aynen şöyledir bakın burda çok ince bir ayrıntı var

Goldaşın eski yöneticilerinden Sedat Yalınkaya, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı 9 yıldır söz konusu banka ile İngiltere mahkemelerinde süren hukuk mücadelemiz nihayet kesin bir şekilde lehimize sonuçlanmış bulunuyor. İngiliz Mahkemesi, 2008 yılında bankanın İngiltere’de aldığı tedbir kararlarından doğan ‘her türlü zararın tazmin’ edilmesine karar vermiştir. Bu doğrultuda hukuk ekibimiz ivedilikle başta Goldaş Kuyumculuk,
    Goldart Holding ve diğer şirketlerimizin uğradığı zararın tazmini için gerekli girişimleri derhal başlatmak üzeredir.

Sayfa 42/133 İlkİlk ... 3240414243445292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •