Sayfa 54/133 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 425 - 432 arası.

Konu: GOLDS - Goldaş

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Conclusion
    54.I would therefore uphold the judge in his refusal to order alternative retrospective service under CPR 6.15 (and indeed to dispense with service under CPR 6.16). I would also uphold his dismissal of Soc. Gen.'s claim but I would discharge the order he made for an inquiry into damages pursuant to the cross-undertakings given to the court in the freezing injunctions. To that limited extent only, I would allow this appeal.

Tazminat falan yok. Appealda yazilan yukarida. Boldladim. Oteki hakimin tazminat icin belirttigi kismi iptal etmis. Ondan onceki maddelerde de aciklamasi var. Cok uzun sure gecti diyor, o yuzden SocGenin istedikleri reddedilmis. Ayni zamanda tazminat kismi da iptal.

Herseyden once bunlari yarim yamalak Ingilizce ile tercume etmemek lazim. Yanlis seyler konuluyor foruma.

En basta dedigim gibi.. Unutun. ortada birsey yok. Adamlar caldilar iste herseyi. Naalesef durum bu.

ben basında böyle bişey duymadım böyle bir sacmalık olsa basın bunu manşete taşırdı yanlış biliyorsunuz neyse sizin bildiğiniz size doğru benim bana saygılar

Alıntı Originally Posted by tusubu34 Yazıyı Oku
    ben basında böyle bişey duymadım böyle bir sacmalık olsa basın bunu manşete taşırdı yanlış biliyorsunuz neyse sizin bildiğiniz size doğru benim bana saygılar
    Kardesim, yukarda alintiyi yaptigim linki sen koydun foruma Ingiliz mahkemesinden birkac ay once. Ben de ordaki sonucta ne dedigini aktardim. Ayrica 2 ay oncesinden de bir yazi koydum. Adamlar paralarini alamadi. O kadar. Tazminat falan yok. Gidip tercume ettirin. Boldluyorum size ettireceginiz yer de az olsun diye. Her neyse artik.

3. o 54 te ne yazıyor bana bi cevirirmisin sayın 666

Yahu ettik ya altindaki paragrafta ne dedigini.

1. 54 Bu nedenle yargıcın, CPR 6.15 kapsamında alternatif retrospektif hizmet vermeyi reddetmesiyle (ve gerçekten de CPR 6.16 kapsamında hizmet sunmaya) devam edeceğim. Ben de onun Soc'ın işten çıkarılmasını destekleyecektim. Gen'in iddiası ancak bir soruşturma için verdiği siparişi, donmuş ihtiyati tedbir kararlarında mahkemeye verilen çapraz taahhütler uyarınca tazminat olarak tahliye edecekti. Sadece bu sınırlı ölçüde, bu temyize izin veririm.

I 54 would therefore uphold the judge in his refusal to order alternative retrospective service under CPR 6.15 (and indeed to dispense with service under CPR 6.16). I would also uphold his dismissal of Soc. Gen.'s claim but I would discharge the order he made for an inquiry into damages pursuant to the cross-undertakings given to the court in the freezing injunctions. To that limited extent only, I would allow this appeal
    Son düzenleme : tusubu34; 08-09-2018 saat: 22:23.

5. tazminat iptali falan yok sizin bildiğiniz herşey yanlış sayın 666 bu mahkemeden bir karar çıkmak zorunda yani ortası yok ve karar da çıktı gensos haksızdır ve tazminat ödemeye mahkum edilmiştir ben bilmem kim hırsız kim arsız sonuç budur bu nettir

Mahkeme ayrıca davalar nedeniyle zarar gören küçük yatırımcıların da mahkeme aracılığıyla hakkını arayabileceğine hükmetti

6. Çalgıcılar işin özüne gelin.
    Goldaşın borsadan atılmasi hukuka aykırıdir.
    Goldaş borsaya alınmalı, küçük yatırımcınin zararı hatayı yapan kurumlarca karşılanmalıdır.
    Öteye beriye kıvırmanızın anlamı yok.
    KRAL ÇİPLAK DİYORUM

7. dumtek şansını fazla zorlama en son seni engelleyecem zaten bi ben kaldım seni engellemeyen o yüzden uslu uslu dur

Sayfa 54/133 İlkİlk ... 444525354555664104 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •