Sayfa 50/133 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 393 - 400 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. Goldaş için yazdığınız hiçbir iyi yorumunuz yok.İyi haberler sizleri çılgına çeviriyor calgıcılar.Onun için sizin hisse senediniz olduğuna inanmıyorum.
    Er veya geç hak yerini bulacak.
    KRAL ÇIPLAK DİYORUM

2. suan benim için golds gibisin hiç bişey ifade etmiyorsun neyleyeyim ben goldaşı yanıp sönmedikce aqnca boş teneke gibi tıkırdayıp duruyon karşımda

3. Goldaş düşmanlığı yaparak kimlere yaranıyorsun? Kul hakkını yemek Allahın affetmediği en büyük günahtır.Kendini açık ettin iyicene, isimde değiştirsen farketmez.
    Davulcu, zurnacı, kemancı şaka gibisiniz siz ya..
    KRAL ÇIPLAK DİYORUM

Alıntı Originally Posted by tusubu34 Yazıyı Oku
    suan benim için golds gibisin hiç bişey ifade etmiyorsun neyleyeyim ben goldaşı yanıp sönmedikce aqnca boş teneke gibi tıkırdayıp duruyon karşımda
    Abraham Lincoln demis: "Never argue with an idiot. He will bring you down to his level, and beat you with experience."

Meali: "Embesille tartisma. Seni seviyesine indirir ve tecrubesi ile yener."

Blokla gitsin.

Alıntı Originally Posted by zeek24 Yazıyı Oku
    Atalarımız her şeyi kısa ve net anlatılmışEk 20044

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Vay bunu gormemistim. Bu Abraham Lincoln'unkunden de guzel oturmus. Not edeyim bunu, cok kullanilacak yeri var bu forumda.

6.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Abraham Lincoln demis: "Never argue with an idiot. He will bring you down to his level, and beat you with experience."

Meali: "Embesille tartisma. Seni seviyesine indirir ve tecrubesi ile yener."

Blokla gitsin.

aynen çok haklısın çok güzel özetlemişsin gercekten aynen öğle sevgiler

7. Vay kul hakkı düşmanları vay.Vay goldaş düşmanı çalgıcı yalakaları vay.
    Maskeleriniz düştü.
    Çünkü gerçekler ortada.
    KRAL ÇIPLAK DIYORUM

8. asıl mesele şu ne diyor İFLASINA NEDEN OLAN DAVAYI KAZANDI İFLASINA NEDEN OLAN

biz niye madur olduk paramız buhar oldu iflas kararı verildiği için yani biz borsada yanlış bişey yapmamışız tam tersi bize yanlışlık yapılmış ee o zaman verin kardeşim paramızı biz batık bir şirkete ortak olmadık ki tam tersi bist100 ve türkiyenin marka devine ortak olmuşuz şimdi biz boş yere madur edildik bize tazminat ödemeliler ama kim ödeyecek biz kimle muhattap olacağız ayrıca spk da bize tazminat ödemek zorunda değilmi

Sayfa 50/133 İlkİlk ... 40484950515260100 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •