Sayfa 51/133 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 1058 madde; 401 - 408 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1. spk uzmanı ve ya bu işlerde uzman arkadaş varsa benimle iletişime gecebilirmi para konusu sorun değil kazandıkmı zaten karşı tarafa kalıyor

2. Çalgıcılar,Goldaşın iflasına kimler ve neden sebep oldu araştırın bakalım nereye ve kimlere kadar uzanacak?
    Gerçi herkes görüyor gerçekleri.
    KRAL ÇIPLAK DİYORUM

3. https://youtu.be/2msEpZTqMeE

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. HUKUK FİRMALARI DAVA İNGİLTERE HABERLER

https://www.thelawyer.com/issues/apr...=dnews_3276031

Clifford Şans müşterisi Société Générale, “işlemlerin kötüye kullanılması†nı hak etti

Clifford Chance müşterisi Société Générale, sekiz yıl boyunca bekletildikten sonra 480 milyon dolardan fazla (384 milyon sterlin) para cezasına çarptırıldı

şimdi bu parada bizlerinde hakkı var bize ödeme yapılması gerekmiyormu sonuçta ben golds ortağım ve Société Générale, yüzünden hem madur oldum hemde param buhar oldu golds kapandığında dolar 2 tl idi yanılmıyorsam belkide daha düşük

5. Çalgıcılar Goldaşı Borsadan bizim kurumlar atmadı mı? Girmeseydiler yabancı bankaların dümen suyuna...
    SPK, BİST ve Türk Mahkemeleri değil mi Goldaşın sonunu hazırlayan ve biz küçük yatırımcıları mağdur eden.
    Düşünün bakalım bizden başka para kaybeden var mı?
    Çalgıcılar şarkıya gelin şarkıya , dangur dungur çalıyorsunuz.
    Şarkının sözleri de notası da belli.
    KRAL ÇIPLAK DİYORUM

6. adamı döve döve borsaya kote edildiği günlerde golds neden niye halen bekliyor borsa istanbulda ne batık şirketler işlem görüyor iki sandalye bir masa şirketler topluluğu yarısından çoğu çöp golds şimdi açılmayacakta ne zaman

açılacak neden girişimler yapılmıyor neden şirket yönetimi kap bir haber bile göndermiyor bukadar önemli dava kazanılmış yani düşüne biliyormusunuz goldaş işlem gördüğünde bu dava kararı açıklansaydı hepimiz bir anda trilyonluktuk

zaten dava fiyatlanmıştı 0.20 işlem görüyordu daha kötüsü yoktu bence burda oyun var oyun içinde oyun

ve bunca sıkıntıdan sonra bir avuç golds yatırımcısı ve golds manşetlerden inmeyecekti çünki bizler inanmış ve güvenmiştik yalınkayalara yani devasa bir tazminattan bahsediyoruz ama içinde bizi yoksaymaya bizi ayıtlamaya çalışıyorlar ganimete tek başlarına çökmeye çalışıyorlar bu haksızlık

7. adamlar çeşmenin başına çökecek bizi mahkeme köşelerine itin bizim maddi ve manevi kaybımız ne olacak yaşadığımız bu tranvanın kabusun tazminatı ne olacak bunlarıda hesaplayın elbet bunlarında hesabı bir gün sorulacak yüce adalet önünde bunlara da bir hakim savcımız gelin bakalım buraya diyecek bu dava bitmez ingilterede biter ama türkiyede hakkımız alınana kadar bitmeyecek

8. Ben Yalınkayaya güvendim borsaya girdim diyor.Tam bir beş yaşında çocuk ağzı.
    Küçük yatirımcı şahıslara güvenerek borsaya girmez. Küçük yatırımcı SPK, BİST gibi devlet kuruluşlarına güvenerek borsaya girer. Bilir ki devlet yasaları mahkemeleri ve kurumları ile onun hak ve menfaatleri koruyacaktır.Vatandaş olarak bunu beklemek en tabi hakkıdır.
    Bizde ne oldu? Bu güvendiğimiz kuruluşlar hep birden Goldaşın üzerine atladı ve hukuka aykırı bir iflas kararı ile Goldaşı borsadan attı.Bu işten yalnızca ve yalnızca küçük yatırımcı zarar etti.
    Hiçbir borsa yorumcusu bu olayın üzerine gitmedi veya gidemedi.Koskoca dünya firması yokedildi basın, tv de ses yok.
    Goldaş üzerindeki sır perdesi mutlaka kaldırılmalı, bu senaryoda yer alan kişiler şirketler acıklanmalı.
    Ama hepsinden önemlisi küçük yatirımcının uğradığı zarar bugüne göre hesaplanarak devlet kuruluşları tarafından ödenmelidir.Devlet olayın sorumlularindan ve suçlularından bu parayı tazmin etmelidir.
    İkinci bir çözüm yapılan hata kabul edilerek Goldaşın borsaya alınmasıdır.
    Burada kimse kimseyi yanlış yönlendirmeye çalışmasın
    Yasalara uygun olmayan mahalle ağzı ile yapılan çözüm önerileri komik oluyor.
    KRAL ÇIPLAK DİYORUM

Sayfa 51/133 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •