Sayfa 46/133 İlkİlk ... 3644454647485696 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 361 - 368 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Böyle spk böyle borsa olur mu? Gel yatırım yap diyeceksin? Küçük yatırımcının hakkını korumayacaksın ve ortak olduğu şirketi tutup borsadan atacaksın.
    Sonra dalga geçer gibi git hakkını ara diyeceksin.
    Tam bir komedi.
    2013 te öyle hızlı kararlar aldınız ki, dört taraftan topa tuttunuz küçük yatırımcıları, hisselerimizi satıpta kaçmamıza bile fırsat vermediniz.Valla bravo büyük operasyon yaptınız.
    Rahat uyuyabiliyor musunuz?

2. eskiden baya madur vardı

3.  Alıntı Originally Posted by tusubu34 Yazıyı Oku
    eskiden baya madur vardı
    bi grup mahkeme falan derken alacaklarını aldılar herhalde ama hala baya madur vardır diye düşünüyorum

4. Ne kadar tuhaf değil mi?
    Ülkemizde bulamadığımız adaleti İngilterede bulduk.İngiliz mahkemeleri Goldaşı haklı buldu.
    Aslında hepimiz görüyorduk gerçekleri. Çünkü kral çıplaktı.
    Hadi alın Goldaşı borsaya da yaptığınız ayıbı kapatın.Küçük yatırımcıya gidin şurda burda hakkınızı arayın diye işi yokuşa sürmeyin.
    Sizde biliyorsunuz Goldaş borsaya döndüğü zaman küçük yatırimcı hakkını elde edebilir.
    Kul hakkını yemek dünyada işlenebilecek en büyük günahtır.Affı yoktur.Allah tüm sülalenizden çıkarır.
    Merak ediyorum kimden ne işaret bekliyor sunuz?
    Şunu açıkça söyleyin -allemi cihan olsanız Goldaşı borsaya almayız deyin.
    Boşuna gece gündüz buralarda beklemeyelim.
    Allah sizi bildiği gibi yapsın ne diyeyim.Sözün bittiği yere geldim

5. Türkiyenin ve dünyanın bir numaralı kuyumculuk şirketi.Biz bosuna mı bu şirketin hissesini aldık. Geri zekalımıydık.Hayır tabi.
    Peki ne oldu? Ters köşe olduk? Neden hala kötü algı yönetimi uygulanıyor?
    Ne yapılmak isteniyor?
    Goldaşın piyasadan el çektirilmesi kimlere yaradı?
    Goldaşın makineleri, Goldaşın mal varlığı kimlete aktarıldı?
    Yabancı bankalarla kimler işbirliği yaptı?
    2004 Yılından beri Yalınkayalar borsada hisse satıyordu, defalarca uyarılmasına rağmen bir şey yapılmadı? 2013 yılında ne oldu da birden düğmeye basıldı?
    Neden herkes karar yetkisi sizin değil derken yerel mahkemeler Goldaş aleyhine karar verdi?
    Yabancı bankalar iflas ettirilecek şirketten eğer alacakları varsa bunları alamayacaklarını bile bile neden haksız davalarına devam ettiler?
    İngiliz mahkemeletinde Goldaş bir hukuk zaferi kazandığı halde basında neden yeteri kadar yer bulmadı?
    Neden birileri çıkıpta hala Goldaşın bu bankaları dolandırdığını iddia ediyor? Bu iddiadan hala kimler sebepleniyor?
    Goldaşın haklı olduğu ispatlandığı ve yüzünün akı ile mücadeleden galip çıktığı halde borsaya alınmaz?
    En önemlisi sevgili arkadaslarım neden buraya gelipte üç beş kelime yazmıyorsunuz? Neden sizin moralinizi bozmaya çalışan ve Goldaşa çamur atmaya çalışanlara meydanı bırakıyorsunuz?
    Lütfen çoluk çocuğunuzu düşünün onlar için bir şeyler yazın!!!

6.  Alıntı Originally Posted by dumtekatek Yazıyı Oku
    Türkiyenin ve dünyanın bir numaralı kuyumculuk şirketi.Biz bosuna mı bu şirketin hissesini aldık. Geri zekalımıydık.Hayır tabi.
    Peki ne oldu? Ters köşe olduk? Neden hala kötü algı yönetimi uygulanıyor?
    Ne yapılmak isteniyor?
    Goldaşın piyasadan el çektirilmesi kimlere yaradı?
    Goldaşın makineleri, Goldaşın mal varlığı kimlete aktarıldı?
    Yabancı bankalarla kimler işbirliği yaptı?
    2004 Yılından beri Yalınkayalar borsada hisse satıyordu, defalarca uyarılmasına rağmen bir şey yapılmadı? 2013 yılında ne oldu da birden düğmeye basıldı?
    Neden herkes karar yetkisi sizin değil derken yerel mahkemeler Goldaş aleyhine karar verdi?
    Yabancı bankalar iflas ettirilecek şirketten eğer alacakları varsa bunları alamayacaklarını bile bile neden haksız davalarına devam ettiler?
    İngiliz mahkemeletinde Goldaş bir hukuk zaferi kazandığı halde basında neden yeteri kadar yer bulmadı?
    Neden birileri çıkıpta hala Goldaşın bu bankaları dolandırdığını iddia ediyor? Bu iddiadan hala kimler sebepleniyor?
    Goldaşın haklı olduğu ispatlandığı ve yüzünün akı ile mücadeleden galip çıktığı halde borsaya alınmaz?
    En önemlisi sevgili arkadaslarım neden buraya gelipte üç beş kelime yazmıyorsunuz? Neden sizin moralinizi bozmaya çalışan ve Goldaşa çamur atmaya çalışanlara meydanı bırakıyorsunuz?
    Lütfen çoluk çocuğunuzu düşünün onlar için bir şeyler yazın!!!
    Arkadaş sen çok boş konuşuyorsun çünkü atölyede şirket kotadan çıkmadan önce üretim faaliyeti durmuş işçilerinde içeride maaş alacakları vardmış,makinelerin bir kısmı da kaçırılmış adama sormazlar mı Yargıtay'dan temizden dönmüş , İngiltere'de mahkeme kazanmış bir şirketin niye faaliyetine devam etmiyorlar
    Basın ve yayın dan yatırımcısınırı ve ortaklarını bilgilendiren röportaj ve demecine rastladınız mı benmi duymadım

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. BİST'in adını BORSA CENABET olarak değiştirsinler.

8. Herşey ne kadar boş değil mi?
    Ben Goldaşın hakkını savunmaya çalıştıkça birileri buna karşı çıkıyor?
    Ben kendi hakkımı kazanmak için Goldaşın hakkını savunmak zorundayım.
    Buna karşı çıkanlar siz kimsiniz?
    Siz kimin hakkını savunmak için burdasınız?

Sayfa 46/133 İlkİlk ... 3644454647485696 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •